Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

sveikos mamos,

turejau ir as sita sunkiai atpazystama 'geri'. 3 savaiciu mazius valge puikiai, nieko man neskaudejo, tik jo liezuviukas buvo baltas ir bezdedavo daznai (pirma diagnoze - pieno apnasos ant liezuvio ir mano netinkamas maitinimasis) ir paskui vos ne iki zaizdu burnytej; del to vaikiukas valge daznai ir po nedaug. vietoj valymo sodos tirpalu gydytoja prirase nistatino, mums abiems - ko rezultate vaikio burnyte sugijo greit, ir jis pradejo valgyti po daug ir retai. mano graziosios krutys tokio staigaus pasikeitimo nedalaike, uzdegimas, guzai, beveik iki mastito dasivariau... savaite laiko su temperatura gaivelejausi kol issigydziau.

paskui dar ta pienlige porakart kabinosi, tada soda valaydavau spenelius pries ir po maitinimo (dar tepiau lanolino tepalu) ir vaiko burnyte pries ir po maitinimo, daugiau vaistu nereikejo.

sodos tirpalas - 1 sauksciukas sodos 1 stiklinei virinto silto vandens.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlueFire: 15 vasario 2011 - 21:48
QUOTE(BlueFire @ 2011 02 15, 20:46)
sveikos mamos,

turejau ir as sita sunkiai atpazystama 'geri'. 3 savaiciu mazius valge puikiai, nieko man neskaudejo, tik jo liezuviukas buvo baltas ir bezdedavo daznai (pirma diagnoze - pieno apnasos ant liezuvio ir mano netinkamas maitinimasis) ir paskui vos ne iki zaizdu burnytej; del to vaikiukas valge daznai ir po nedaug. vietoj valymo sodos tirpalu gydytoja prirase nistatino, mums abiems - ko rezultate vaikio burnyte sugijo greit, ir jis pradejo valgyti po daug ir retai. mano graziosios krutys tokio staigaus pasikeitimo nedalaike, uzdegimas, guzai, beveik iki mastito dasivariau... savaite laiko su temperatura gaivelejausi kol issigydziau.

paskui dar ta pienlige porakart kabinosi, tada soda valaydavau spenelius pries ir po maitinimo (dar tepiau lanolino tepalu) ir vaiko burnyte pries ir po maitinimo, daugiau vaistu nereikejo.

sodos tirpalas - 1 sauksciukas sodos 1 stiklinei virinto silto vandens.

tai gal ir prie musu cia pienlige prilipo... g.gif nors pas mazaja burnytej nieko itartino nesimato.tik mano viena krutis lb skausminga-atitinka visi simptomai sioje temoje aprasyti... doh.gif . ir kt kruti po biskuti pradeda skaudeti maitinant...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Man jau kelias dienas krūtis bado kaip su adatėlėm aplink spenelius, o speneliai kaip buvo jautrūs nuo pradžių, taip ir tebėra... Dėl to badymo, tai net vaiko negaliu prisiglaust prie krūtinės sad.gif
Ko gero čia pienligė? Dukrytės burnytė graži. Nors prieš porą savaičių buvo pabalusi, bet po dviejų pravalymų su sodos tirpalu, išnyko.
Pasiplaunu ir aš spenelius su soda. Turiu Daktarino tepalą, tačiau nuo jo speneliai dar skaudesni pasidaro, labai graužia, neįmano ištvert...

Įdomu, kokių dar yra gydymo būdų?
Atsakyti
QUOTE(regata @ 2011 02 17, 17:15)
Sveikos  4u.gif

Man jau kelias dienas krūtis bado kaip su adatėlėm aplink spenelius, o speneliai kaip buvo jautrūs nuo pradžių, taip ir tebėra... Dėl to badymo, tai net vaiko negaliu prisiglaust prie krūtinės sad.gif
Ko gero čia pienligė? Dukrytės burnytė graži. Nors prieš porą savaičių buvo pabalusi, bet po dviejų pravalymų su sodos tirpalu, išnyko.
Pasiplaunu ir aš spenelius su soda. Turiu Daktarino tepalą, tačiau nuo jo speneliai dar skaudesni pasidaro, labai graužia, neįmano ištvert...

Įdomu, kokių dar yra gydymo būdų?

sveikos...
grynai mūsų istorija..kai pradedu maitinti tai kokia porą minučių nepakelaimas skausmas-po to kaip ir aprimsta. mergytei pienligės kaip ir nebėra -o va aš tai vargsu nežmoniškai. buvom pas gyditoją-tai be daktarino tepalo kurį naudojam nieko geresnio ir nepasiūlė....gal čia kas ką daugiau patars iš savo patyrimo kaip užgyditi suskilusius spenelius?..
nes jei taip maitinti ištisai-tai neištversiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo abuska: 17 vasario 2011 - 16:29
mums gydytoja liepe mazyliui duoti daktarin, o man teptis su clomatrizolum, nes man ziauriai skauda krutis, o speneliai net kazkokie patine atrodo. ar sie vaistau nekenkia maztliui? gal yra kokiu nekaltu priemoniu kaip gydytis?
Atsakyti
Mums gyd patare dazniau plauti krutis pries maitinima arba su sodos ir vandenio misiniu liezuviuka pavalyti.
Atsakyti
QUOTE(jorune32 @ 2011 11 24, 21:25)
Mums gyd patare dazniau plauti krutis pries maitinima arba su sodos ir vandenio misiniu liezuviuka pavalyti.

Totali NESĄMONĖ. Tikrai, gydytoja?!
Pasaulio pabaiga...

Atsakyti
Mano mažylei (14.5 mėn.) burnytėje atsirado kelios baltos pūslelės (iš pradžių buvo ant lūpytės iš vidinės pusės). Maisto valgo mažiau (bet MP valgo dažnai), irzli. Temperatūros nėra. Turbūt pienligė mums g.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 11 24, 20:41)
Totali NESĄMONĖ. Tikrai, gydytoja?!
Pasaulio pabaiga...

O nesąmonė dėl ko? Pvz. aš turiu knygą "Šeimos sveikatos enciklopedija", dr. A.Vingro skyrelyje parašyta, kad kūdikio burnos gleivinę gydyti su koncentruotu sodos tirpalu, o spenelius tepti tepalu nuo grybelio.
Atsakyti
Eureka, 4u.gif
Gaila, bet ne viską atnaujina ir p. Vingras...
soda pienligės negydo, o skatina kūdikio atpylinėjimą, nes patenka su seilėm į skrandį.
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2011 12 12, 14:32)
Eureka, 4u.gif
Gaila, bet ne viską atnaujina ir p. Vingras...
soda pienligės negydo, o skatina kūdikio atpylinėjimą, nes patenka su seilėm į skrandį.

Na, gal ir negydo ar neefektyviai gydo, bet padeda nuvalyti apnašas. Bet paskaičius pvz. Daktarin gelio šalutinį poveikį, bent aš jau, naudočiau pačiu kraštutiniu atveju. blink.gif
Atsakyti
kokiu santykiu soda ir vandeni maisot?kaip paskui ikisat tirpalu sumirkyta marle i vaiko burnyte, kad pralvalyti????
Atsakyti