Įkraunama...
Įkraunama...

Belgijos lietuvaitės

QUOTE(egiptiete_ @ 2015 04 18, 21:39)
Ojoj tokia mieganti temute buvo, ir kad prisnekejot cia wink.gif
As irgi noriu su visomis FB draugauti ir i ta uzdara grupe smile.gif
Eisiu matyt ieskot prie ko prisiplakt wink.gif

grange - aha buvom colruyte nossegeme, dar kai parasei kad vienas nepatenkintas buvo tai grynai mes  lotuliukas.gif  Ko neuzkalbinai? As per juos tai nieko ir nematau aplink  blush2.gif

galiu pridėt į grupę mirksiukas.gif

mes išvažinėjom iš parkingo prieš duris mano langas buvo pradarytas ir kaip tik išgirdau kažką lietuviškai kalbant, tiksliau skundžiantis biggrin.gif bet kažkaip iš kart nepažinau bet daugiau kai sukom lauk tave mačiau , bet jau pajudėję tai kažkaip nebuvo kaip. būčiau lauke tai būčiau smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

na kaip laikotės? kažkaip man bendravimas grupėje FB nelabai sekasi, čia fainiau smile.gif

Pas mus nieko naujo. Vakar atšventėm Emilijos 2 gimtadienį. Šiaip ožiuotis pradėjo nemažai, tai smagusis periodas prasideda biggrin.gif

Laukiu jau labai kelionės į LT... Niekas neskrenda 16 liepos su Ryanu? MEs tai tik dviese keliausim. MB važiuos mašina.
Atsakyti
Sveikos. Ar yra gyvenančių Belgijoj? Greitu metu ketinu ten keltis... 4u.gif Būtų smagu susipažinti.
Atsakyti
QUOTE(reine de beauté @ 2016 01 03, 21:41)
Sveikos. Ar yra gyvenančių Belgijoj? Greitu metu ketinu ten keltis...  4u.gif  Būtų smagu susipažinti.

yra yra smile.gif tik kad tema tai pusiau apmirus.

Į kurią pusę žadi keltis?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2016 01 03, 22:46)
yra yra smile.gif tik kad tema tai pusiau apmirus.

Į kurią pusę žadi keltis?



Į Briuselį... Šiek tiek baisoka po visų įvykių ten, teroro grėsmės. Bet pasitaikė gera galimybė, nenoriu paleist. O kur jūs gyvenat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reine de beauté: 03 sausio 2016 - 23:09
QUOTE(reine de beauté @ 2016 01 03, 22:09)
Į Briuselį... Šiek tiek baisoka po visų įvykių ten, teroro grėsmės. Bet pasitaikė gera galimybė, nenoriu paleist. O kur jūs gyvenat?

nu dabar jau kazkiek aprimo tai gal nebus daugiau.nors as pati ne briuselyje tai nepajutau labai tos gresmes tik kad per tv maciau.
as Zaventeme bazuojuos.
Atsakyti
Sveikos, gal kas lankot joga? Ar galetu parekomenduoti(Briuselyje )? Dar butu tobula, jei butu anglu k., bet tinka ir prancuzu. Dekoju.
Atsakyti
Sveikos merginos:) Nuo rugsėjo planuojam su šeima keltis į Briuselį. Vyras dirbs, o aš.. nežinau ąk veiksiu.. Čia LT palieku gerai apmokamą darbą, bet manau, kad šeima turi būti kartu. Labai bijau, nes anglų mano tokia šiaip sau, sūneliui 4 metai, kaip jam, kuo pirmiausia užsiimti, ką veikti, kaip adaptuotis... gal turit kokių patarimų iš savo patirties.. būsiu dėkinga, jeigu pasidalinsit
Atsakyti