Įkraunama...
Įkraunama...

Pavasaris širdyje ir Londone

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 16 vasario 2016 - 12:07
Labas naujoj temoj. Elijai aciu uz statyba 4u.gif
Tie sparniukai labai skaniai atrodo.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Elija 4u.gif uz troba biggrin.gif

Vaiku atostogos tai visiskas tinginys ... blush2.gif is lovos vos issiridenam nors nuo 7iu nemiegam biggrin.gif

Nova si karta is Asdos uzsakinejau rolleyes.gif sekanti bandysiu Ocado.
Minusai: jeigu neturi saraso po nosim ko reikia, tai jautiesi pasimetus ir ilgai uztrunki - tai dabar visa savaite sudarineju sarasa ( na prisimenu ka, tai einu uzsirasau)
pasirinkimas prekiu gal siek tiek skurdesnis negu parduotuvej - pvz juodi siuksliu maisai buvo tik vienos rusies, tokie skysti, party food saldyto pasirinkimas nekoks, bet cia tokie specifiniai gal dalykai na ir tai kad reikia delivery time pasirinkti ( kaina nuo £1 iki £6 priklausomai nuo laiko) tai jeigu pasirinkai koki laika tai jau turi sedeti namie ir laukti biggrin.gif
Pliusai: neprisipirkau visokio nereikalingo sh nes dazniausiai parduotuvej vis akis uzkliuna ir isimeti i krepsi, visa sekmadieni vietoj to kad apsipirkineti maisto praleidau sode jeeeee!!!!! lotuliukas.gif Be to kaip visada kazka pamirsau, tai gali nueiti ir prideti kazka arba istrinti jeigu maziau nei 24 valandos iki pristatymo thumbup.gif
Del datu klausei, tai buvo parasyta kad jie parenka pacius ilgiausius galiojimus, tipo taip pat kaip kad pats butum parduotuvej biggrin.gif Uzsakymas atejo 12ta diena - mesos galiojimas iki 18-os ir 19tos dienos buvo, tai manau tikrai neblogai biggrin.gif

Giega o tu cia jautiena ar kiauliena taip dziovini? ir kaip angliskai vadinasi ta ispjova biggrin.gif

Elija sekmes interviu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotuliuke @ 2016 02 17, 12:30)


Giega o tu cia jautiena ar kiauliena taip dziovini? ir kaip angliskai vadinasi ta ispjova  biggrin.gif

Elija sekmes interviu  4u.gif

Cia kiauliena.Pork fillet vadinas.Bet galima ir is jautienos taip daryt,tik gal i jautiena cesnako nedet,o tik druska ir pipirus g.gif Reik pacios minksciausios dalies,kad paskui ikandama butu biggrin.gif


O as niekad nesu uzsisakius maisto deliverio..Na man ir su pirkimu paprasciau-as daug ka is saves pasiimu..Tai buna,kad kokiam Romfordo Sainsbury vos susirenku uz 10sv,kad nereiktu uz aikstele moket biggrin.gif
Atsakyti
Mes labai daug maistui isleidziam, atrodo prikemsi penktadieni saldytuva, spinteles ,o jau treciadieni nekazka berasi ten. Nors perejus i Aldi pirkt pagrinda, tikrai jauciasi kainu skirtumas, tik tiek kad ten nera visko ko mums reikia,tenka kitur pirkt, o dar lietuviu parduotuve, kaip uzeini, taip 50 svr.
Atsakyti
As tai daug metu tik uzsakineju.Man gaila laiko tose parduotuvese.I Lietuviu parduotuve tai vaziuoju du kartus i metus.Pries Velykas(siemet nevaziuosiu,nes atostogausiu),ir Kaledas.Man ten jau nieko ir skanaus nebeliko.Tokius agurkus,kopustus patys raugiam,duonos nevalgom,o kitko ir nereikia.Mesa perku pagrinde tik is Waitrose-Ocado nes ekologiskos normalesnes tik ten buna,o ir vaisiai ten neblogi.Dar man patinka Sainsburys.Buna uzsakau ir is cia.Intenetu tikrai pinigai tauposi.
As tai sakiau dziovinsiu jautienos krutinele.Bus super su kaliandra.
Heida,maziau pirk i tas spinteles visko.Pliku kruopu ir makaronu niekas nevalgys,o saldumynu is viso nereikia.Vienas pinigu metymas.Privaryk vaisiu bliuda tegul valgo.Ir sveika ir gerai.
Savaitgali parsiveziau radijatoriams spinteles,tai dabar ieskau zvakidziu ant ju.radau tokias.
http://www.ebay.co.u...1gAAOSwsB9WDAqH
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 17 vasario 2016 - 14:05
Daug vaisiu mes perkam, dar ir uogas perkam, melynes, avietes, as ju nepirkciau blush2.gif bet MB grieztai atsisako taupyt maisto saskaita, geriau kazkam kitam tik ne maistui. Visokie sudniekiai susidaro nes 3 dedasi maista is namu, tai vien vaikams savaitei reikia 10 buteliuku vandens, 10 mazu pakeliu sulciu, tiek pat visokiu mazu pakiuku riesutu/ dziovintu vaisiu, po kazkoki keksiuka/sausaini, dabar Elija mane bars del saldumynu, na valgom mes juos, ir cipsus valgom... blush2.gif
Waitrose mesa labai gera tikrai, manau geriausia ka galima nusipirkt drinks_cheers.gif
Atsakyti
O mokykloj nevalgo?Maniskiai mokykloj valge,tai nieko is namu nesinesdavo,tai ir atkrisdavo visokios uzkandeles..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2016 02 17, 15:24)
O mokykloj nevalgo?Maniskiai mokykloj valge,tai nieko is namu nesinesdavo,tai ir atkrisdavo visokios uzkandeles..

Mazoji kartais valgo, pasiziuri ka duos, ir jei tinka tai nesinesa is namu, vyresne visada nesasi.
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 02 17, 15:17)
Daug vaisiu mes perkam, dar ir uogas perkam, melynes, avietes, as ju nepirkciau  blush2.gif  bet MB grieztai atsisako taupyt maisto saskaita, geriau kazkam kitam tik ne maistui. Visokie sudniekiai susidaro nes 3 dedasi maista is namu, tai vien vaikams savaitei reikia 10 buteliuku vandens, 10 mazu pakeliu sulciu, tiek pat visokiu mazu pakiuku riesutu/ dziovintu vaisiu, po kazkoki keksiuka/sausaini, dabar Elija mane bars del saldumynu, na valgom mes juos, ir cipsus valgom...  blush2.gif
Waitrose mesa labai gera tikrai, manau geriausia ka galima nusipirkt  drinks_cheers.gif

Nieko as nebarsiu 4u.gif .Cipsu as ir pati suvalgau.Nes jeigu is viso nuo visko atsiribosiu tai stogas nuvaziuos biggrin.gif .Saldumybus tai pagrinde zaliavalgiskus tiktai.
Atsakyti
Jei sugalvociau sveikiau maitintis, tai man labiausiai tiktu paleo mityba, na paskaicius taip atrodo, va zaliavalgiskai tai ne, toli grazu ne man.
MB pasisvere ir atrado kad priaugo nuo vasaros 4 kg. Dabar nerimsta kaip numest juos, jau bande kvieciu atsisakyt, bet kur pasisuksi visur ju prikista, zodziu nusprende kad reik lengvesnes vakarienes, vakar gavo troskintas darzoves ir krutinele, valgo ir dusauja lotuliukas.gif
Atsakyti
Na jei kas man skaniai pagamintu ta zaliavalgiska maista,tai gal gal g.gif Bet vistiek ilgai netempciau lotuliukas.gif As ir megeja skaniai pavalgyt biggrin.gif Nors gana daznas maistas pas mus-salotos,bet jos su krevetem,o krevetes jau virtos,va jau ir nebezaliavalgiskas maistas...
Mes kazkaip netycia,nespecialiai atsisakem visokiu kepsniu..Nu tikrai nebepamenu nei kada kokius karbonadus kepiau,nei kijevo kotletus...Paprastus kotletus garpuody pragarinu-100x skaniau mirksiukas.gif Va bulkos tai specialiai atsisakinejau,nes nuo jos as ir tinstu...Atradau tokius trapucius su sezamo seklom,labai skanu,tai kazkaip ir nebeprireikia bulkos...O be jos dar pries menesi neisivaizdavau gyvenimo lotuliukas.gif Bet cia tos bulkos atsisakiau,kad maziau sportuot reiktu lotuliukas.gif O tai jokio tolko moket pinigus uz gyma ir est lotuliukas.gif MB nuo sausio pradzios apie 3kg numete,as 1.
Atsakyti