Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

Orkinta, kaip laikas greitai eina, nebedaug liko wub.gif

Tipo sako savaitgaliai skirti pailseti lotuliukas.gif schmoll.gif nepailsejau visiskai schmoll.gif netoli musu vyksta panasiai kaip Oktorberfest, tik mazesniu mastu, tai penktadieni as su lietuvem dalyvavom, sestadieni maniskis, vaziavau 2 nakties pasiimt, tai iki to bandziau miegot, bet toks ir miegas, kai vis i telefona ziuri biggrin.gif vakar pas tevus buvo jo brolis, tai aisku ir mums reikejo dalyvaut biggrin.gif Siandien akys savaime merkiasi.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2016 09 26, 05:39)
oo geras irgi laukesi? turi drauga jinai ar vyra? na ta prasme susituoke? perduok graziausiu linkejimu.
o mano terminas lapkricio 27d.
Kessler labai noriu, bet deja negaliu  ax.gif  nestuke.gif

Aha laukėsi. Jo susituokus jau senokai. Mergaitė dabar . Pirmas berniukas smile.gif
Linkėjimus perduosiu
Atsakyti
logika,sveikinam thumbup.gif

Orkinta,nebedaug liko wub.gif
Angelas sargas apsaugo nestuke.gif

Mano maziausioji pradejo darzeli lankyti.Bijau dziaugtis,bet pradzia sekminga.

moocho,laukiam pasakojimu apie isvyka bigsmile.gif

O mes darzelio/mokyklos mamos /drauges tariames pagaliau kada eisim zasies kartu valgyt lapkricio meni .3 metus planuojam ,siemet nieko nebus,butinai susiorganizuosm.
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas susiduret su Kindergeld užklausimu pristatiti pažima kad jokios pašalpos negaunama iš Lietuvos.

Iš kurios institucijos ja gauti? Sodroje pasaka gali tik duoti pažima kad kada ir kokie pinigai buvo sumokieti.

Gal kas tvarke tokius poperius ir galetu papasokoti plačiau?
Atsakyti
Sveikos Mamytes 4u.gif
Gal yra naujokiu ir ne tik is Diuseldorfo ?
As Vokietijoje ne taip ir senai ( 4 metai...) bet del vyro darbo pobudzio, daznai kraustomes smile.gif
Jau visas turbut zemes isbandem lotuliukas.gif ir didmiescius lotuliukas.gif
Bet as labai tikiuosi kad sita zeme paskutine g.gif ir apsistosim pagaliau apie Diuseldorf arba apie Bona.
Smagu butu rasti draugiu... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Zirne, medalio tau reikia uz tokius tempus! Bet nepamirsk kartais ir pailseti!

Orkinta, kaip miela! wub.gif Pas mus dabar tik viena nescia yra aplinkoj, tai ja visi ant ranku nesioja. Pati daugiau nenoreciau pilvo schmoll.gif , bet i nescias gera ziureti, jos visos svyti!

Addicted, tai kiek tavo mazajai laiko dabar? bigsmile.gif Man atrodo, kad tu ka tik gimdei doh.gif

Koks nuostabus rugsejis! As taip nelaukiu saltu oru. Mes si savaitgali dar spejom prisimaudyti ir prie Bodensee pabuti.
user posted image
Atsakyti
Stevas, as is savivaldybes gavau. Pirma parasiau, kad atsisakau, o paskui man parase, kad nebegaunu. Nebuvo kazkokios ypatingos formos, tiesiog laisva forma rastas su parasu stampu. Mums tiko. Tik aisku isverst reikejo.

Ich, as tfu tfu tfu nerealiai jauciuos. jei viskas bus gerai, tai po visko galesiu tvirtai pasakyt, kad mano nestumas buvo idealus. Tokia nestuke kaip nenestuke. Nieko nejauciu apart vaiko stipriu smugiu... 4u.gif biggrin.gif
Brolis su mama sako, kad gal jau stabdyk arklius, pailsek. Bet tai ka ilsetis jei nesijauciu pavargus ax.gif 4u.gif

Vakar gavau vezima. Pirmas pirkinys wub.gif butu pats laikas lovyte ir kitus baldus/rakandus susipirkt... Bet svarbiausia auto kedute turiu ir plikas nuogas vaikas neliks, o visa kita jau kaip ir nebaisu.
Papildyta:
QUOTE(ich @ 2016 09 29, 14:24)

Koks nuostabus rugsejis! As taip nelaukiu saltu oru. Mes si savaitgali dar spejom prisimaudyti ir prie Bodensee pabuti.


Aha, oras pokolkas pasaka, bet jau ziurejau orus tai pakris iki 18,19 laipsniu. Bet vistiek gerai dar.
Grazi foto wub.gif
Atsakyti
ich,labai grazi nuotrauka 💕
Mano maziausiajai 2 metai.

Orkinta,pasirodyk vezima bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2016 09 30, 11:03)
Mano maziausiajai 2 metai.

Orkinta,pasirodyk vezima  bigsmile.gif

Jau 2?????? blink.gif kaip taip greit...

user posted image

Tik sportines dalies tokia smeline bronzine spalva pas mane.

Emiau butent sita, nes labai kompaktiskai susipakuoja ir lengvas yra. Man i bagazine laisvai tilps, nes tarkim pirma vezima kur sūnui turejau, tai beda buvo... Netilpdavo visas. Ir svere be proto. Tai zodziu tiek.

user posted image
Atsakyti
Mutsy,broliene nusipirko,patenkinta smile.gif lietuvoj ziauriai jai pasiseke 150e.mokejo,triju daliu(lopsys,sportine dalis ir kedute ) smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Seniai cia berasiau, bet vis paskaitineju ax.gif Sakykit kokius termoemtrus naudojat, nesuprantu ar cia tik mums taip sekasi, kad po kazkurio laiko arba iskart vejus pradeda rodyt g.gif maziuke apsirgo 2d temperatura, galvoju gal dantukai nes daugiau kaip ir nieko nera g.gif

Orkinta, smagus laikas dabar wub.gif naujagimio pirkiniai wub.gif smagu....nepastebesi kaip pati tuos supuosi ir gimtadieni svesit wub.gif musu maziukei jau 13men, prabego taip greit...jau dabar atrodo pasiilgstu tu maziuku leliuku biggrin.gif
Atsakyti
Labai grazus vezimelis.O kaip susilanksto,tai pasaka.

Ruosiames i derliaus svente,baznycioje misios.Kaip ir lietaus nepranese.Taip tingisi.

lux,mes braun termometra i ausyte naudojam.Gal 12 metu tarnauja.Man jis patinka
Atsakyti