Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

Sveikos,

Sikste, ačiū už nuomonę 4u.gif

Orkinta, kažkaip net pagalvojau neseniai, kad retai reiškies, arba apnėštėjo, pamaniau, arba dirba biggrin.gif
Sveikinimai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaimo dama @ 2016 06 04, 13:43)

Orkinta, kažkaip net pagalvojau neseniai, kad retai reiškies, arba apnėštėjo, pamaniau, arba dirba  biggrin.gif
Sveikinimai  4u.gif  wub.gif

Kad tiesiog neturiu ka papasakot. Nestumas tfu tfu tfu visiskai nekankina. Jei kas menesi echoskopas neparodytu, tai ir nezinociau blink.gif visiskai jokiu nestumo pozymiu, apart 3k per nakti i wc begimo biggrin.gif nei pykino, nei bloga buvo. A tiesa tik krutine koki menesi pradzioj labai maude.
Su sunum visai kitaip buvo. Vemiau toliau nei maciau. O dabar darzus tik raviu, kuopiu, laistau. Tfu tfu tfu tfu aisku 4u.gif
ir arbuza kas diena doroju.
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2016 06 04, 18:21)
Kad tiesiog neturiu ka papasakot. Nestumas tfu tfu tfu visiskai nekankina.

Smagu, sveikinimai thumbup.gif
Sakykit, ar verta dabar sodint roze, ar geriau laukt rudenio / pavasario?
Atsakyti
QUOTE(Tybuka @ 2016 06 04, 09:10)
Nesigyrei  wub.gif

Mane tai viskas nervina.. Su B kokia tai juoda kate perbėgo per kelia jaučiu...

Na, pus jus gi visai nauja situacija. Abiems prie jos prisitaikyti reikia. Pralauk, per kiek laiko viskas susirikiuos ir susigules.
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2016 06 04, 00:40)
sveikos. sorry man su atmintim prastai, bet ar as jau cia SM gyriaus apie save?  nestuke.gif  blush2.gif ?
facebook'ines tai zino  4u.gif


sveikinimai wub.gif

o dėl tų 'žymių' lietuvių Vokietijoj, tai nei viena iš mano paminėtų pavardžių auklėtojoms nebuvo girdėta biggrin.gif Nes kaip supratau, futbolu ir jos nelabai domisi, o su tais operos dainininkais tai tikrai reikia būt fanu, kad žinotum. Nes taip pagalvojus, jei man kas išvardintų užsieniečius, dainuojančius LNOBT, tai man irgi tos pavardės nieko nesakytų lotuliukas.gif O va Meilutytę tai žino thumbup.gif

Kaimo dama, dėl dovanos viską turintiems - geriausia tada dovanot naujus įspūdžius (idėjų galima čia kažką pasižiūrėt). Bet čia su sąlyga kad žmogus nėra konservatyvus ir yra linkęs išbandyti kažką naujo, neįprasto.
Atsakyti
Jeigu dar nebandet, mielosios, labai rekomenduoju http://www.mynewroot...eam-sandwiches/
SKANUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Orkinta,kokios naujienos! Sveikinu!
Kada terminas?
Atsakyti
Vasarele, vasarele smile.gif visos prapuolusios kazkur smile.gif
As buvau virs savaiteles dar karta Lt ir parsiveziau jau atgalios mergaite. Labai jai gerai sekesi LT pas mociute, puikiai ismoko kalba. Neitiketina kaip vaikai greit mokosi. Ir siaip labai patiko tiek mazajai pas mociute, tiek mociutei ir dedei buvo smagu su ja. Prasiplete jos pasaulelis ir siaip tokio svelnumo, gerumo igavo is mociutes, neliko darzelio issidirbinejimu. Pas mociute JOKIU oziuku, man tik buvo SIEK TIEK! Sakiau, jei pavyks isleisiu dar ir rugpjuti i LT. Atvirai pasakius, as buciau ja dar ilgiau palikus, bet parsiveziau, kad neizeist draugo tevu, mat jie jau praejusiais metai kalbejo, kad noretu kartu paatostogaut. Tad sudariau tokia galimybe, bet panasu, kad tai tik kalbos, nors butu tikrai jai labai smagu, mat jie turi kemperi prie ezero kur beveik visa vasara ir leidzia.
Pati kol nebuvo mazosios stengiausi darbus susitvarkyt ir namie daiktus surusiuot. Kai ka is vaikisku rakandu pardaviau, nes ju vis daugeja ir daugeja, ismest gaila. Dar nuo persikraustymo uzsilikusias dezes ispakavau ketvirtuose metuose smile.gif Tai stiklai ir dekoracijos, visumoj grazus daiktai, bet nelabai turiu kur det ir kiek ju ten reikia. Kol kas dar nieko neismeciau, bet gerai pagalvojus, tai nereiktu jais apsikraut.
Griztant atgal oro uoste sutikau pussesere su seimyna, desimt metu nemacius buvau. Keturiolika metu ji gyvena Norvegijoje, grizta labai retai i Lt ir toks atsitiktinumas, nerealiai smagu buvo:)!

Mano mazoji kaip paaugo smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitka@yahoo.com: 22 birželio 2016 - 09:47
Sveikos!
Kaip tylu cia blink.gif

Orkinta, sveikinimai!!! Kada terminas? bigsmile.gif

Jolitka, kokia jau didele ir grazi tavo mergina! Kaip tu ja ikalbejai pabuti pas mociute? neverke? Nes as labai noreciau irgi savo mamai palikti bent savaitei vaikus, bet mergina griezta labai, sake tikrai ne. O maziukas tai visiskas mamos vaikas, tai be manes niekur. Vyresneli tik galeciau palikti, bet su juo ir paprasciausia namuose. biggrin.gif

Beje, atejo email, kad galima registruotis norint balsuoti seimo rinkimuose. Registracija CIA smile.gif

Pasimaivymai ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
terminas lapkricio gale. kita sav gal jau suzinosiu ko laukiam. kazkaip truputi neramu, nes labai ramus vaikas. vis turiu padabot, juda ar ne per diena. kartais uzeina ryte ar vakare intensyviau, bet dienos begyje ramuma. gal mergaite? kokia rameke? svelnumo isikunijimas wub.gif 4u.gif nes mano pirmas sunus, tai, kai pajutau judesius nuo 16sav, tai taip be pertrauku. as ir lopsines dainuodavau ir siubuodavau, nes man ramybes nebuvo. o kaip jums su judesiais buvo? intensyviai ar ne? man pries savaite kazkaip intensyviau viskas atrode. o sita savaite labai pasyvi.... jdesius jauciu, bet labai retus. negi miega ir miega?? blush2.gif

ich, jolitka labai fainuoliai jusu vaikuciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Orkinta @ 2016 06 23, 21:56)
jauciu, bet labai retus. negi miega ir miega?? blush2.gif

Nu va. Tik garsiai pasibedavok ir padeda bigsmile.gif jau koks 10min kaip soka wub.gif issimiegojo...
Atsakyti
Ich, grazios nuotraukos. Panelyte tai jau didele, pilnai tikiu, kad su savo norais, o berniukas koks grazus baltapukis! As tavo vietoje gal pabandyciau abu vyrukus palikt pas mociute vien del rysio uzmezgimo su seneliais, pabuvimo Lietuvoje. Bet cia tau paciai geriau matyt visa situacija.
Zinok, manoji pasilikus pas mociute neverke ne kiek. Mes ir skype kalbedavomes, tai pora kartu buvo sakius - mama abholen, viena karta kai kojyte susimusus buvo ir dar koki karta, bet ten koks guminukas ar Kinder kiausinis padedavo uzmirst tas mintis smile.gif As ivertinau, kad pagal tai kiek bendraujam su mano mama ir pagal mazosios issivystyma dabar kaip tik butu tinkamiausias laikas pabandyt palikt ja viena pas mociute, nes veliau pilnai tiketina, kad elgtusi taip kaip tavo panelyte. Pas mus jau irgi prasideda po truputi to noriu/ to nenoriu ir jau mastymas kur kas gilesnis. O siaip pries perkant bilietus visvien pasikalbejau su ja ir paziurejau kaip reaguos. Pasakiau, kad galim vaziuot atostogaut, bet mamyte negales visalaik kartu but, nes reikia dirbti. Kad nuvesiu, trumpai pabusiu su ja, paskui vaziuosiu dirbt ir veliau atvaziuosiu pasiimt. Kad Lietuvoje aplankysim musu draugus, pas mociute palapine statysim (mat ji jau cia norejo), gales maudytis kiekviena diena, mociute keps didelius blynukus ir varsketukus. Ir tiko jai, nors maniske ir drasi, bet mamos skverna isikibus irgi tvirtai. Pries paliekant buvo truputi nosis nukabinta, kad mamyte lik ir tu, bet sakau o kas dirbs, gal tada pasikeiciam - as liksiu atostogaut, valgysiu ledus, zaisiu pas mociute, o tu vaziuok dirbt. Tai sitas mano juokelis viska pasuko teigiama linkme, tada buvo ne, ne - as liksiu pas mociute smile.gif Isvaziavau anksti ryte, kai ji miegojo, bet buvau jai pasakius tai, atsikelus labai normaliai sureagavo. Ir manau, kad jai labai patiko atostogos. Siaip tai daugelis stebejosi, net ir mano mama pati galvojo, kad kazkiek erzilio bus, bet viskas puikiai praejo.
O mazi vaikai turi irgi nebloga atminti - izenge pas mociute ir sako kur mano stalas, mat pries metus buvo jai extra mazas stalas pastatytas. Nuejo i darza ir sako - o kur agurkai? Mat pries nepilnai metus juos skyne smile.gif O mes buvom praejusiais metais kai jai buvo du su puse metuku, dabar triju ir keturiu menesiu.

Orkinta, smagu, kad tau gerai sekasi thumbup.gif Mano mazoji pilvukyje buvo ilgai rami, galvojau irgi bus ramus vaikiukas biggrin.gif Paskui link pabaigos, kai pas gydytoja eidavom rytais ar per piet miegodavo, o gerokai po pietu ir vakarais nuo kokia 21 iki 24 val. dziazuodavo. Pas gydytoja nuolat budindavom, pilva vis judindavom, kad keltusi, nes nuolat tie parodymai netiko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitka@yahoo.com: 24 birželio 2016 - 10:41