Įkraunama...
Įkraunama...

Londono širdyje dar vis ne ruduo

Va ka siandien papirkau wub.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2016 08 27, 17:14)
Nium šaldau prosecco. Ragausim vakare.  biggrin.gif

Man patinka prosecco alc.gif
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 08 27, 18:12)
Va ka siandien papirkau  wub.gif
user posted image
Papildyta:

Man patinka prosecco  alc.gif



Heida labai gražu wub.gif

I prosecco puse net pažiūrėt negaliu, per gimtadienį taip sirgau nuo jo, kad atzegnojau biggrin.gif sidriukas mano geralas dabar bigsmile.gif
Atsakyti
Cha, juk ne gerimas kaltas kad saiko neturim biggrin.gif as pvz negaliu ziuret i degtine su apelsinu sultimis, "Atsuktuvas" vadinamas, trauma nuo studentavimo laiku lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai grazios geles!

Prosecco buvo puse velnio, bet biski skrandi skauda. Ilgai vakarojom, anksti kelemes, - dabar miego noriu.
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 08 28, 14:45)
Cha, juk ne gerimas kaltas kad saiko neturim  biggrin.gif  as pvz negaliu ziuret i degtine su apelsinu sultimis, "Atsuktuvas" vadinamas, trauma nuo studentavimo laiku  lotuliukas.gif

Pats geriausias ir sveikiausias gerimas.Kas idomiausia praktiskai nuo jo pagiriu nebuna.As tik megstu su obuoliu sultimis.Ir zinom kruvinaja meri. thumbup.gif .
As jau po savaites savo darbo. thumbup.gif .Atvariau seip ne taip.Namiskiu nera,tai as viena namie karaliauju.
Labas rytas mergiotes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 29 rugpjūčio 2016 - 09:25
Oi negaliu pakęsti jokių degtinių. Kartą į du metus Kruvinąją Meri galiu išgerti, net skanu, jeigu gerai padaryta su tobasco, pipiriukais. Bet, siaip degtinė, tai fui, brudas.
Atsakyti
Laba.
Elija, o tu ir nakvoji darbe? Ar cia as taip durnai supratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 08 29, 12:17)
Laba.
Elija, o tu ir nakvoji darbe?  Ar cia as taip durnai supratau  blush2.gif

Tai savaitgaliniam taip nakvoju.Dabar visa sav atnakvojau,nes isleidau kolege atostogu.
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2016 08 29, 10:50)
Oi negaliu pakęsti jokių degtinių. Kartą į du metus Kruvinąją Meri galiu išgerti, net skanu, jeigu gerai padaryta su tobasco, pipiriukais. Bet, siaip degtinė, tai fui, brudas.

Tai viena gerti ir man ne kas.Bet kokteiliukas tai super. thumbup.gif .Kruvinoji mere is viso superine.Ir galiu ja gerti daug dazniau.As niekad vinu nemegau.Man jie visa subine sutraukia.O nuo saldziu galva skauda paskui.Fui.
Atsakyti
Bank holiday buvo turiningas. Parsinešėm žiurkėną. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 08 29, 15:41)
Bank holiday buvo turiningas. Parsinešėm žiurkėną.  cool.gif

Katinams gyvo maistelio lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Mano irgi ilgas savaitgalis buvo lotuliukas.gif Kai pradejom penktad vakarot,tai tik siandien namo grizom is baliu...sunkios tos daugiadienes lotuliukas.gif

As vynine buvau ir turbut busiu visada cool.gif GAliu kokteili isgert,bet ju daug neprigersi,o grynos degtines,konjaku as nemegstu...
Atsakyti
Aha. Visi taip sako. Nu ryžikas jau užmatė, tai kniaukia prie vaiko kambario durų biggrin.gif arba sekioja mane visur iš paskos.

Einu kept varškės-kondensuoto pieno pyragą. Pramušė kažko. Šeštadienį pyragas. Šiandien pyragas. Tiesa, man irgi sunkieji gėrimai ne kažką. Nepaliurlinsi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 29 rugpjūčio 2016 - 17:20
Manęs ilgas kitas tiksliau daugė dienos laukia...o geriu viskà,pagal nuotaiką...nuo ryt maratonas prasideda.

Laba..
Atsakyti