Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos - Lietuvaitės

Sveika, troliuke!!! Jei neklystu jau teko bendrauti wink.png
Gyvensim Imantoj (3) gal netyčia kaimynai? Kur jūs gyvenat? Kraustomės pilna šeima su vyru ir dviem mažiukais (2&1) tai pilna baimių wink.png tai tikiuosi, kad bus pas ką patarimų paklausti wink.png jau po truputi kraunamas daiktus į dėžes ir kitą savaitgalį persikraustom
fear.png fear.png fear.png fear.png fear.png wink.png
Na o dėl kalbos taip ir tikėjausi, uh tikiuosi pavyks išmokti, nes kol kas tai nė bum bum blush-anim-cl.png
Atsakyti
QUOTE(Kikius @ 2016 08 18, 16:52)
Sveika, troliuke!!! Jei neklystu jau teko bendrauti wink.png
Gyvensim Imantoj  (3) gal netyčia kaimynai? Kur jūs gyvenat? Kraustomės pilna šeima su vyru ir dviem mažiukais (2&1) tai pilna baimių wink.png tai tikiuosi, kad bus pas ką patarimų paklausti wink.png jau po truputi kraunamas daiktus į dėžes ir kitą savaitgalį persikraustom
fear.png  fear.png  fear.png  fear.png  fear.png wink.png
Na o dėl kalbos taip ir tikėjausi, uh tikiuosi pavyks išmokti, nes kol kas tai nė bum bum  blush-anim-cl.png



Sveikute.
Aga teko.
Atsimenu ax.png

Mes centre gyvename.
O Imantoje kurioj vietoj mazdaug?
As labiau centre gaudausi biggrin30x30.png
Nu isivaizduoju, kad neramu.

jei kils klausimu, klausk drasei smile30x30.png
Padesiu, pakonsultuosiu ka galesiu.

cia mano telefonas del visa ko

27476241 Alina
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2016 08 20, 19:59)
Sveikute.
Aga teko.
Atsimenu  ax.png

Mes centre gyvename.
O Imantoje kurioj vietoj mazdaug?
As labiau centre gaudausi  biggrin30x30.png
Nu isivaizduoju, kad neramu.

jei kils klausimu, klausk drasei smile30x30.png
Padesiu, pakonsultuosiu ka galesiu.

cia mano telefonas del visa ko

27476241 Alina

wub30x30.png wub30x30.png męs netoli Prizmos... jei tai sako ką nors 😉? Aš dar lv numerio neturiu, bet jai kas esu Viktorija 😉 uh...viskas penktadienį atvažiuojam 😉
Atsakyti
QUOTE(Kikius @ 2016 08 23, 17:32)
wub30x30.png  wub30x30.png  męs netoli Prizmos... jei tai sako ką nors 😉? Aš dar lv numerio neturiu, bet jai kas esu Viktorija 😉 uh...viskas penktadienį atvažiuojam 😉


Tos naujos turbut kur pastatyta.Salia Rimi didele ir is kitos puses MAxima.
Tai tada zinau, jei sita vieta.. tolokai nuo musu unsure30x30.png
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2016 08 24, 10:40)
Tos naujos turbut kur pastatyta.Salia Rimi didele ir is kitos puses MAxima.
Tai tada zinau, jei sita vieta.. tolokai nuo musu  unsure.gif


Taip šita vieta,na bet tikiuosi,kad ne už ilgo jau su mašina galėsiu ir kitur nulėkti 😉 nes uh tikrai bus vienai sunku adaptuotis 😉
O jūs patys kur tiksliau gyvenat,MB tikrai žinos nes vietinis yra.... beje pirmas klausymas gal kokį maistą į namus gali rekomenduoti, nes įtariu pirma savaitė tarp dėžių bus sunki doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikius @ 2016 08 25, 17:45)
Taip šita vieta,na bet tikiuosi,kad ne už ilgo jau su mašina galėsiu ir kitur nulėkti 😉 nes uh tikrai bus vienai sunku adaptuotis 😉
O jūs patys kur tiksliau gyvenat,MB tikrai žinos nes vietinis yra.... beje pirmas klausymas gal kokį maistą į namus gali rekomenduoti, nes įtariu pirma savaitė tarp dėžių bus sunki  doh.gif  doh.gif  doh.gif



Aciu D.. grizo senos sypseneles thumbup.gif

Mes centre gyvename, netoli visai kelto,kur plaukia i Svedija ;)

Del maisto tikrai nepasakysiu. seniau Gan bei uzsakinedavom, bet atvezdavo visa laika saltoka ax.gif
tai geriasia pats kaip pasidarai,
bet aisku Jusu kita padetis. bet salia tiek pardziu, tai manau nesunku bus kazka susiorganizuoti silto ir skanaus.

Kikiau, maniskis klausia biggrin.gif ar vyras latvis tavo°? blush2.gif
Atsakyti
Kikius ,kaip isikuret? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2016 09 02, 19:09)
Kikius ,kaip isikuret?  4u.gif  ax.gif


Sveikutė, uh apsirgę buvom doh.gif doh.gif doh.gif tai visai jėgų neturėjau prie interneto prisėsti verysad.gif
Aha latvis mirksiukas.gif tai sakė maždaug žino kur randatės... męs tai va per tas ligas dar ant dėžių gyvenam, įtariu dar teks kurį laiką taip sužkabinęs savo chebra pagyventį, nes nieko nespėjusio.... va dar reikia susirasti vairavimo instruktorių Rygoje 🙈
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2016 09 02, 19:09)
Kikius ,kaip isikuret?  4u.gif  ax.gif


Sveikutė, uh apsirgę buvom doh.gif doh.gif doh.gif tai visai jėgų neturėjau prie interneto prisėsti verysad.gif
Aha latvis mirksiukas.gif tai sakė maždaug žino kur randatės... męs tai va per tas ligas dar ant dėžių gyvenam, įtariu dar teks kurį laiką taip su savo chebra pagyventį, nes nieko nespėjusio.... va dar reikia susirasti vairavimo instruktorių Rygoje 🙈
Atsakyti
Sveikos mamytes ;) ar dar liko mamyciu Rigoj ??? lotuliukas.gif noretusi susipazinti.
Atsakyti
QUOTE(Kikius @ 2016 09 19, 07:45)
Sveikutė, uh apsirgę buvom  doh.gif  doh.gif  doh.gif tai visai jėgų neturėjau prie interneto prisėsti  verysad.gif
Aha latvis  mirksiukas.gif  tai sakė maždaug žino kur randatės... męs tai va per tas ligas dar ant dėžių gyvenam,  įtariu dar teks kurį laiką taip su savo chebra pagyventį,  nes nieko nespėjusio.... va dar reikia susirasti vairavimo instruktorių Rygoje 🙈


Sveikute..Nu ir oras smile.gif
Mano pana serga 3 savaite.tai neina idarza ,tai namuose festivaliai umn.gif

dar su migracine visokie cirkai,tai tasomes su jais.eiles ten didziausios.uzsirasai,reikia laukti paskiau menesi wacko.gif

Kaip Jus?
Papildyta:
QUOTE(Dovilalex @ 2016 09 30, 18:23)
Sveikos mamytes ;) ar dar liko mamyciu Rigoj ??? lotuliukas.gif noretusi susipazinti.


Yra yra keletas lotuliukas.gif
Kur pati gyveni? ax.gif 4u.gif
Atsakyti

Uh męs ir vėl sergam doh.gif doh.gif doh.gif nesuprantu kas čia darosi Klp visai be ligų gyvenom, o čia atvažiavom į Rygą ir šakės blink.gif
Uh tikiu, kad " linksma " maniškė į daržą dar neeina, bet vis dažniau pagalvoju,kad reikia, ech norėčiau į LT leisti bet nėra..... unsure.gif sveikatos tavo papai uogai! Kiek jums dabar?
O kas ten su migracija,aš dar nieko nesidomėjau 🙈🙈🙈
Papildyta:
QUOTE(Dovilalex @ 2016 09 30, 22:53)
Sveikos mamytes ;) ar dar liko mamyciu Rigoj ??? lotuliukas.gif noretusi susipazinti.


Sveikutė yra yra 😉
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikius: 06 spalio 2016 - 08:51