Įkraunama...
Įkraunama...

Prienai ir Prienietės

QUOTE(kristynka* @ 2011 09 28, 20:47)

KUMPIENE - sveika.
kur pati prapuolus ? ar jau persikrauste po nauju stogu ?
kaip vaikuciai auga ?


nu man ir idomu kur dingus. g.gif
Atsakyti
Laba
QUOTE(kristynka* @ 2011 09 28, 20:47)
KUMPIENE - sveika.
kur pati prapuolus ? ar jau persikrauste po nauju stogu ?
kaip vaikuciai auga ?

QUOTE(pjurgitukas @ 2011 09 29, 08:44)
nu man ir idomu kur dingus.  g.gif

Nu kur kur... gi Nemunas atkirto nuo civilizacijos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kai tik MV grizta, tai kartais per jo telefa interneta pasijungiu... paskaitau kaip gyvenat... o siaip jei viskas ok tai lyg TEO jau pajungs si penktadieni interneta rolleyes.gif

VAikai ok. Dickis visas patenkintas zygiuoja i mokykla.... Kiek buvo bedu su darzeliu, tai mokykla 100 proc jam patinka... o savaitgaliai tai beda vaikui lotuliukas.gif lotuliukas.gif gi nesulaukia pirmadienio kada i mokykla suoliuos... o kartai ir su asarom namo einam... jei anksciau nueinu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 09 29, 12:49)
VAikai ok. Dickis visas patenkintas zygiuoja i mokykla.... Kiek buvo bedu su darzeliu, tai mokykla 100 proc jam patinka... o savaitgaliai tai beda vaikui  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif gi nesulaukia pirmadienio kada i mokykla suoliuos... o kartai ir su asarom namo einam... jei anksciau nueinu  doh.gif

o i kuria mokykla eina dickis ?
zinai anadien ir su drauge kalbejau tai jos pirmokelis ir sake net namo nenori eiti, sako nuejau anksciau anadien, tai jis man sako: ko taip anksti atejai blink.gif o as maniau kad jis liudes ir lauks kada mama tik ateis, o pasirodo tiems pirmokelems gerai toj mokykloj thumbup.gif

Jai mazoji turbut vaikscioja ? wub.gif
Atsakyti
prijom prijom meškos šiaurėje lotuliukas.gif
Stadionas šilt pradės rytoj thumbup.gif
kaip šaaaaaltaaaa doh.gif mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 10 17, 16:08)
prijom prijom meškos šiaurėje  lotuliukas.gif
Stadionas šilt pradės rytoj  thumbup.gif
kaip šaaaaaltaaaa  doh.gif  mega_shok.gif

Pagaliau doh.gif nes jau taip salta, vaikstau apsirengus ka tik turiu kaip meskinas biggrin.gif
siandien dar cirkas buvo, einu sakau galva issiplaut atsisuku vandeni ant viso karstumo vistiek drugnas vanduo bega, jau issisampunavau galva tai sakau reikia dabaigti isplaut, bet jau saltas buvo... pasiziuriu paskui kad gyvatukas visiskai drugnas doh.gif lotuliukas.gif
tai lauksim rytdienos gali prades silt radijatoriai mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena

Pavydekit pas mane silta silta tongue.gif tongue.gif tongue.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 10 17, 18:02)
Laba diena

Pavydekit pas mane silta silta  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

oi Kumpiene tu prisijuoksi, kai mes visos urmu su šeimom atvarysim lotuliukas.gif
Šildomės šildytuva, bet ką prišildysi doh.gif
Atsakyti
O pas mus matyt dar pataupančiai šilo-radiatoriai šilti tik vaikų kambaryj,visur kitur šalti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 10 17, 18:51)
oi Kumpiene tu prisijuoksi, kai mes visos urmu su šeimom atvarysim  lotuliukas.gif
Šildomės šildytuva, bet ką prišildysi  doh.gif

Atvarykit dar ir kavos su arbata duosiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 10 17, 19:20)
Atvarykit dar ir kavos su arbata duosiu  tongue.gif

kava ir arbata neužkiši, turėsi traukt ir kokią dešrą
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 10 17, 20:08)
kava ir arbata neužkiši, turėsi traukt ir kokią dešrą

tai desra jus o as gal ka ir stipriau rasiu rolleyes.gif
Atsakyti
nu ką panos spektaklioj rytoj turbūt nebus g.gif
Atsakyti