Įkraunama...
Įkraunama...

Švenčionių rajono mamyčių plepesiai

user posted image
Atsakyti
Aciu zvilgsnei uz naujus namucius 4u.gif
Registruojuosi pirma thumbup.gif
Atsakyti
ir mano seimyna kraustosi i naujus namucius mirksiukas.gif aciu dovilei 4u.gif
Atsakyti
UHU,kada įkurtuvės? lotuliukas.gif
QUOTE(ritat29 @ 2013 02 01, 18:09)
Apie darzeli, dar net negalvojame, nesinori man skirtis su savo zuikiu, bet ateis laikas ir reiks, niekur nesidesiu  doh.gif

geriau pradėk anksčiau adaptacija bus lengvesnė abiems rolleyes.gif
Įdomumo dėlei:
žvilgsnė 167 doh.gif
VAMI162
Jurgitutė75
ritat29 73
N@tasha 70
astatortas 19
rutyte11 12
lina_karc 7
velniukas26 4
lorteja 4
*Katinukas* 2
vilkut 1



VAMI,manau mes neturim namuose darbų lotuliukas.gif
Atsakyti
as ir taip pagalvojau lotuliukas.gif vel as prie plepiu doh.gif toks vaizdas, kad ne pas mus namuos po kudiki 2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas
QUOTE(VAMI @ 2013 02 02, 08:40)
as ir taip pagalvojau  lotuliukas.gif  vel as prie plepiu  doh.gif  toks vaizdas, kad ne pas mus namuos po kudiki  2.gif  lotuliukas.gif

pas jus namie po mažių. tad jūs norėdamos nors kartais pabendrauti su kalbančiais, o ne tik niurnančiais ir keistus (bet širdžiai mielus) garsus leidžiančiais žmogeliukais, lendate į forumą. Taip, kad VAMi ir žvilgsnė išteisintos biggrin.gif o štai ką aš veikiu trečioje vietoje, tai man klaustukas doh.gif
Atsakyti
Taip, kad VAMi ir žvilgsnė išteisintos biggrin.gif o štai ką aš veikiu trečioje vietoje, tai man klaustukas doh.gif
[/quote]


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitutė @ 2013 02 02, 11:17)
Labas rytas

pas jus namie po mažių. tad jūs norėdamos nors kartais pabendrauti su kalbančiais, o ne tik niurnančiais ir keistus (bet širdžiai mielus) garsus leidžiančiais žmogeliukais, lendate į forumą. Taip, kad VAMi ir žvilgsnė išteisintos  biggrin.gif  o štai ką aš veikiu trečioje vietoje, tai man klaustukas  doh.gif

tai gi ir tu turėjai dar namie žmogeliuką,kol į daržą neišėjo:)kaip jam sekasi?
Atsakyti
mano mažasis greitai prie daržo priprato, jam ten patinka. Su vaikais ir auklėtojom draugauja. Tik maistas (ypač pavakarių) jo nežavi. Tai pirmas darbas namuose- lėkti prie šaldytuvo doh.gif
Atsakyti
labas rytas su nauja savaite 4u.gif kaip gydyt votį? doh.gif
QUOTE(Jurgitutė @ 2013 02 02, 14:42)
mano mažasis greitai prie daržo priprato, jam ten patinka. Su vaikais ir auklėtojom draugauja. Tik maistas (ypač pavakarių) jo nežavi. Tai pirmas darbas namuose- lėkti prie šaldytuvo  doh.gif

maniškis irgi tas pats lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės. Turiu klausimėlį ax.gif Gal kam reikia vokiškų Pampers sauskelnių? Vasario 20 d. iš Vokietijos išvažiuoja autobusiukas, tai turiu galimybę užsakyti sauskelnių 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, registruojuos smile.gif
Aciu Dovilei uz naujus namucius
Atsakyti