Įkraunama...
Įkraunama...

Raseiniškių namai

QUOTE(jurginux @ 2013 12 17, 12:11)
Zirziliuke o kaip Deimanta nesiojai mate daktarai kad kazkas su leliuku negerai?ar tik kaip pagimdei pamate?

vat del to ir bijociau dar kada gimdyt blush2.gif

na pakilau siaip netaip ,nes vakar puse 11 is darbo gryzau doh.gif jau kaip viskas dakniso ,ne tas zodis ,noriu atostogu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2013 12 17, 14:11)
Zirziliuke o kaip Deimanta nesiojai mate daktarai kad kazkas su leliuku negerai?ar tik kaip pagimdei pamate?

Kai nešiojau viskas buvo gerai,tiesiog gimstant kažkuriuo momentu trūko deguonies ir sunkiai persirgta fiziologinė gelta padarė savo.Gimęs mažylis ilgai nesuverkė ir tuo momentu niekas nepasirūpino deguonimi.

Taip po Deimantuko gimimo ir visų jo bėdelių ir aš atsisakiau betkokių šeimos planavimų.Ir 10 metų sėkmingai man tai sekėsi.Sulaukiau 44 metų,o gyvenimas pateikė savo siurprizą.Kadangi esu už gyvybės kultūrą ir viskas kas vyksta mano gyvenime priimu kaip dovaną,kitokių minčių ir nekilo ,kaip laukti kūdikėlio.Žinoma ,kad labai bijau kaip viskas seksis,turiu vilties ,kad viskas bus gerai,stengiuosi per daug savęs nekamuoti kas bus jei bus...dabar svarbiausia ramiai,sveikai išnešioti.o vėliau lauksim kito etapo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirziliuke: 18 gruodžio 2013 - 10:15
Kaip Vaidutei sekasi del dovanu?Ka ten valdziai sumastei?
Atsakyti
QUOTE(zirziliuke @ 2013 12 18, 10:08)
Kadangi esu už gyvybės kultūrą ir viskas kas vyksta mano gyvenime priimu kaip dovaną,kitokių minčių ir nekilo ,kaip laukti kūdikėlio.

na as ir labiau uz vaikelio laukima ,bet neatmetu galimybes ,kad jeigu jau labai netinkamu laiku , ar nesveikuojant ar dar kazkokiu tai laiku pasibelstu gyvybe ,kad kreipciausi pas gydytojus . blush2.gif tiesiog tai nera neteiseta ,tikrai nelaukciau 8 ar net 11 savaiciu ,pajunta moeris zymiai anksciau unsure.gif ( pabusiu turbut labai nepopuliari ,bet as nesistengiu atrodyti geresne nei esu niekur ir niekada , galit apmetyt pomidorais tongue.gif ) na o pirmiausiai tai pasitikiu savo vyru , nepateike per tiek metu man jokiu staigmenu biggrin.gif o kitu atveju yra juk vaistine ,eiciau ten ,kad planuoti nestumus smile.gif


na lyg ir jau atsigavau ,nes pakilau kaip pervaziuota traukinio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2013 12 18, 15:45)
na as ir labiau uz  vaikelio  laukima  ,bet neatmetu  galimybes  ,kad  jeigu  jau  labai  netinkamu  laiku  , ar  nesveikuojant ar dar kazkokiu  tai  laiku  pasibelstu gyvybe  ,kad  kreipciausi pas gydytojus . blush2.gif  tiesiog tai  nera neteiseta  ,tikrai nelaukciau 8 ar net 11 savaiciu  ,pajunta moeris zymiai  anksciau  unsure.gif  ( pabusiu turbut labai  nepopuliari  ,bet as nesistengiu atrodyti  geresne  nei  esu  niekur ir niekada , galit apmetyt  pomidorais  tongue.gif )  na o pirmiausiai tai  pasitikiu savo  vyru ,  nepateike  per tiek  metu man jokiu staigmenu  biggrin.gif  o kitu atveju  yra juk  vaistine ,eiciau  ten  ,kad planuoti  nestumus smile.gif
na  lyg ir jau atsigavau ,nes pakilau  kaip  pervaziuota traukinio doh.gif

Aš daugelį metų naudojausi naturaliu nėštumo planavimu,tai pagal MM ir kitus dalykus,bet matyt metam bėgant hormoniniai pokyčiai pavedė manė,o keisčiausiai tas ,kad visiškai nejutau jokių nėštumo simptomų,julab pagimdžius 4 vaikus .Kol neprasidėjo širdies permušimai,karščio bangos,kas net gydytojus suklaidino ir išrašė lašus nuo klimakso simptomų.Gyvenimas taip surėdytas,kad ne viską gali žmogus sudėlioti į stalčiukus.Kad ir mano atveju,kada jau gyvenimas nusistovėjo,Deimantėlis palengva stojasi ant kojyčių.Miestelyje bendraudama su jaunomis moterimis sakydavau ,kad dabar jų eilė gimdyti kol jaunos ,sveikos ir stiprios,o mano traukinys jau nuvažiavo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliuke @ 2013 12 18, 14:00)
Aš daugelį metų naudojausi naturaliu nėštumo planavimu,tai pagal MM ir kitus dalykus,bet matyt metam bėgant hormoniniai pokyčiai pavedė manė,o keisčiausiai tas ,kad visiškai nejutau jokių nėštumo simptomų,julab pagimdžius 4 vaikus .Kol neprasidėjo širdies permušimai,karščio bangos,kas net gydytojus suklaidino ir išrašė lašus nuo klimakso simptomų.Gyvenimas taip surėdytas,kad ne viską gali žmogus sudėlioti į stalčiukus.Kad ir mano atveju,kada jau gyvenimas nusistovėjo,Deimantėlis palengva stojasi ant kojyčių.Miestelyje bendraudama su jaunomis moterimis sakydavau ,kad dabar jų eilė gimdyti kol jaunos ,sveikos ir stiprios,o mano traukinys jau nuvažiavo. 4u.gif

buna ypac toms klimaksinems kaip juokiamasi biggrin.gif kad ateina pas gyd jau su judesiais ,nes cia serga cia jau neserga labai sunkus periodas sakyciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viljana @ 2013 12 18, 16:17)
buna  ypac  toms klimaksinems kaip  juokiamasi  biggrin.gif  kad ateina pas gyd jau su judesiais ,nes cia serga  cia jau neserga  labai  sunkus periodas sakyciau smile.gif

Man buvusi ginekologė pasakojo kai jos draugė ,pati ginekologė,papilnėjo ,žodžiu karštis ,širdis paspurda,o kai pajuto judesius ,suprato ,kad laukiaso ,o ne klimaksas,nors pati ginekologė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliuke @ 2013 12 18, 16:06)

kada numatyta gimdymo data? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 12 20, 12:20)
kada numatyta gimdymo data? rolleyes.gif

Per velykas balandžio 20d. 4u.gif Koks sutapimas per velykas padėsiu kiaušinukus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zirziliuke @ 2013 12 20, 16:26)
Per velykas balandžio 20d. 4u.gif Koks sutapimas per velykas padėsiu kiaušinukus lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Prieš Naujuosius metus viską, kas nereikalinga palikime už savo nugarų: neatsilieptus skambučius, vienatvėje praleistą savaitgalį, netikėtas bėdas ir nuostolius, visas ligas, kurios atėjo patyliukais... Ir atidarykime duris į Naujuosius su šypsena... Sieloje šviesa sumirksės nuo Kalėdinio sniego... Pasiimsime visą dėžę naujų idėjų... Visą maišą džiaugsmų... Lagaminus gerumo... Ir tuos mylimus draugus, ir taip pat naujas svajones - viską pasiimsime į Naujus Metus.


sveikos mergikes 4u.gif tai kaip Kaledu senelis , ar dosnus siemet buvo? Mano T labai bijojo kad vel tas senelis kokio puoduko neatnestu kaip drzely lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės mergikės 4u.gif

Su visomis šventėmis Jus ir Jūsų šeimas,o viljana tokius gražius palinkėjimus parašė,kad nebėra ką ir bepridurti. wub.gif 4u.gif

Mūsų kalėdų senelis ir dosnus ir sotus thumbup.gif
Atsakyti