Įkraunama...
Įkraunama...

Stresas nėštumo metu

Sveikos, prisijungsiu ir aš prie jūsų. Aš laukiuosi antro leliuko, dabar jau 19 savaičių ir iki to laiko patyriau taip pat nemažai streso ir kaip bebūtų apmaudu išvesti mane iš kantrybės puikiausiai moka mano pirmagimis sūnus. Jam beveik 3 m., be 2 mėn., bet jau susitvarkyti nebeįmanoma ir kas nemaloniausia visko siekia rėkimu, bet tokiu, kad bėgti iš namų norisi. Atrodo gali nekreipti dėmesio, bet gi jis mano vaikas taip pat ir negaliu juo nesirūpinti, jis juk ne bendradarbis, vyras ar dar kažkas į ką galėtum numoti ranka. Bet tada seka neišvengiamai nuolatinis stresas. Ir ką daryti tokioj situacijoj, kad apsaugoti nuo to streso ir savo mažylę, kurią nešioju savyje????????????????????
Atsakyti
QUOTE(viktorijata @ 2007 07 05, 08:23)
Sveikos, prisijungsiu ir aš prie jūsų. Aš laukiuosi antro leliuko, dabar jau 19 savaičių ir iki to laiko patyriau taip pat nemažai streso ir kaip bebūtų apmaudu išvesti mane iš kantrybės puikiausiai moka mano pirmagimis sūnus. Jam beveik 3 m., be 2 mėn., bet jau susitvarkyti nebeįmanoma ir kas nemaloniausia visko siekia rėkimu, bet tokiu, kad bėgti iš namų norisi. Atrodo gali nekreipti dėmesio, bet gi jis mano vaikas taip pat ir negaliu juo nesirūpinti, jis juk ne bendradarbis, vyras ar dar kažkas į ką galėtum numoti ranka. Bet tada seka neišvengiamai nuolatinis stresas. Ir ką daryti tokioj situacijoj, kad apsaugoti nuo to streso ir savo mažylę, kurią nešioju savyje????????????????????

Tikriausiai visos mamytės, kurios laukiasi ir turi dar vieną kaprizingą mažiuką (o jie visi daugiau ar mažiau tokie smile.gif ) panašiai jaučiasi. Manau, reikėtų pačiai su savimi daugiau "dirbti", kiek įmanoma bandyti nusiteikti, jog tai vaikas, jog privalai būti rami, jog GALI būti rami. Kaskart kai susijaudini prisimink savo mažiukę pilvelyje wub.gif Paglostyk ją. O dėl sūnelio: manau, reikėtų ir su juo bandyti kalbėti, nėra jau labai mažas vaikas, galbūt tiktų aiškinimas, kad jo sesutė verkia, kai broliukas būna negeras, kad sesutė jau dabar labai myli broliuką ir jie bus labai geri draugai, tad berniukas turėtų stengtis, kad sesutė neverktų pilvelyje. Reikia kažkokios gražios pasakos. Taip pat dabar reikia daugiau dėmesio berniukui, nes paprastai jo pritrūkus - maištaujama. Galbūt retgi būtų naudinga perskaityti kelias knygas apie vaikų auklėjimą, gal pasitarti su gydytoja ar psichologe, gal rasit atsakymą į tai, kaip reikėtų bendrauti su vaiku, kad jis nereikalautų visko rėkimu.
Linkiu sekmės, kantrybės ir ramybės 4u.gif

Aš pati esu labai jautrus žmogus ir per neštumą, savaime suprantama, pasidariau dar jautresnė, tai nervų pakako blush2.gif O dėl nervų žalos... na, nepastebėjau tokios rolleyes.gif
Atsakyti
O gal vertėtų pas psichoterapiautą nuvykti ir nebijoti to žodžio "psichoterapautas", aš žadu apsilankyti. Nes nuo streso ir nervai šlyja ir visa kita verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorijata @ 2007 07 05, 08:23)
Sveikos, prisijungsiu ir aš prie jūsų. Aš laukiuosi antro leliuko, dabar jau 19 savaičių ir iki to laiko patyriau taip pat nemažai streso ir kaip bebūtų apmaudu išvesti mane iš kantrybės puikiausiai moka mano pirmagimis sūnus. Jam beveik 3 m., be 2 mėn., bet jau susitvarkyti nebeįmanoma ir kas nemaloniausia visko siekia rėkimu, bet tokiu, kad bėgti iš namų norisi. Atrodo gali nekreipti dėmesio, bet gi jis mano vaikas taip pat ir negaliu juo nesirūpinti, jis juk ne bendradarbis, vyras ar dar kažkas į ką galėtum numoti ranka. Bet tada seka neišvengiamai nuolatinis stresas. Ir ką daryti tokioj situacijoj, kad apsaugoti nuo to streso ir savo mažylę, kurią nešioju savyje????????????????????


Tavo berniukui trys metukai. Tai tas metas, kai prasideda treju metu amziaus krize (vieniems vaikams ji praeina be ryskesniu pedsaku, kitiems labai ryskiai pasireiskia). Gali buti, kad toks jo elgesys yra salygotas butent sios krizes. Pati perejau per si etapa su savo sunum. Tik jam ta krize atejo pusmeciu anksciau - 2,5 metuku tebuvo. Vedziausi pas psichologa, nes nebezinojau kaip su vaiku bekalbeti ir ka bedaryti. Keleta valandu psichologe bendravo su vienu vaiku, mane buvo isprase is kabineto - pasake kuria valanda ateiti ir tiek. Psichologes atsakymas buvo labai paprastas - normalus vaikas, protingas, tik jautrus. Vaikui pusmeciu anksciau prasidejusi taip vadinama treju metu amziaus krize. Jokiu vaistu nuo jos nera, tik didziules didziules kantrybes reikia is tevu puses. Jokiu budu vaiko nemusti ir stengtis ant jo nerekti. Bendrauti ramiu tonu, graziai ir t.t. Paguode, kad pusmecio begyje tai turetu praeiti. Taip ir buvo - praejo, vel vaikas kaip vaikas pasidare. Tik jau tas periodas gerokai nervu istampe doh.gif
Atsakyti
pas mane darbe daug streso ir nervines itampos. pries pora savaiciu padaryta abrazija kai leliukui buvo 9sav, nes uzkilo spaudimas ir leliukas zuvo. kiek dabar darausi tyrimu nustatyti ndel ko spaudimas sokineja tai kolkas viskas tvarkoje, speju kad bus viskas nuo nevines itampos g.gif todel tikrai sekanti karta kai lauksiuos imsiu biuletenius kad nereiketu bent darbe nervuotis
Atsakyti
mano nestumui tik pradzia - 5 savaites. o darbe - kosmaras. neseniai kompanijai iskilo dideliu nemalonumu. jus isivaizduojate ka dabar man daryti? kad isukt kompanija is sios padeties prireiks kokiu 3 men - o per tuos men as galiu ir netekt savo brangiojo"lialio". iseit nedarbingumo negaliu - nes vadovas...........as. dabar sedziu ir kalbuosi su"kosmosu".. gerai kad vieni supranta del sunkios padeties ir sutinka palaukti, o kiti - rekia, saukia, grasina.
Atsakyti
QUOTE(zuzunaki @ 2007 07 19, 15:49)
mano nestumui tik pradzia - 5 savaites. o darbe - kosmaras. neseniai kompanijai iskilo dideliu nemalonumu. jus isivaizduojate ka dabar man daryti? kad isukt  kompanija is sios padeties prireiks kokiu 3 men - o per tuos  men as galiu ir netekt savo brangiojo"lialio". iseit nedarbingumo negaliu - nes vadovas...........as. dabar sedziu ir kalbuosi su"kosmosu".. gerai kad vieni supranta del sunkios padeties ir sutinka palaukti, o kiti - rekia, saukia, grasina.

belieka palinketi stiprybes ir geros pabaigos 4u.gif laikykis 4u.gif isivaizduoju kaip sunku kai negali pabegti nuo nemalonumu, o dar ir namo parsinesi doh.gif
Atsakyti
merginos pasisakysiu as, per daug kreipiate i tokius menkus dalykus demesi ir gadinate tik savo sveikata unsure.gif patikekite yra daug didesniu problemu kurias pergyvena moterys nestumo metu negu darbai ir pan, tiesiog ateini i darba atlieki pareiga ir sudie thumbup.gif bus lengviau .
AS budama dvieju menesiu nescia susiruosiau isvykti po ilgu 1metu buvimo UK aplankyti tevus seses brolius taip laukiau sito laiko uzsisakiau bilietus spalio 16d. ir ka manote spalio 14 d likus tik dviem dienom iki namu mire mano mama verysad.gif man buv0o sokas ir toks stresas kurio niekam neprilyginsi,kai gryzau po laidotuviu tada pradejau suvokti kas nutiko tikrai, be valerijono negalejau asaros nerimas kankino kokius tris men kol susitaikiau, ir pries 6sav. gime mergyte didele 4kg ir labai gera ,rami , nezinau kokios pasekmes nes dar ju nepastebiu ant mergytes ,,,, bet pasekmes jauciu tik ant saves nes vietoj to kad dziaugtausi nestumo metu savo pilveliu ,kuris tik laikinas nesugebejau to ir gailiuosi , merginos stenkites spjauti ant visa to yra daug svarbesniu dalyku ... gyvybe auganti jumyse wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
bet kai kuriose net knygose parasyta,kartais pasinervinti reikia mazylis turi pazinti ir si jausma
Atsakyti
galiu pasakyti, kad visokie isgyvenimai ir stresai tikrai neatsiliepia vaikeliui. Budama nescia tiek visokiu turejau nervu tempimo ir baisiu pergyvenimu, kad bijojau kas bus su vaiku, kai gims. O gime ramiausia mergyte ir jokio vargo su ja neturejau. Valge ir miegojo. Yra sauni dabar irgi. Vaiko neramumas visai nuo kazko kito priklauso, tikrai ne nuo mamos busenos nestumo metu.
Atsakyti
QUOTE(sapokiene @ 2007 07 22, 12:00)
merginos  pasisakysiu as, per daug kreipiate i  tokius menkus dalykus demesi ir gadinate tik savo sveikata  unsure.gif  patikekite yra daug didesniu  problemu kurias  pergyvena moterys nestumo metu  negu darbai  ir pan, tiesiog ateini i darba atlieki pareiga ir sudie  thumbup.gif  bus lengviau .
     

uzjauciu tave del mamos ir nepatirto dziaugsmo auginant pilvuko gyventoja console.gif . as anksciau nesusimastydavau apie darba kad ji galima kitaip atlikti, as viska taip saziningai darydavau ir pergyvendavau del menkniekiu bet po to kai nustojo vystytis leliukas pilvelyje tai viskas persitvarke ir mano viduje, naujai susideliojo prioritetai ir dabar kitaip ziuriu i darba ir kolektyva jie tik laikini musu gyvenime,o seima tai vertybe del kurios reikia stengtis ir saugoti ja.kai lauksiuos kito leliuko bus svarbiausias musu pilvuko gyventojas o ne darbe besiburiuojantys zmones uz duru
Atsakyti
Labai lengva pasakyti: "nesinervink, tau dabar negalima". As taip pat patyriau daug streso besilaukdama: shefas "uzsisedo" kai atnesiau pazyma apie nestuma (pats turi 4 vaikus, turetu suprast, bet kur tau!), vyras "atshalo" kazkur apie 4 menesi verysad.gif , net nebekalbedavo su manim (jau glvojau, prieisim iki skyrybu), o dar tas padidejes jautrumas...
Mazylis gime didelis ir sveikas! Tik truputeli jautresnis, dirglesnis (daznai buna visas isitempes, krupcioja net nuo ne labai stipriu garsu, zirzliukas), taciau padetis gereja, vaikis baiia isaugti ta jautruma, vis daugiau juokiasi, ramiau miega... viskas bus gerai... wub.gif
Atsakyti