Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgalumas (invalidumas)

mano gydytoja isdieste viska labai aiskiai ir suprantamai bet tai nieko napakeito i ka jie atsizvelge kada tese invaliduma neaisku, jie ten ka nori ta ir daro o dar ir paskyre mum ne nuo pabaigos galiojimo dienos o nuo kreipimosi dienos tai gavosi kad nupjove mum visa menesi sudubliavo. tai rasiau skunda kad perziuretu neigalumo lygi o dar ir atstatytu termina o kaip bus neaisku, laukiam nesulaukiam ats. parasiau ir pridaviau 19 vasario i svitrigailos 10. o jie i sevcenkos 13 pristate tik 1 kovo atstumas tarp ju 10zingsniu. tai dabar dar menesi tai yra iki balandzio pradzios reikia laukti sprendimo. nezinau ar asikiai parasiau, bet manau suprantamai. taip kad siuo metu musu valstybelei yra visiskas bardakas.
Atsakyti
jeigu asmuo nuo sausio menesio gavo 50% neigaluma, bet dabar sveikata pablogejo, ar gali eiti pakartotinai i komisija (tikimes kad gaus bent 55%) jei pakartotina komisija paskirta po metu. kaip manote ar verta apsiimti?
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 03 26, 18:56)
O ka daugiau irase, be to, ka auksciau parasete? Nes toje komisijoje jusu niekas nepazysta, ligu skausmu nezino, jie remiasi tik tuo, ka jusu gydytoja iraso. O jei siai iskalbos pritruko, gal ir gali taip gautis kaip isejo?

Yra ne vieno seimos gydytojos sivados- o ir is Virsuziglio Reabilitacijos ligonines,Kauno Kliniku Neurologinio skyriaus, Seimos klinikos neurologo ir LOR gydytojo,bei okulisto,psichiatro.Zodziu- nenuleisim ranku. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(janiusik @ 2011 03 26, 20:53)
mano gydytoja isdieste viska labai aiskiai ir suprantamai bet tai nieko napakeito i ka jie atsizvelge kada tese invaliduma neaisku, jie ten ka nori ta ir daro o dar ir paskyre mum ne nuo pabaigos galiojimo dienos o nuo kreipimosi dienos tai gavosi kad nupjove mum visa menesi sudubliavo. tai rasiau skunda kad perziuretu neigalumo lygi o dar ir atstatytu termina o kaip bus neaisku, laukiam nesulaukiam ats. parasiau ir pridaviau 19 vasario i svitrigailos 10. o jie i sevcenkos 13 pristate tik 1 kovo atstumas tarp ju 10zingsniu. tai dabar dar menesi tai yra iki balandzio pradzios reikia laukti sprendimo. nezinau ar asikiai parasiau, bet manau suprantamai. taip kad siuo metu musu valstybelei yra visiskas bardakas.

drinks_cheers.gif ir labai esam ant valstybes pikti blink.gif
Atsakyti
pikti ne tas zodis. tik kad ir pasiguost ner kam niekas neklauso. Gydytojai ir tie pasipiktine. Bet musu valstybele spajauna ant visu.
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kadangi šiuose reikaluose esu visiškai žalia, o jūs visos gerai pasikausčiusios, tai noriu jūsų pagalbos ax.gif Tėčiui greičiausiai reikės imt grupę, bet darbe davė suprast, kad jiems invalidų nereikia... Gal žinot, kur galėčiau rast, kas yra ribojama ir draudžiama II grupei. Nemoku paaiškint net blush2.gif doh.gif Na, turėjau omeny draudimus dirbti aukštyje, su vibracija ir pan.
Atsakyti
QUOTE(myliu @ 2011 04 04, 11:35)
Sveikos 4u.gif
Kadangi šiuose reikaluose esu visiškai žalia, o jūs visos gerai pasikausčiusios, tai noriu jūsų pagalbos ax.gif Tėčiui greičiausiai reikės imt grupę, bet darbe davė suprast, kad jiems invalidų nereikia... Gal žinot, kur galėčiau rast, kas yra ribojama ir draudžiama II grupei. Nemoku paaiškint net blush2.gif  doh.gif Na, turėjau omeny draudimus dirbti aukštyje, su vibracija ir pan.

Mano supratimu, tai priklauso nuo diagnozės, dėl kurios žmogus yra neįgalus g.gif
Atsakyti
na o mes gavome ats is sprendymu kontroles skyriaus ir zinok susidaro tokia nuomone kad rasyk skundus nerases o jie i juos net neziuri o remiantis komisijos sprendimu viska palieka taip kaip ir buvo. del termino grazinimo tai net itariu ir neziurejio. ka gi teks dar ir i gincu komisija rasyti. oj zmogau kol viska sutvarkysi tai ir paciam grupes reikes del nervu nelaikimo.
Atsakyti
QUOTE(Lauruška @ 2011 04 04, 12:02)
Mano supratimu, tai priklauso nuo diagnozės, dėl kurios žmogus yra neįgalus  g.gif

Tai taip, bet gal yra kažkokie bendri apribojimai kiekvienai grupei, kuriuos paskui individualiu atveju pritaiko g.gif
Atsakyti
MB gavo antra grupe-iki tikros savo pensijos terminas,bet kas is to,dirbti negali vistiek ...sode padirbo pas mus,ir galva susvaigo... verysad.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti