Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto lopšelių darželiu sąrašas

as ne taip seniai gyvenu Vilniuj ir nezinau pagal adresus... verysad.gif todel ir klausiu...
Atsakyti
Sveikos,mamytes.
Sakykit ar reikalauja jusu darzelis atnesti ukines priemones: skalbimo miltukus, indu plovikli, valymui Cillit, ACE, oro gaiviklius ir t.t. ? Mane tai stebina ir pikdo g.gif
Atsakyti
Reikalauja - ištisą sąrašą duoda.
Atsakyti
QUOTE(ruzilona @ 2007 09 18, 11:59)
Sveikos,mamytes.
Sakykit ar reikalauja jusu darzelis atnesti ukines priemones: skalbimo miltukus, indu plovikli, valymui Cillit, ACE, oro gaiviklius ir t.t. ?  Mane tai stebina ir pikdo  g.gif

Reikalavo.Ir ne betkokio ploviklio,o būtinai Feirio doh.gif Kiekvienas turėjo atnešti pagal sąrašą indų ploviklio,tualetinio popieriaus ir dar neatsimenu ko.Vaikų grupėje buvo apie 25.Tai kiek reikia išplauti indų su 25 buteliais Feirio bash.gif protest.gif
Atsakyti
Vedu trečią vaiką į Žirmūnėlių darželį, niekada nieko nereikalavo schmoll.gif
Manau, kad toki darželiai pinigus skirtus ūkio reikmėms išleidžia kažkur kitur. Aš pakambinčiau į švietimą ir paklausčiau.
Atsakyti
Aš tai darželio ieškausi taip: atsiverčiau www.maps.lt ir pažiūriu, kokie aplink mus yra darželiai. ir ką gi, radau tokių, kurių nėra pirmam puslapy išvardinti g.gif
Pupa, Švitrigailos 6
Gluosnė, Vokiečių 13A
Šv.Kristoforo, Lydos 5
32-asis Gerosios Vilties 7A
Dobilėlis, Savanorių 55

Ar kuri žinut apie kurį ką nors? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes.
O mes tik nesenai persikeleme i Vaduvos gatve ir darzelis musu kieme randasi, bet vietu mano 2005m gimimo vaikezui nei su ziburiu nerasi. Ka patarsit is artimiausiu darzeliu? Beda dar ir tai kad beveik tame paciame rajone ir dirbu (netoli Gariunu) tai reiktu sukti nebent i lazdynus arba i Grigiskes vezti
Atsakyti
[Taigi, ka daryt, kaip uzrasyt vaika 2005 m. gimimo, net nesikalba, kaip elgtis verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Gal kas žinot, ar yra spec. darželis vaikams su klausos negalia ar bent jau grupė kokiame nors darželyje?
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2007 10 04, 23:21)
Gal kas žinot, ar yra spec. darželis vaikams su klausos negalia ar bent jau grupė kokiame nors darželyje?


Čiauškutis Koraluose
http://www.aikos.smm...nstitucija.html
Atsakyti
yra antakalnyje, jei ne klystu, darzelis vaikams su klausos negalia.
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2007 10 04, 23:21)
Gal kas žinot, ar yra spec. darželis vaikams su klausos negalia ar bent jau grupė kokiame nors darželyje?


http://www.aikos.smm...nstitucija.html

Bistrycios g.
Atsakyti