Įkraunama...
Įkraunama...

Netikri "ūkininkai"

uolma, čia kokiam mieste taip?
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2005 08 02, 13:29)
na ka papasakosiu kaip as dariau:
1 - reikia tureti zemes nuosavybes dokumentus
2 - tada atrandi kokia mokykla kur organizuoja ukininko kursus (as tai padariau Vilkijos zemes ukio mokykloje)
3 - islaikai egza (nesunkus)
4- gauni pazymejima
5 - tada brauki i to rajono savivaldybe ir uzpildai prasyma, sumoki 10 litu ir po keliu dienu gauni ukininko ukio registracijos pazymejima.
va tiek tai to ir "kuitulio" ax.gif
o sankciju jokiu tikrai nera jei nesiverti ukininko verslu, ta prasme uzregistruoji uki savo reikmem tiesiog ir tiek, jei turi daug ha tai zinoma gali ka nors ir vystyti, bet tada jau reiks ir buhalterija vesti ir pan.
tikiuosi paaiskinu issamiai blush2.gif

einant į savivald reikia turėti paso, žemės nuosavybės dokų kopijas ir rašant prašymą nurodai, kad bus mišrus ūkis, t.y. savo reikmėm.
As dabar kaip tik laukiu šio pažymėjimo smile.gif O dėl sklypo didžio Gargždai man sakė, kad reikia 1h g.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2005 09 22, 17:42)
O aš šiandien nulėkiau užsirašyti į ūkininkų kursus, tai  pareiškė, kad reikia turėti 3 ha žemės. Sakau tai, kad aš jos dar visai neturiu ir nėra įstatyme net nurodyta kiek jos reikia turėti. Aš kai išklausysiu kursus ir tada apsispręsiu kiek jos man reikia. Tai ji atsakė :"taip jūs logiškai kalbat, nes anksčiau negalėjo pirkti žemės ūkio paskirties žemės be šio pažymėjimo"  blink.gif Dar pavartė kitų prašymus ir parodė, kad nurodę kiti po 3, 5, 20 ha žemės.

Jie ten ka
fool.gif fool.gif fool.gif fool.gif idomu kokiam čia mieste? Nes aš birželį lankiau tuos kursus ir tuo pačiu tvarkiau žemės pirkimą, tai manęs net neklausė kiek ir ar išvis aš turiu tos žemės. Koks skirtumas kiek turi žemės, juk čia tik kursai, kažkodėl vairuotojų kursose mašinos turėti nereikalauja.....
P.S NEPYK, Kozete, nespėjau tą dieną tavo klausimu pasidomėti, nes draugeška pamiršo kursų pažymėjimą, tai vos spėjom iki pietų priduoti savo popieriukus Ūkiui užregistruoti (Klaipėda-Gargždai 20km)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julyyte: 24 rugsėjo 2005 - 00:31
Nieko tokio vis tiek man dar daug klausimų kils, reikės važiuoti ir aiškintis dėl visokių niuansų. Vat, kad ir dabar darome žemės padalinimą, tai tik nervas ima, pridavėmė dokumentus prieš 3sav., o dabar tik skambina, kad kažkokio parašo ant suderinimo nėra, nu nėr žodžiu, tai ką jie tas 3sav. veikė, o be to kai priiminėjo dokumentus galėjo pasakysti, o ne po tiek laiko. schmoll.gif
Uh kaip pykstu verysad.gif
Atsakyti
O ŽEMĖS padalinimui kokius dokus pridavet, bet paskirties jus nekeičiat?
Atsakyti
Čia Dauguose rengia tuos kursus.
Atsakyti
nežinau, ką daryti, savaitės gale jau norim pirkti kartotinį projektą, pirmadieni norim derinti su arch dėl statybos leidimo, bet vis nesulaukiam toponuotraukos cry.gif
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2005 09 25, 13:32)
Čia Dauguose rengia tuos kursus.

O tau nebūtu galimybės kitur juos lankyti, aš irgi važinėjau 30km, pirmą kartą užsirašiau, antrą kartą važiavau susimokėti ir gavau atsakymus, o trečią kartą jau buvo egzas- kuris užtruko tik 10 min thumbup.gif
Atsakyti
kaip kam sekasi?
Atsakyti
QUOTE(Julyyte @ 2005 09 24, 14:24)
O ŽEMĖS padalinimui kokius dokus pridavet, bet paskirties jus nekeičiat?


Pridavėme dokumentus tik dėl padalinimo, žemės paskirties nekeisime.
Atsakyti
perskaičiau visą temą ir nelabai supratau kokie yra privalumai turintiems tą pažymėjimą? Gal yra koks metinis nario mokestis? Įsipareigojimai?
Atsakyti
RYTOJ VARAU PASIIMTI SAVO PAŽYMĖJIMO, TAIGI PRISIJUNGSIU PRIE ŪKININKŲ- MIESTIEČIO KAILYJE biggrin.gif
Atsakyti