Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai akims

sveikos 4u.gif noreciau suzinot daugiau apie vitaminus akim, butent akim, kurie pastiprintu regejima. vaistinej ju tiek, kad sunku isirinkti doh.gif ir visi tabletem, o gal buna ir kitokiu g.gif zodziu, kokie jusu bandyti, kokie geri ir pan 4u.gif
Atsakyti
Geriausi tie, kurių sudėtyje būna mėlynių ekstrakto. Tai galibūti ir rusiški - Černika (forte) ir visokie užsienietiški. Visi geri smile.gif Paskutinius gėriau rusiškus.
Atsakyti
Aha, as irgi galiu parekomenduoti su melynemis. Mama yra gerusi kazkokius uzsienietiskus, tikrai jaute poveiki, tik pavadinimas uzkrito doh.gif Na bet rusiski gal pigesni smile.gif
Atsakyti
Pati su melynemis geriu dabar STRIX kainuoja 21lt, neblogi, man labai patinka, girdejau,kad Nordic'o su melynemis vieni geriausiu is preparatu su melynemis, o visai veiksmingi visionace....ar kazkaip ten jie, tik kaina brangesne apie 36lt
Atsakyti
visi jie geri, tik kaina skirias nuo to, kiek gamybai išleidžiama - kaip iš reklamos, - mokam už gražią pakuotę biggrin.gif , be to, kaina labai priklauso nuo to, ar labai reklamuojama prekė - jei ją daug reklamuoja, tai ji ir brangesnė smile.gif
Atsakyti
mano ziniomis(tiesa pasakius, man mano gydytoja taip sake) kad tie visionace yra skirti labiau senstancioms akims, kad kaip prevencija sentaves akiu ligoms.... as pat esu gerus ivairiu tai nordic su melynam ir dar kazkuo patiko labiausiai tik kad kaina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(murze @ 2005 09 13, 16:39)
Aha, as irgi galiu parekomenduoti su melynemis. Mama yra gerusi kazkokius uzsienietiskus, tikrai jaute poveiki, tik pavadinimas uzkrito  doh.gif  Na bet rusiski gal pigesni  smile.gif

o kaip poveikis pasireiske?juk regejimo jie nestiprina, tik kaip pagalbine priemone
Atsakyti
QUOTE(babarskas @ 2005 09 14, 10:34)
o kaip poveikis pasireiske?juk regejimo jie nestiprina, tik kaip pagalbine priemone


stiprina. Aišku, geriausia stiprina regėjimą pačios šviežios mėlynės.
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2005 09 14, 09:56)
mano ziniomis(tiesa pasakius, man mano gydytoja taip sake) kad tie visionace yra skirti labiau senstancioms akims, kad kaip prevencija sentaves akiu ligoms....  as pat esu gerus ivairiu tai nordic su melynam ir dar kazkuo patiko labiausiai tik kad kaina verysad.gif


Tikrai ne senstančioms akims. Šiaip Visionace labai nebloga sudėtis, yra padidintos kai kurių vitaminų ir mineralų dozės, dar yra tas pats mėlynių ekstraktas ir natūralūs karotinoidai. Pastarieji irgi labai reikalingi regėjimui pastiprinti. Dėl to ir kaina aukštesnė nei Strix, černikos ar pan., kurių sudėtyje yra tik mėlynių ekstraktas.
Patikrintas ir tikrai geras kompleksas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 09 14, 10:55)
stiprina. Aišku, geriausia stiprina regėjimą pačios šviežios mėlynės.


Butent, sustiprino. Ir akys nustojo asaroti, persteti. Bet cia panaudojus keleta menesiu, o tai ne taip jau pigiai atsieina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liniokas @ 2005 09 14, 12:54)
Tikrai ne senstančioms akims. Šiaip Visionace labai nebloga sudėtis, yra padidintos kai kurių vitaminų ir mineralų dozės, dar yra tas pats mėlynių ekstraktas ir natūralūs karotinoidai. Pastarieji irgi labai reikalingi regėjimui pastiprinti. Dėl to ir kaina aukštesnė nei Strix, černikos ar pan., kurių sudėtyje yra tik mėlynių ekstraktas.
Patikrintas ir tikrai geras kompleksas  thumbup.gif



Esu juos bandzius thumbup.gif po menesio akys prasviesejo.
Dar vartojau ir Youlife vitaminus akims. Poveikis toks pats.
Atsakyti
Gėriau įvairių vitaminų akims, bet nepastebėjau kažkokio ypatingo poveikio. Tiesa, blogiau irgi nepasidarė. Tai dabar ir galvoju, ar verta leisti pinigus, juk tie vitaminai tai nepigūs ax.gif
Atsakyti