Įkraunama...
Įkraunama...

Berniukų šukuosenos

as savo sunaus ir trumpai nekerpu, nes man nlb grazu... schmoll.gif , pas mano maza, plaukai nei trumpi nei ilgi, kokia 5-6 cm, prakarpyti, gale ciuciut bet nezymiai ilgesni, o priekis pakirpta tokiais laiptukais bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raciren: 18 vasario 2009 - 13:43
Aš saviškio irgi trumpai nekerpu, jo gražūs plaukučiai, o ir šiaip man labai nepatinka kai sumašinėle mažiukus nukerpa.
Pas maniski dabar tai jau laikas kirptis tai ilgesni tongue.gif
bet kai kerpam tai kokiu 4-5 cm. iskarpo visa galva, irgi nugaroj ciut ciut ilgesni, siaip visi vienodai, tik apie ausis ciut ciut trumpiau.
Paskui aisku paauga, bet kirptis mes neskubam kas kokius 3 menesius (na vasarą dažniau, kad nebūtų karšta) tai gražiai pasibanguoja wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man labai labai patinka "kepuryte" nukirpti, bet kiek kirpomes - tik viena kirpeja nukirpo taip, kad man patiktu user posted image (aisku pagal kokybe ir kaina buvo). Man nepatinka, kai paliekami gale ilgi plaukuciai ar kasytes schmoll.gif
Va kaip maniskio sukuosena atrodo blush2.gif

user posted image
Atsakyti
mes irgi taip buvom apsikirpe, tik kirpeja dar rastelius su masinele isskutinejo. vaikciojo "pasikeles". patiko labai.
Atsakyti
QUOTE(jolitabe @ 2009 02 19, 22:32)
mes irgi taip buvom apsikirpe, tik kirpeja dar rastelius su masinele isskutinejo. vaikciojo "pasikeles". patiko labai.


Gera ideja bigsmile.gif
Atsakyti
pas mus kirpėjas -- tėvelis. save kerpa beveik, sūnų -- kareiviškai. iš šonų ir nugaros -- pirmu numeriu, viršugalvį -- trečiu.
už tai mane smerkia visos garbanėlių/bliūdelių/angeliukų fanės pomidorai2.gif
bet mums dabar patinka būtent taip. tongue.gif kai nuspręs būti banglas, pats pasisakys biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif Mūsų tetis irgi kirpejas biggrin.gif save kerpa, ir sūnų apkerpa, su mašinele, bet nevisai trumpai. O jis leidžiasi ir labai nori, kad tetis kirptu. O man dar labai gražu toks bliudukas, kur čia yra puikios nuotraukos. thumbup.gif
Atsakyti
Man labai labai patinka "kepuryte" nukirpti, bet kiek kirpomes - tik viena kirpeja nukirpo taip, kad man patiktu (aisku pagal kokybe ir kaina buvo). Man nepatinka, kai paliekami gale ilgi plaukuciai ar kasytes schmoll.gif
Va kaip maniskio sukuosena atrodo blush2.gif

Labai graziai apkirpta thumbup.gif . As taip pat bandau vaiko kirpejai isaiskinti, bet ji visa laika bando galus iskarpyti schmoll.gif . Si siki pabandem kitokio tipo sukuosena, visa galva pakarpyta, apacia neisskusta, bet man nepatinka doh.gif , graziausiai atrodo ta "kepuryte" ax.gif . Sekanti kirpima grisim prie jos. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laural @ 2009 02 16, 19:11)
Mes tai kerpam savo sunu kirpykloje. Apacia su masinele 2 numeriu, o virsus su zirklem ilgesni plaukuciai palikti... Ne kaip po bliudeliu, bet taip pereinanciai, nei trumpi nei ilgi  rolleyes.gif  Bet jei papuolam ne pas ta kirpeja, tai tada ir nutrumpina virsu ir gaunasi trumpuciais plaukuciais  smile.gif


drinks_cheers.gif mes irgi
QUOTE(Signa... @ 2009 02 17, 12:21)
As turiu drauge kirpeja, pas ja mano mazius visada noriai kerpasi, o ir ji visadanukerpa pagal mano norus....
cia taip vasara buvo nukirptas, dabar ir pries sita kirpima buvo kaip as vadinu "bilaniskai"  biggrin.gif gaila foto nerandu, bet is esmes panasiai, tik tie plaukiukai kur gale trumpesni irgi yra....

user posted image

Aš tai nemėgstu tokių "kasų". Man vyras turi būt vyriškas rolleyes.gif
Atsakyti
Man irgi labai negrazu tos visokios uodegos paliktos nugaroje schmoll.gif berniukai yra berniukai, kasas mergaites auginasi tegul tongue.gif
Atsakyti
Na, bet kur jūs matot Signos berniuko kasas? g.gif Palikti šiek tiek ilgesni plaukučiai ir tiek. Man gražu. Vis kitaip nei daugumos.
Atsakyti
Mano jau nemažas pats reguliuojasi savo kirpimus būna ir ilgesni ir trumpesni ir kasytė gale ir viena sruoga gale bet gražiausiai man jis atrodo kai viršuugalvyje pasilieka kiek ilgesnius toks tipo bliūdukas o paausiuse ir nugaroj trumpesni ir ten dar išskutinėti tipo tiuningas
Atsakyti