Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio veido išbėrimas

Na va, katik is daktaru.
Dabar visom pasakau, kad nuo karves pieno neisbere, o kalti skalbimo milteliai. Tai va mamytes, kurios pacios nebandziusios duoti karves pieno iskarta ji ir kaltinat. Pati daktare pasake, kad nuo pieno butu pradeje berti veiduka, nuo sauskelniu - uzpakaliuka, o dabar isbertos vietos tos, kurios turi salyti su drabuziais. Liepe rubelius plauti vaikisku lietuvisku muilu, jokia kitokia priemone ir maudant ipilti lakisiu, cia tokios vaistazoles. Daktare pritare, kad geriau karves pienas nei misinukai, aisku jeigu tik vaikelio neberia nuo karves pieno.
Kadangi, is kur as imu piena, zinau kad karve sveika, net istirtas jos pienas, as ir toliau duosi karves piena, o ne ta chemija.
Cia yra mano nuomone. Drauge savo 3 vaikus uzaugino ant karves pieno ir dar kelios pazytamos tai pat, ir vaikai sveiki gyvi, ir ne alergiski. tad mielosios mamos nebukit jau taip priesiskai nusiteikusios uz naturaluma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MisLa @ 2010 02 10, 16:35)
Na va, katik is daktaru.
Dabar visom pasakau, kad nuo karves pieno neisbere, o kalti skalbimo milteliai. Tai va mamytes, kurios pacios nebandziusios duoti karves pieno iskarta ji ir kaltinat. Pati daktare pasake, kad nuo pieno butu pradeje berti veiduka, nuo sauskelniu - uzpakaliuka, o dabar isbertos vietos tos, kurios turi salyti su drabuziais. Liepe rubelius plauti vaikisku lietuvisku muilu, jokia kitokia priemone ir maudant ipilti lakisiu, cia tokios vaistazoles. Daktare pritare, kad geriau karves pienas nei misinukai, aisku jeigu tik vaikelio neberia nuo karves pieno.
Kadangi, is kur as imu piena, zinau kad karve sveika, net istirtas jos pienas, as ir toliau duosi karves piena, o ne ta chemija.
Cia yra mano nuomone. Drauge savo 3 vaikus uzaugino ant karves pieno ir dar kelios pazytamos tai pat, ir vaikai sveiki gyvi, ir ne alergiski. tad mielosios mamos nebukit jau taip priesiskai nusiteikusios uz naturaluma  mirksiukas.gif


as uz naturaluma, bet pries gydytojo nuomone, kuri "is oro " pasake, kad nuo milteliu. Tyrimu juk nedare.
Mano vaika beria atrodo, nuo visko. Ir visi gydytojai aip prisukti man kisa lapukus, kur parasyta, kokiu negalima produkt valgyti, kokius galima. Tai is tu, kuriuos "galima" valgyti, daugiau kaip puse turiu atmesti, nuo ju LABAI beria. Buvo laikas, kai valgydavau vos 4-5 produktus, o maziuke vis tie siek tiek bere. atejusi pas gydytojus vel gaunu ta pati lapuka, nors aiskiai as jiems pasakydavau, kad jau 4 menesius laikausi SIOS dietos, ir rezultato jokio.

Nepasitikiu as gydytojais. Ypac, kai pasako dazniausius alergenus, o reikia ziureti individualiai. Mes negalim pasakyti, nuo ko tavo vaika beria, bet taip, kaip mes spejam, ad nuo karves pieno, taip gydytojai speja, kad nuo milteliu. O jei ne? kodel gydytojais 100 proc tikit? jie nera visaziniai, motina siuo poziuriu jaucia daugiau, nuo ko vaika beria....

miltelius neseniai pakeitet? ar nuo gimimo tie patys?
Papildyta:
"Nuvažiavom vėl pas daktarę, ji vistiek kaltina, kad pienas kaltas arba skalbimo milteliai. Skalbiu rankom su Bobas tais milteliais jau nuo pat pradžių ir nebėria, netikiu, kad milteliai kalti."

tai jei skalbet nuo pradziu ir nebere, ir pati jauciat, kad ne nuo ju, tai kodel leidot gydytojai itikinti, kad nuo milteliu? ji juk galejo pasakyti bet ka... pvz man atrodo, kad jei reakcija atsirado staigiai nuo KAZKO, reiskia, tas kazkas greiciausiai ir yra alergenas. Ir net ji eliminavus, organizmas gali buti tiek isialergines, kad toliau "vaziuoja" net ir be to alergeno, arba igauna jautruma KITIEMS.

ka as noriu pasakyti- be tyrimu gydytojai tik speja, nuo ko. Siulau pasidaryti kiekybini ismatu paseli ir paieskoti Auksinio Stafiloko.
Siulau pasidaryti kraujo tyrimus,
Arba siulau numoti i viska ranka, bei tiketis, kad viskas greit isnyks, kaip ir atsirado smile.gif

As rimtai smile.gif 4u.gif sekmes jums
Atsakyti
labukas mamytes
manycia kad sia alergija turi nuo pieno arba sauskelniu nauju.
pati nemaitynu musu maze alergiska pienui ir visko kas su juo yra.
davinejome Aptamil misinuka tai po KAZKOKIO tai LAIKO pradej bert vaika o kitokiu misinuku nevalge juolab be pieno.alergologe patare tada bandyt PIRKTA 1%pienuka su klijukais bet irgi po KAZKOKIO tai laiko vel pradejo bert vaika.dabar duodam kosytes +baltarusiska misinuka buvo viskas gerai bet pradejo vaika vel bert nustojau dot ta misinuka kosytes valgem su vandeniu skestas verysad.gif bet berimas nenustojo vat da unsure.gif ar unsure.gif nezinau nuo ko mano vaika beria/
Atsakyti
QUOTE(MisLa @ 2010 02 10, 16:35)
Na va, katik is daktaru.
Dabar visom pasakau, kad nuo karves pieno neisbere, o kalti skalbimo milteliai. Tai va mamytes, kurios pacios nebandziusios duoti karves pieno iskarta ji ir kaltinat. Pati daktare pasake, kad nuo pieno butu pradeje berti veiduka, nuo sauskelniu - uzpakaliuka, o dabar isbertos vietos tos, kurios turi salyti su drabuziais. Liepe rubelius plauti vaikisku lietuvisku muilu, jokia kitokia priemone ir maudant ipilti lakisiu, cia tokios vaistazoles. Daktare pritare, kad geriau karves pienas nei misinukai, aisku jeigu tik vaikelio neberia nuo karves pieno.
Kadangi, is kur as imu piena, zinau kad karve sveika, net istirtas jos pienas, as ir toliau duosi karves piena, o ne ta chemija.
Cia yra mano nuomone. Drauge savo 3 vaikus uzaugino ant karves pieno ir dar kelios pazytamos tai pat, ir vaikai sveiki gyvi, ir ne alergiski. tad mielosios mamos nebukit jau taip priesiskai nusiteikusios uz naturaluma  mirksiukas.gif

Kaži kokių laikų ta daktarė? Gydytoja pasakė,kad nuo miltelių, mamai ir prilipo. Šiandienos gydytojai kaip vienas sako, kad karvės pienas turi per daug baltymų ir gali alergizuoti vaiką. Kūdikiui per sunku virškinti ir įsisavinti karvės pieno baltymus ir riebalus. Dar esu skaičiusi, kad pienas trukdo pasisavinti geležį, dėl to gali išsivystyti anemija.
Aš čia dar šiek tiek ne į temą dėl jūsų draugės, kuri užaugino savo tris vaikus. Mano pažystama turi mergaitę beveik 11 mėn, bet vaiką jau šeria kepta žuvim su majonezu, broileriais, dešrelėmis, sumuštiniais, saldžiais kukurūzais ir panašiai. O ji vaikui viską nuo stalo siūlo, nes jos sesuo taip augino savo mergaitę blink.gif blink.gif
MisLa,siūlyčiau būti reikliai gydytojams ir išsireikalauti nuodugnaus tyrimo, gal tada nebus tiek kategoriškumo iš mūsų pusės.
Atsakyti
Na, tarkim, kad nuo milteliu... Labai sumazina berimo tikimybe naudojami specialus milteliai ir net ir jus naudojant vienas ar net 2 papildomi skalavimai (skalbiant skalbimo masina).

Bet jei su tom alergijom buna tokia pat mistikai kaip pas mus su pilvuko skausmais, tai.... Nes reliai iki siol nezinu nuo ko vaikui pilva skauda, vis dr paskauda...
Atsakyti
QUOTE(MisLa @ 2010 02 10, 17:35)
Na va, katik is daktaru.
Dabar visom pasakau, kad nuo karves pieno neisbere, o kalti skalbimo milteliai. Tai va mamytes, kurios pacios nebandziusios duoti karves pieno iskarta ji ir kaltinat. Pati daktare pasake, kad nuo pieno butu pradeje berti veiduka, nuo sauskelniu - uzpakaliuka, o dabar isbertos vietos tos, kurios turi salyti su drabuziais. Liepe rubelius plauti vaikisku lietuvisku muilu, jokia kitokia priemone ir maudant ipilti lakisiu, cia tokios vaistazoles. Daktare pritare, kad geriau karves pienas nei misinukai, aisku jeigu tik vaikelio neberia nuo karves pieno.
Kadangi, is kur as imu piena, zinau kad karve sveika, net istirtas jos pienas, as ir toliau duosi karves piena, o ne ta chemija.
Cia yra mano nuomone. Drauge savo 3 vaikus uzaugino ant karves pieno ir dar kelios pazytamos tai pat, ir vaikai sveiki gyvi, ir ne alergiski. tad mielosios mamos nebukit jau taip priesiskai nusiteikusios uz naturaluma  mirksiukas.gif

uz karves piena tikrai nesu nusiteikusi,nes juolab ,kad pati turiu karviu ir nuo metu pati pradesiu duoti pienuka
mano mergyte buvo isbere nuo milteliu,paprasciausiai nei viena skalbimo masina gerai neiskalauja drabuziu.tik vieni vaikai maziau,kiti daugiau i tai reaguoja. g.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Luttuke @ 2010 02 10, 23:17)
Na, tarkim, kad nuo milteliu... Labai sumazina berimo tikimybe naudojami specialus milteliai ir net ir jus naudojant vienas ar net 2 papildomi skalavimai (skalbiant skalbimo masina).

Bet jei su tom alergijom buna tokia pat mistikai kaip pas mus su pilvuko skausmais, tai....  Nes reliai iki siol nezinu nuo ko vaikui pilva skauda,  vis dr paskauda...


o kokio amziaus jusu vaikutis? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(xxxaugustexxx @ 2010 02 10, 22:24)
labukas mamytes
manycia kad sia alergija turi nuo pieno arba sauskelniu nauju.
pati nemaitynu musu maze alergiska pienui ir visko kas su juo yra.
davinejome Aptamil misinuka tai po KAZKOKIO tai LAIKO pradej bert vaika o kitokiu misinuku nevalge juolab be pieno.alergologe patare tada bandyt PIRKTA 1%pienuka su klijukais bet irgi po KAZKOKIO tai laiko vel pradejo bert vaika.dabar duodam kosytes +baltarusiska misinuka buvo viskas gerai bet pradejo vaika vel bert nustojau dot ta misinuka kosytes valgem su vandeniu skestas verysad.gif  bet berimas nenustojo vat da unsure.gif ar  unsure.gif nezinau nuo ko mano vaika beria/

As ir pirma vaika ir dabar antra vaika maitinu aptamil misinuku.,aptamil kosikes,ir po kol kas nieko,o gal jusu vaikuti nuo ko nors kito beria? blush2.gif
o jus ar duodate tas kosikes is slovikeliu,kur parduotuvese yra,gal nuo ju reaguoja.ne smum taip buvo,dazniau pamaitinau ir pradejo berti veiduka,tai gydytoja is karto pasake,kad kuo maziau tokio parduotuvinio maisto.geriau jau paprasta manu kosike,bet ji naturali thumbup.gif
Atsakyti
del ko as isitikinus, kad ne nuo karves pieno, toel kad ne vienas zmogus jau taip sake, o tie zmones patys kazkada vaikams dave to pieno. Jei vaikas gauna per daug baltymu, jam isberia veiduka, ypac zandukus, baltais spuogeliais, taip sake, net dvi daktares. Mano mama uzaugino 4 vaikus ant karves pieno, 5 neaugino nes bere,tad puikiai zino kaip atrodo tas berimas. Vis del to tikiu ir savo mama, nes ji gan ilga ir gera patirti turejus, vis del to 5 vaikai biggrin.gif ji man visas ligas vaikui diagnozuoja, aisku kurios buna, o nuejus pas daktarus jie tik ta pati pakartoja, ka sako mano mama.
cia tam paciam forume skaiciau mamos pries 4 metus uzduota klausima dermatologui, jos dukrytei buvo toks pat berimas, ar bent jau panasus, tai su ja susirasinejau, tai sake buvo nuo milteliu, daktarai israse ta pati ka ir man ir sake viskas praejo.
Tad gali buti, kad nuo milteliu, gal kada blogai iskalavau kai ploviau rankom, na vistiek per savaite tikrai turetu rezultatas pasimatyti. Gal ir nuo sauskelniu, bet vistiek per savaite tai tikrai turetu susitvarkyti.
Atsakyti
Mano mazuli isberia vien todel, kad pati pieno produktu suvalgau. Maitinu naturaliai, savo pienuku. Siaip karve yra kitas zinduolis, ne zmogus smile.gif. Jos pienas pritaikytas versiukams. Karves pienas turi dideles strukturos baltyma, su kuriuo mazu vaikuciu skrandis nesusitvarko. Mazuciams jis pro gerai nesusiformavusias skrandzio sieneles praeina i organizma ir alergizuoja. Na jei kazkuriu vaikuciu ir nealergizuoja (as tai nerizikuociau alergijos mechanizmo uzvesti, zinau savo kailiu, kad nieko gero), tai mazu maziausiai gali padidinti pilvo dieglius.

Seniau.. Jei svarbu labai, kas buvo seniau, siulau ties karves pienu nesustoti. Pavyzdziui: Renesanso laikotarpiu tarp aukštesniosios klasės vyrų ir moterų buvo paplitusi veidą balinanti pudra, gaminama iš „baltojo švino“. Ankstyvojo XX a. akių tušas kartais sukeldavo net aklumą.

Be to anksciau pilnamestystes sulaukdavo kokia 20-30 proc, vaiku, cia XIX a statistika.

Manau, kad kai kam patarimo visai nereikejo, o tik pritarimo. Tai kam dar si diskusija..

Atsakyti
QUOTE(mamachole @ 2010 02 11, 11:47)
Mano mazuli isberia vien todel, kad pati pieno produktu suvalgau. Maitinu naturaliai, savo pienuku. Siaip karve yra kitas zinduolis, ne zmogus smile.gif. Jos pienas pritaikytas versiukams. Karves pienas turi dideles strukturos baltyma, su kuriuo mazu vaikuciu skrandis nesusitvarko. Mazuciams jis pro gerai nesusiformavusias skrandzio sieneles praeina i organizma ir alergizuoja. Na jei kazkuriu vaikuciu ir nealergizuoja (as tai nerizikuociau alergijos mechanizmo uzvesti, zinau savo kailiu, kad nieko gero), tai mazu maziausiai gali padidinti pilvo dieglius.

Seniau.. Jei svarbu labai, kas buvo seniau, siulau ties karves pienu nesustoti. Pavyzdziui: Renesanso laikotarpiu tarp aukštesniosios klasės vyrų ir moterų buvo paplitusi veidą balinanti pudra, gaminama iš „baltojo švino“. Ankstyvojo XX a. akių tušas kartais sukeldavo net aklumą.

Be to anksciau pilnamestystes sulaukdavo kokia 20-30 proc, vaiku, cia XIX a statistika.

Manau, kad kai kam patarimo visai nereikejo, o tik pritarimo. Tai kam dar si diskusija..


jus lyginat 2 visai skirtingus dalykus. Jus man parodykit nors viena vaika kuris myre nuo karves pieno? Tai nereikia cia kalbeti nesamoniu. Paprasciausiai pramoninkai sugalvojo kaip pasipelnyti ir sugalvojo tuos misinukus. Yra kas vaikus augina net ant oskos pieno ir nieko. Jei vaikui nevirskytu to baltymo tai man jis normaliai nesitustintu, pustu pilva ir panasiai, o dabar vaikas auksinis, kas 3 val.valgo, auga kaip ant mieliu smile.gif nakti ismiega 8 val. tik va tas nelemtas berimas atsirado.
taip as prasiau patarimo nuo ko gali berti, bet visi kaip uzsikirtus plokstele kaltina karves piena. Lazinuos kad nei viena nei karto nebandzius duoti karves pieno? Aisku jei kaitaliojat piena tai tada gali berti, tas pats kai kaitalioti misinukus.
Ai, tingiu ir bekalbeti. Po savaites parasysiu, kai vaikas pasveiks ir visoms patodysiu liezuvi, kad tikrai ne karves pienas kaltas buvo ot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MisLa @ 2010 02 11, 11:00)
jus lyginat 2 visai skirtingus dalykus. Jus man parodykit nors viena vaika kuris myre nuo karves pieno? Tai nereikia cia kalbeti nesamoniu. Paprasciausiai pramoninkai sugalvojo kaip pasipelnyti ir sugalvojo tuos misinukus. Yra kas vaikus augina net ant oskos pieno ir nieko. Jei vaikui nevirskytu to baltymo tai man jis normaliai nesitustintu, pustu pilva ir panasiai, o dabar vaikas auksinis, kas 3 val.valgo, auga kaip ant mieliu  smile.gif nakti ismiega 8 val. tik va tas nelemtas berimas atsirado.
taip as prasiau patarimo nuo ko gali berti, bet visi kaip uzsikirtus plokstele kaltina karves piena. Lazinuos kad nei viena nei karto nebandzius duoti karves pieno? Aisku jei kaitaliojat piena tai tada gali berti, tas pats kai kaitalioti misinukus.
Ai, tingiu ir bekalbeti. Po savaites parasysiu, kai vaikas pasveiks ir visoms patodysiu liezuvi, kad tikrai ne karves pienas kaltas buvo ot  blush2.gif



Pasaulio sveikatos organizacija nepataria maitinti kudikiu kitu zinduoliu pienu. Sekmes.
Pasakyciau apie vienos damos kultura, bet patylesiu. Kaip sakant, cia ne chatas. Skaitys ir kitos mamytes smile.gif.
Atsakyti
tada paaikinkit kaip anksciau visi vaikai uzaugo? Tik nesakykit, kad del to vissi dabar vaikai alergiski. Alergiski ir dabartiai vaikai, nors buvo auginami ant misinuku. Tai isivaizduokit kas detusi jei visos mes dabar atsisakytume misinuku, gamintojams is karto bankrotas tai ir reikia kazkaip zmones itikinti, kad zinduoliu pienas blogas. Bet kazkodel is karves pieno gaminami visi sureliai, jogurtai, varskes, kremai ir t.t.ar beria nors viena vaika a?
Atsakyti
QUOTE(MisLa @ 2010 02 11, 12:44)
tada paaikinkit kaip anksciau visi vaikai uzaugo? Tik nesakykit, kad del to vissi dabar vaikai alergiski. Alergiski ir dabartiai vaikai, nors buvo auginami ant misinuku. Tai isivaizduokit kas detusi jei visos mes dabar atsisakytume misinuku, gamintojams is karto bankrotas tai ir reikia kazkaip zmones itikinti, kad zinduoliu pienas blogas. Bet kazkodel is karves pieno gaminami visi sureliai, jogurtai, varskes, kremai ir t.t.ar beria nors viena vaika a?


Beria tukstancisu vaiku nuo karves pieno produktu, tukstanciai zmoniu negali valgyti pieno, nes organizmas netoleruoja laktozes. Vaikas gali numirti nuo alergines reakcijos, jei ji labai stipri ir sukelia, pvz., alergine asma.

Anksciau ne visi vaikai uzaugdavo toli grazu, bet cia jau kita tema. Beje, misinukai labai alergiskiekms vaikuciams yra labai brangus ir retai kas juos naudoja. As pati esu is esmes pries misinukus, todel maitinu vaika savo pienuku. Praktiskai visos mamos galetu maitinti vaikuti pacios, bet cia velgi kita tema. Bet, jeigu negaleciau maitinti pati, deja deja, bet rinksciausi misinuka, o ne karves ar ozkos piena.

Beje, idomu, kokiais milteliai isskalbete vaiko rubelius, kad taip sualergizavo. Gal mamytems bus aktualu suzinoti. Siaip as naudojau Bobas, dabar Neutral, kartais rankomis isskalbiu kazka su ringuvos vaikisku ukiniu muilu ir ne karto jokio berimo nebuvo. Tiesa dbar dar tenka panaudoti ringuvos demiu valikli su tulzimi arba higejos miltukus dmems salinti, bet tada butinai labai gerai viska isskalauju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luttuke: 11 vasario 2010 - 13:10