Įkraunama...
Įkraunama...

Evelor (rasveratrolis)

sveikos meginos, nemazai skaiciau ir domejausi apie ta EVELORA papilda, tik kazkaip dar iki vaistines nenupedinu jo nusipirkti?
kiek teko skaityti, tai sis preparatas grynai zolinis?

beto, jei gerai supratau is pokalbiu, tai sito preparato yra keli stiprumai?
Atsakyti
Kiek skaičiau apie Resveratrolio poveikį, niekur neradau dėl jo vartojimo didelėmis dozėmis, gal APOLONAS gali kokią nuorodą įdėti ?

Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vakarop: 29 balandžio 2011 - 14:07
QUOTE(apolonas @ 2011 03 19, 00:32)
Labai teisingai plepuciuke pastebėjo, kaip organizmas reagavo į peršalimo virusus tuo laikotarpiu.
Tikėtis kokių nors stebuklų iš vieno, kad ir viso, buteliuko tikrai neverta. Nei kraujas pamėlynuos, nei senėjimo procesai sustos. Jei negalit į jį, o tuo pačiu ir į save investuoti tiek, kad galėtumėt naudoti kasdieną ir net ne metus ar ne du, o visą laiką, tai didesnė nauda būtų ne vieną buteliuką pabandymui nusipirkti, o tuos pinigus paaukoti UNICEF, ar kokiam kitam labdaros fondui.


sveiki, gal galetumete pakomentuoti papilda-ALKYMER
dekui
Atsakyti
sveiki, gal kas daugiau zinote apie rasveratrolio nuada prganizmui? aciukas
Atsakyti
QUOTE(merryy @ 2011 05 15, 12:45)
sveiki, gal kas daugiau zinote apie  rasveratrolio nuada prganizmui? aciukas


Siaip apie resveratroli gali pasigooglinti internete. As pati ieskojau preparatu su resveratroliu tik galiu pasakyti, jog reikia atidziai pasirinkti, nes skirtingose preparatose yra skirtingas kiekis resveratrolio pvz. Evelor 50 mg. Herbo revive 225mg. o kainos skiriasi taip, kad Evelor yra zymiai brengesnis, nors man labiau patiko Herbo revive, nes pajutau geresni efekta ir aisku kainos skirtumas. Nors pries tai gydytoja rekomendavo Evelor, taciau visi zinom kad gydytojai rekomenduoja tuos preparatus nuo kuriu gauna 'atkata'. ACIU vaistininkei, kuri man pasiule geresni varianta. O siaip nuo resveratrolio pagerejo odos bukle, sustiprejo nagai, plaukai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamassitaa @ 2011 05 16, 10:02)
Siaip apie resveratroli gali pasigooglinti internete. As pati ieskojau preparatu su resveratroliu tik galiu pasakyti, jog reikia atidziai pasirinkti, nes skirtingose preparatose yra skirtingas kiekis resveratrolio pvz. Evelor 50 mg. Herbo revive 225mg. o kainos skiriasi taip, kad Evelor yra zymiai brengesnis, nors man labiau patiko Herbo revive, nes pajutau geresni efekta ir aisku kainos skirtumas. Nors pries tai gydytoja rekomendavo Evelor, taciau visi zinom kad gydytojai rekomenduoja tuos preparatus nuo kuriu gauna 'atkata'.  ACIU vaistininkei, kuri man pasiule geresni varianta. O siaip nuo resveratrolio pagerejo odos bukle, sustiprejo nagai, plaukai.  thumbup.gif



sveiki, aciu jums labai, akd atsakete:) kad patarete, zinosiu ir as kuri varianta man rinktis. dekui jums
Atsakyti
Jo apie rezveratrolį ir aš daug domejausi. Geras antioksidantas. Mano šeima taip pat vartoja vitaminus kuriuose yra ši medžiaga. Na be jos dar yra ir alijošius, acai,goji,noni, chlorofilas,spirulinas,jonizuoti mineralai ir kt. Na čia jie yra kelių rušių. Na sudėtis gera ir poveikis tikrai jaučiasi, nes jie yra skysto pavidalo ir purškiami. Mano mama 2 grupės invalidė ir tai jau po mėnesio sako energijos padaugėjo. Chlorofilas irgi gera medžiaga. Su juo vienas rusų profesorius net vėžį gydo. Aš labai džiaugiuosi atradus šį produktą. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadmoon @ 2011 04 05, 15:18)

Nustojus vartoti organizme jau po kelių dienų jo nei padujų nebelieka. Aišku ir jokio tolimesnio poveikio nelieka.
Testosterono koncentracija gali padidėti, bet tik nuo didelių dozių: 20mg/kg/d (pvz., 60kg žmogui 1,2g per dieną) ir tai vartojant ilgiau nei keturias savaites.

QUOTE(Vakarop @ 2011 04 29, 15:04)

Paprasčiausia ieškoti google. Bet jei reikia publikuotos tyrimų medžiagos, tai reiktų specializuotos literatūros: Archives of Pharmacal Research, Cancer Letters, The Journal of Nutrition, Toxicological Sciences,... Dažnai patys straipsniai žurnaluose nėra laisvai prieinami, reikia už kiekvieną susimokėti. Tačiau universitetų bibliotekos paprastai daugumą tų bazių prenumeruoja, tad ten nuėjus susirasti norimos medžiagos problemų jokių nekils.
Papildyta:
QUOTE(maskatukas @ 2011 04 30, 11:50)

Ryklių kepenų aliejus. Pagrindinės aktyviosios medžiagos skvalenas ir alkilglicerolis. Pirmasis, kaip antioksidantas odą saugo nuo saulės spindulių poveikio, o antrasis įeina į ląstelių membranų fosfolipidų sudėtį. Ryklių kepenų alijaus vartojama nuo 750mg iki 2250mg (3x750) per dieną.
Atsakyti
QUOTE(mamassitaa @ 2011 05 16, 11:02)
Siaip apie resveratroli gali pasigooglinti internete. As pati ieskojau preparatu su resveratroliu tik galiu pasakyti, jog reikia atidziai pasirinkti, nes skirtingose preparatose yra skirtingas kiekis resveratrolio pvz. Evelor 50 mg. Herbo revive 225mg. o kainos skiriasi taip, kad Evelor yra zymiai brengesnis, nors man labiau patiko Herbo revive, nes pajutau geresni efekta ir aisku kainos skirtumas. Nors pries tai gydytoja rekomendavo Evelor, taciau visi zinom kad gydytojai rekomenduoja tuos preparatus nuo kuriu gauna 'atkata'.  ACIU vaistininkei, kuri man pasiule geresni varianta. O siaip nuo resveratrolio pagerejo odos bukle, sustiprejo nagai, plaukai.  thumbup.gif


Na del kainos tai Evalor 90 tableciu kainuoja apie 90Lt o Herbo revive - 30tab. apie 35lt tai nezinau ar cia pigiau rolleyes.gif bet jei sudetis taip skiriasi, tai turbut verta vien del to rinktis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivapach: 22 birželio 2011 - 20:40
Sveiki 4u.gif

ar Evelor tinkamas vartoti maitinanciom ?
Atsakyti
gal radot, kur pigiau iš užsienio parsisiųst? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamassitaa @ 2011 04 07, 07:22)
aš irgi ieškojau šio papildo didesnio kiekio, nes tas 50 g mažokai pasirodė. Man vaistininkas rekomendavo herbo revive kur yra 225 mg resveratrolio (zymiai daugiau nei evelor papilde)


Sveiki. Domejausi ir as kokie yra papildai su resveratroliu uzsienyje. Yra ir 100mg, ir 200mg ir 500mg ir dar visokiausiu. Taip pat kaip supratau pats resveratrolis gali buti isgaunamas is keliu augalu saknu , pvz. Japanese knotweed=Polygonum cuspidatum (japonu gincai) , Hu zhang=“tiger cane” ir netgi is raudonuju vynuogiu ??. Ar yra koks nors skirtumas? Resveratrolio kokybe ar panasiai?
Dar yra rasoma pvz sudetis: 500mg Trans-Resveratrol? Trans cia tas pats resveratrolis ar kazkoks kitoks?? g.gif

Gal kas is farmacininku ar mediku galetu pakomentuoti ax.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti