Įkraunama...
Įkraunama...

Visi į gamtą! Kepsniai, šašlykai, marinatai

Aš tai daryčiau taip: garstyčios, majonezas, pomkė, prieskoniai visokiausi valandikė kita ir galima kepti. Aš viską panašiai marinuoju. Man kai su actu ar vynu tai mėsa sausoka būna.
Atsakyti
kas ta pomke?
o shejp apie tai jau yra
sujungiu temas wink.gif
Atsakyti
nu va taip ir maniau, kad gerai neapsiziurejau, aciu tau bea wink.gif biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
Keliu tema i virsu, nes jau sezonas atejo clap.gif

O as saslyka marinuoju vyne, t.y. sprandine arba kumpi istrinu santa maria saslyko prieskoniais ir uzpilu sausu raudonu vynu (koki pigiausia randu parduotuvej) smile.gif
Atsakyti
Mesa (sprandine arba karbonadu galai),daug cesnako,saslyku priekoniu,druskos pipiru,lauro lapu,vyno acto,aliejaus.Mesa pjaustoma stambiais gabalais,dedami prieskoniai,pilamas grynas actas (jokio vandens) ir gerai ismaigoma rankomis,paskui supilamas aliejus ir dar karta gerai ismaisoma.Galima kepti po 4-5 valandu.Deja nezinau proporciju,viska darau is akies ir truputi ragauju(is pradziu negaledavau prisiversti,bet dabar kazkaip dzin).Aliejus suteikia mesytei minkstumo.
Atsakyti
Mes irgi dažniausiai naudojame kiaulienos spandinę. Praeitą savaitę Norfoje ji kainavo 10 lt su centais. Pagaminti šašlykai - 9.99 lt.

Maximoj mėsa neatsimenu, gal nė nebuvo, o gatavi šašlykai atitinkamai - 13 lt su centais...

Visai neblogi buvo IKI pirkti kalakutienos šašlykai - gal 10.69 už kg., minkšta mėsytė, vaikams labai tinka, nes mano trimetukas svaigsta nuo šašlykų - sako, kad kiekviena naktį sapnuoja, kaip vilkas su kiškiu šašlykus kepė smile.gif.

Marinuodami šašlykus labai fantazuojame ir visada pavyksta. Ypač mėgsta vyras pasireikšti (9 m. buvęs vegetaras smile.gif - improvizuoja, prideda ir sojų padažo, ir alyvų aliejaus, ir garstyčių, ir citrinos rūgšies, vyno, visokių prieskonių.

Ko neskaičiau dar šioje temoje, tai galima marinavimui naudoti ir natūralų jogurtą - mėsa švelni tokia išeina.
Atsakyti
Savaitgali susiruoseme kepti saslykus, tai nusprendeme, kad kepsime marinuotus majoneze wink.gif
Sakykit, kiek laiko uzmerkt juos majoneze? Ar para ne per daug?

Ir dar klausymelis. Dievinu saslyka su svogunais marinuotais acte. Kaip juos dar galima ismarinuoti taip pat skaniai, bet nenaudojant acto??

Atsakyti
QUOTE (PilvuLka @ 2004 04 21, 13:54)
Ir dar klausymelis. Dievinu saslyka su svogunais marinuotais acte. Kaip juos dar galima ismarinuoti taip pat skaniai, bet nenaudojant acto??

Naudok citrina vietoj acto thumbup.gif
Atsakyti
PilvuLka, aš kartais laikau majoneze ir dvi paras tongue.gif ko daugiau to skanesne mesa, su actu nemarinuoju, irgi išspaudžiu citrinos sulčių.O kaip atsibosta mėsa, mes perkam vištienos kumpelius, marinuojam ir kepam thumbup.gif thumbup.gif O kai jau ir vištienos nesinori - tada lašišos arba upėtakio kepsneliai tongue.gif labai skanu ant grotelių rolleyes.gif Priedo pripjaustau daržovių bliudą: baklažanas, cukinija, papriką, pomidoras, apibarstau prieskoniais ir irgi apkepam ant grotelių thumbup.gif thumbup.gif Taip galima ir prie šašlyko padaryti, liuks..tik reikia prieskonių nepagailėti. Kaip gerai kad prasidejo žalios užuolaidos thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Per Velykas valgiau laaaaabai skanų šašlyką, kuris buvo marinuotas obuolių sultyse. Tik sultys turi būti ypač rūgščios (pvz., mano mama juos raugė antaninių obuolių sultyse). Na ir plius visokie prieskoniai. Tikrai geras skonis. Ir ne taip riebu kaip su majonezu (nors man šis variantas irgi labai patinka).
Papildyta @ [mergetime]1082614027[/mergetime]
Na žiūriu šašlykų receptų čia netrūksta, ypač kiaulienos.
O kaip ruošiat vištienos šašlyką? Taip pat kaip iš kiaulienos?
O kaip su daržovėm? Elena, minėjai, kad sumakaluoji pjaustytas su prieskoniais ir kepi kaip ir šašlykus? Teisingai supratau?
Bea, rašei apie bulves ir grybukus ant iešmelių. Manau, pabandysiu tavo receptukus per savo gimtadienio iškylą. Patiko smile.gif
Atsakyti
aushrine, zinok bulves ir grybukaj gaunasi thumbup.gif , tik jie kepa nevienodaj. bulves ilgiau (nors ir apvirtos 10 min), grybukaj trumpiau..
va atrode viskas taip:
bulvytes, vishtienos shashlykelis ir grybukaj
Atsakyti
QUOTE (balionas @ 2004 04 22, 01:06)
Naudok citrina vietoj acto thumbup.gif

O kiek tos citrinos man reikia, pvz 1kg svogunu??? wink.gif
Atsakyti