Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio veido išbėrimas

QUOTE(to_mu_te @ 2014 01 06, 14:52)
Mano dukrytei mazdaug antra gyvenimo savaite isbere kaktyte ir skruostus mazais spuogeliais, ant skruostu buvo su virsunelemis. aisku issigandau,kad nebutu dermatitas, bet odos paraudimo nebuvo, tik tie spuogai. nieko netepiau, tik kelis kartus per diena valiau virintu vandenuku, ir mazdaug per menesi issivale odele, dabar grazute, svelnute (mergytei 2men ir savaite dabar) thumbup.gif


Mums buvo taip pat smile.gif irgi isbere mazais spuogeliais veiduka mazdaug antra savaite, per kokias 3 savaites vel odyte buvo grazi. Manau, tai buvo milia berimas. Pediatre buvo israsius hormoninius vaistus, sake kad tikriausiai alergija ir tureciau atsisakyti miltiniu, pieno produktu ir t.t. (nes maitinau savo pienu). Pabandziau atsisakyti tu maisto produktu bet berimas liko, todel ir toliau valgiau viska, o vaistuku hormoniniu tokiai mazutei niekaip nekilo ranka pirkti. Kaip ir raso apie milia berima - jis praeina savaime, taip ir buvo be jokiu papildomu vaistu ar maisto produktu atsisakymo, spuogeliai pranyko ir odele vel tapo svelni ir sveika. Kaip to_mu_tr valiau veiduka vandeniu virintu kelis kartus per diena, labai dziaugiuosi, kad nepradejau tepti visokiais tepalais ir kremais.
Atsakyti
Mums labai padeda tepaliukas Infladerm, galima tik 100 metu vaistineje uzsisakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Veiduką tepu argano aliejum. O beria kaip pastebėjau, jei geriu baltą kavą, ar valgau varškę.
Atsakyti
QUOTE(rasamk @ 2014 02 20, 13:00)
Veiduką tepu argano aliejum.

o kam? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 02 20, 17:33)

Mažiuko sausa odelė, kažkiek pleiskanoja, plius pabėrimai.
Atsakyti
Mums prasidėjo bėrimai ant skruostukų maždaug kai buvom 2 mėn amžiaus. Tai buvo ne tai, kad berimai, bet tokie raudoni plėmukai. Kadangi maitinau mišinuku, tai daktarė liepė keisti ir ieškoti tokio, nuo kurio nebers. Išbandėm daug, vis tas pats ir tas pats. Daktarė kalbėjo tą patį-tikrai nuo maisto čia, šimtas procentų. Jau buvau puolus į neviltį, eilinį kartą žvalgiausi vaistinėje kokio kremuko, nes tie, kuriuos siūlė daktarė nei vienas nepadėjo. Tada papuolė puiki vaistininkė, pažiūrėjo mergytės veidelį ir pasakė, kad čia tikrai ne maistinio pobūdžio bėrimas blink.gif Paklausė ar man nebuvo kada dermatito, sakau, kad nėštumo metu ant vienos plaštakos kažkas tokio buvo, bet išnyko greitai. Tai ji tada patikino, kad vaikui tikrai dermatitas, lengva forma ir davė Biodermos kremo pabandyti Atoderm Intensive, sakė turi padėti. Ir ką, po poros savaičių turėjom gražią odelę smile.gif Gal tik mums taip puikiai tiko jis, bet siūlau išmėginti.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif visos rasot apie berimus visai jaunam kudikiui ir kad greit isnyko o as buvo kad kam vaiko veiduka pabertu spuogiukais tarsi su balta virsunele, is pradziu per daug demesio nekreipiau maniau praies cia ziema pasidare mazylei buvo apie 6 menesius, jie toki nebuvo matomi tik jautesi grubokas zandukas, maniau hormonai ir pan, bet dabar labiau jie paryskejo ir biskiuka ant rankyciu yra paberta, eisim pas daktarus konsultuotis kai grysiu i LT nes jau kelione ant nosies o tie spuogiukai labiau isismarkavo tik visai neseniai mergytei jau 9 menesiukai, gal kam panasiai buvo?
Atsakyti
mano dukrytei isbere raudonais spuogais , nezinau nuo ko gali tai buti .
gal nuo milteliu ?
pradejau skalbti drabuzelius su ukiniu muilu , patarkit , jie nepraeina
Atsakyti
mūsų mažylį išbėrė kokių 5mėn. iki to jokių bėrimų nebuvo. ir dabar yra tik ant veido. galvoju gal nuo seilių ar atpylinėjimų
Atsakyti
Sveikos mamytes, noriu pasidziaugti kad pagaliau atradau kas isgyde musu isberta veiduka ! thumbup.gif
Pradejo berti kai buvo vos keli menesiai, is pradziu tik maza ploteli prie burnytes, veliau visa veiduka tragiskai bere, nezinojau ko griebtis, tepiau hormoniniais tepalais, fucidin ir pan, gerem vaistus nuo alergijos, bandziau ziuret ka valgau, bet niekas nepadejo kol viena mamyte man nedave pabandyt california baby kremuko is JAV. Jis visiskai naturalus ir ekologiskas, veiduka sutvarke per pusdieni, uztenka patepti kai mazyle eina miegoti.
Tikiuosi pades ir jums 4u.gif As gyvenu Kinijoje, tai cia nusipirkau, kiek ziurejau Lietuvoje nera pirkti, siulau siustis tiesiai is JAV californiababy.com mirksiukas.gif
california baby
Atsakyti
Sveiki . mano mazylei tik trys savaitytes o jau susidurem su pirma problemyte tai veiduko berimas.
As ja maitinu tai kazka suvalgiau ne to ir turim pasekmes verysad.gif gal galit kas patarti kaip greiciau apslopinti ta berima, nes daktarai sako ,kad reikia laukti kol praeis , bet man gaila ji tokia nerami jau kelios dienytes ir bijau kad kokiu randuku neliktu .
Atsakyti