Mane mama pomidorų sriubą išmokė virti taip: biggrin.gif

3 litrai vištienos sultinio (iš kubelių sriuba man neskani, todėl visada verdu sultinį su gabalėliu vištienos file, lauro lapeliais, pipirais, salierais, bet kas mėgsta kubelius ar tingi virti sultinį, tiks ir jie smile.gif )
1 morka (didelę dedu)
1 svogūnas (irgi didesnis)
apie 0,5 stiklinės ryžių
500g (pokelis) trintų pomidorų be odelės
1-2 šaukštai pomidorų padažo
Paskaninimui- druska, malti juodieji pipirai, Provanso žolelės, malta raudona paprika (saldi), aš dar žiupsnelį cukraus įberiu (nes pomidorai rūgštoki, tai skonį puikiai sureguliuoja smile.gif )

Morkas sutarkuojame, svogūnus supjaustome smulkiai, viską pakepiname ištirpdę nedidelį gabalėlį sviesto. Užverdame sultinį, į jį dedame kepintas morkas ir svogūnus. Į verdantį sultinį suberiame ryžius, paverdame apie 15min. (galima ir trumpiau, priklauso nuo ryžių). Supilame trintus pomidorus, dedame pomidorų padažą, prieskonius, taip pat supjaustau mažais gabalėliais vištienos file, iš kurios virė sultinys, ir sudedu į sriubą, dar paverdame apie 5min. Ir galima valgyti 4u.gif Labai skanu su batonu su česnakais (būna šaldyti tokie pirkti) arba su paprasčiausiu prancūzišku batonu smile.gif