Įkraunama...
Įkraunama...

Liaudies medicina

Gal kuri mamyte bande kepta su cukrum juodaji ridika?
Atsakyti
Natūralūs barsuko taukai mums vaistas Nr. 1 smile.gif
Atsakyti
Labas,

Tikrai sudomino. mano vaikas serga astma, jam 11 metų. kala sausu kosuliu - spazmas.

Jei gali, parašyk Ausra74@gmail.com

Tel. 866235331
Atsakyti
QUOTE(dragostėja @ 2011 01 30, 00:00)
Natūralūs barsuko taukai mums vaistas Nr. 1 smile.gif

Kažin kur jų gauti? g.gif

Kažin kiek veiksmingas pieno/česnako, medaus mišinys gydant kosulį? Ar yra išbandžiusių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2010 04 15, 20:19)
Mazeikiuose, bet skaito paskaitas ir Kaune, KMU, zinau, kad atvaziuoja ir i Vilniu, bet susitarti reikia is anksto 4u.gif
http://www.jadvyga.lt/lt_jadvyga.php

Mes siek tiek patobulinta recepta geriam: svoguno didelio galva, kelios skilteles cesnako, viska susmulkinam ir verdam 300gr piene iki triskart uzvirs. Isjungiu ir palaukiu, kol praausta. Nukosiu ir sudedu valgoma sauksta medaus. Duodu po valgoma sauksta kas valanda, kai kosulys dar neisisenejes. Dvi dienos-ir vaikai buna kaip bitutes thumbup.gif  thumbup.gif

Nelabai supratau,o ka reikia duoti?nukosta misini ar skysti gerti?
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2011 05 28, 17:53)


Kažin kiek veiksmingas pieno/česnako, medaus mišinys gydant kosulį? Ar yra išbandžiusių?  g.gif

aš darau biški kitaip - svogūno didelę galvą supjautyti, užpilti pienu, užvirinti iki trijų užkilimų. Nukošti, į ta svogūninį pieną įdėti medaus ir išgerti stiklinę prieš miegą - paskui JOKIU BŪDU NEVALGYTI. užtenka keletos vakarų. Šitas receptas sausam kosuliui. esmė yra svogūne, jis turi tam tikrų medžiagų, kurios atpalaiduoja kvėpavimo takus, nuima spazmus.
Atsakyti
QUOTE(1-oji mama @ 2010 11 23, 15:44)
Na nezinau kodel jums taip nutiko g.gif .Matyt yra priezastis,bet mums  taip nebuvo ne karto.O garinames jau seniai. smile.gif Ir nesavigyda uzsieminejam ax.gif Inhaliatoriaus panaudojimo gydymui rekomendacijose parasyta,kad galima. smile.gif

Su inhaliatoriumi negalima eteriniasi aliejais garintis, nes jų labai daug papuola į organizmą - inhaliatorius labai sustiprina jų poveikį.
Atsakyti
Ačiū, diana., už receptus-išbandysiu 4u.gif
Atsakyti
sveikos, o kaip gelbetis , kai tik tik pajauciam pirmuosius simptomus, va sendien mergaitei truputi nosyte paslapiuoja sako gerklyte jau persti.
pripjauscius svoguno kur ji buna ant gerkles drusko skompresa dejau ir vakare kaitinsim kojas.
bet vistiek po tokiu proceduru isiserga , per 6 metus nebuve kad tik slogyte pasirgtu ir viskas baigtusi unsure.gif

gal zinot kokiu stebuklingu metodu kaip uzgriebti liga dar neisisiautejus ax.gif
Atsakyti
diana. labai aciu uz tiek geru receptu,butinai reiks isbandyt ax.gif

Mane irgi labai domina naturalus metodai nuo slaogos,nes sloga tik ligos pradzia doh.gif

Nuo kosulio dar mes darom tokia procedura: obuoliu acte (kambario temperaturos) ismirkom medvilnines kojines,jas isgreze maunam ant koju, ant virsaus vilnones kojines ir i lova. Actas greit isdziuna ir kojos tikrai nesusala. Tinka ir suaugusiems.
Dar maciau idetuose receptuose yra pasiulymas sumaisyt ridika su medum,tai kiek as esu girdejus geriausiai juodaji ridika uzpilt medum.
Atsakyti
QUOTE(Trikse @ 2012 03 13, 09:13)
diana.  labai aciu uz tiek geru receptu,butinai reiks isbandyt  ax.gif

Mane irgi labai domina naturalus metodai nuo slaogos,nes sloga tik ligos pradzia  doh.gif

Nuo kosulio dar mes darom tokia procedura:  obuoliu acte (kambario temperaturos) ismirkom medvilnines kojines,jas isgreze maunam ant koju, ant virsaus vilnones kojines ir i lova. Actas greit isdziuna ir kojos tikrai nesusala. Tinka ir suaugusiems.
Dar maciau idetuose receptuose yra pasiulymas sumaisyt ridika su medum,tai kiek as esu girdejus geriausiai juodaji ridika uzpilt medum.



sveikos, maziukams ti dar galima palasint paleistuves lapu sulciu, -neauginat jus ar kaimyne?sudirgina nosiuka, labai gerai issiciaudi vaikuciai, kai bandem, neblogai padejo! 4u.gif
!ir, aisku, kojytes pamirkyt vakare-pripilu ir druskos, ir jodo, ir garstyciu, ir nusluoscius tuoj siltom kojinytem ir i lovyte!!!sita as ir pati praktikuoju! biggrin.gif
o ridikas su medumi gerai, bet negalima, jei padidejes skrandzio rugstingumas,ar kitos skeandzio bedos, as ant savo kailio pasimokiau schmoll.gif
Atsakyti
Maniškiam kosulio atsikratyti padėjo kvėpavimas virtų bulvių garais.
Atsakyti