Įkraunama...
Įkraunama...

Guziukas ant lytinių lūpų

Sveiki,
Siandien ryte apciupau ant mazuju lytiniu lupu spuoga-guza...jis nedidelis bet apciuopemas lb ryskiai...Kaizkaip pries tai ir dabar panezedavo makstis,bet ne pernelyg izuliai...o tik siandien apstebejau ta spuoga...ir nusprendziau iziureti visas mazasias lupytes ..man taip atrodo ,kad ten tu mazesniu spuogeliu tiesiog nuseta (jie tokie kaip inkstyrai) O tas guzas irgi toks didelis,bet ypatingai neskauda...
Suprantu ,kad staigiai reikia begti pas daktara,be t jei jus buvot susidurus su tuo ar kur skaitet kazka panasaus...tai pasidalinkit visgi ramiau bus eiti pas daktara :S
Atsakyti
QUOTE(Žibambukas @ 2007 12 29, 14:24)
Tai gali būti (ir greičiausiai taip yra) bartolio liaukų uždegimas. Aš jį apturėjau        gun_rifle.gif          Daug kartų kartojosi, kol neišoperavo tos liaukos.          doh.gif          Dabar ramu. Bet reikia būtinai pas daktarą, kad paskirtų gydymą.
Bartolio liaukos išskiria skystį, kuris vilgo makštį. Kai ji užsikemša, susidaro pūlinys, kuris arba pats pratrūksta, arba reikia ji prapjauti...          fear.gif          Man teko antraqs variantas. Taip kad ilgai nelauk, kad neužsidegtų dar labiau. Sėkmės          mirksiukas.gif


o kur pjauna ta bjaurasti? kiek laiko nedarbinguma duoda?
pasidalinkit patirtim kam taip buwe..
Atsakyti
aš ir turėjau tokį "džiaugsmą" kelis kartus, gine sakė kad užsikiša liaukos.po kelių dienų pranykdavo
Atsakyti
QUOTE(Mide @ 2011 03 13, 20:25)
aš ir turėjau tokį "džiaugsmą" kelis kartus, gine sakė kad užsikiša liaukos.po kelių dienų pranykdavo


man savaite kaip yra, ir nemazeja, o dideja, ir labai skausmingas tas guzas, isaugo iki riesuto dydzio, neimanoma nei sedet, nei vaiksciot..
Atsakyti
QUOTE(**gabrielita** @ 2011 03 13, 20:04)
man savaite kaip yra, ir nemazeja, o dideja, ir labai skausmingas tas guzas, isaugo iki riesuto dydzio, neimanoma nei sedet, nei vaiksciot..


Man taip pat buvo, siaubas kaip skaudėjo doh.gif , ginė liepė nupirkti vyšnevskio tepalo, užspausti ant merliuko nemažą kiekį ir pridėti prie guziuko, dėti tol kol guziukas praplyš ir išbėgs puliai,( nes jeigu skauda jį, vadinasi yra pulių).Dar antibiotikų gėriau.
Atsakyti
Tai greiciausiai Bartolinio liaukutes uzdegimas- pradzioje dar gydoma vaistukais (antibiotikai, tepalai), buklei negerejant padaroma mini operacija- ipjaunama ir isleidziami puliai unsure.gif
Atsakyti
man teko pjauti, ir antibiotikus gerti..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif pas mane panasi problemele kaip pas jus. ant vidiniu lytiniu lupu atsirado du guzelai. nedideli, neskauda. tiesiog kaip akmenukai. ar ir cia gali butu kad liaukos uzsikimse? o gal kas kita?
Atsakyti
Dar gali but moliuskas uzsiveises. Reikia eit pas gine.
Atsakyti
Sveikos merginos, esu apturejusi ir as guzeli, tiksliau tariant guza su kuriuo kovojau metus su trupuciu. Man buvo atlika Bartolio liaukos cistos operacija, oij ilga istorija doh.gif Siai dienai tuos ne itin malonius metus man primena randas kaireje puseje ant lytiniu lupu ir neapleidzia mintis kad buvo galima jo isvengti g.gif
Atsakyti
QUOTE(varliuska @ 2011 06 18, 13:40)
Sveikos merginos, esu apturejusi ir as guzeli, tiksliau tariant guza su kuriuo kovojau metus su trupuciu. Man buvo atlika Bartolio liaukos cistos operacija, oij ilga istorija  doh.gif Siai dienai tuos ne itin malonius metus man primena randas kaireje puseje ant lytiniu lupu ir neapleidzia mintis kad buvo galima jo isvengti g.gif


O kaip išvengt? Nuo ko ta Bartolinio liauka užsidega?
Atsakyti
ir man issiko tokia nesamone, sake kad uzdegimas, liepe su zelionka tepti ir tepaliuka pirkti. maniau kad praeis, bet ziuriu kad kasdien vis labiau pradeda skaudeti. leksiu i vaistine pirkti tepato nes jau nebegaliu kenteti.
kazkoks kosmaras toms moterims doh.gif
Atsakyti