Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis

QUOTE(Monika2013 @ 2014 08 06, 12:28)
Nuo rytojaus pradesiu smile.gif palinkekite sekmes.

Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mielosios smile.gif pasidalinsiu savo valgiarasciu ( valgyti ne riebiai ir nekoloringai galima taip pat labai skaniai) !

Pirmadienis :

10val - grikių košė 100g, nesaldinta arbata
12val - kelios saujelės riešutų ir džiovintų vaisių + 1 apelsinas
14val - virta arba troškinta žuvis + ryžiai + šviežių morkų salotų + nesaldinta arbata
16val - 100g lieso jogurto + 1 bananas
18val - 1 pakelis liesos varškės, 5 džiovinti persikai + nesaldinta arbata

Antradienis :
10val - rupios judos duonos + 150 g lieso balto sūrio + nesaldinta arbata
12val - 2 obuoliai
14val - vištos krūtinėlė + rupi juoda duona + virti brokoliai + nesaldinta arbata
16val - 0,3% riebumo pasukų 0,5l
18val - 150 g lieso sūrio su 2 arb. šaukšt. medaus + nesaldinta arbata

Trečiadienis :
10val- avižinė dribsnių košė + džiovintos figos + nesaldinta arbata
12val - kelios saujelės riešutų ir džiovintų vaisių + 1 bananas
14val - virtas karpis + burokėlių salotos + virta bulvė + nesaldinta arbata
16val - daržovių salotų
18val - liesa varškė + 5 džiovintos slyvos + nesaldinta arbata

Valgyti reikia dažnai, bet po ne daug! Kaip matot valgau 5 kart per dieną. Tvarka : maistas, užkandis, maistas, užkandis, maistas. Nesilaikykite jokių dietų ir nebadaukite, jūsų kūnas energijos turi gauti, tik reikia žinoti iš kur jos gauti, daleiskime saujelė riešutų suteiks daug energijos, brokolis, kuris beveik visiškai neturi kalorijų, turi tiek baltymų kiek turi geras kepsnys! smile.gif
Taip pat jei sportuojate ir laikotes tokio tvarkaraščio - idealu, ryte gaunate daug angliavandenių, esate energingos ir gyvybingos visą dieną, na o vakare , po treniruotės - baltymų.
Jeigu norisi šokolado galite ir jo, gabaliuką, kitą, geriausiai juodo, aš jo visiškai neatsisakau, nes neišeitų , mano silpnybė ax.gif blush2.gif
Galbūt kažkam pasirodys įdomus mano valgiaraštis, malonu dalintuos juo su jumis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moon`cake: 19 lapkričio 2014 - 20:20
Idomus valgiarastis,man asmeniškai košės su vaisiais niekas neikištų,feee biggrin.gif ,man jei košė tai sūri.Kas liečia gėrimą po valgio,esu girdėjusi kad negerai,turi kažkiek laiko praeiti,nes jei užpili ant maisto jis pradeda rūgti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Calmness @ 2014 11 19, 21:12)
Idomus valgiarastis,man asmeniškai košės su vaisiais niekas neikištų,feee  biggrin.gif ,man jei košė tai sūri.Kas liečia gėrimą po valgio,esu girdėjusi kad negerai,turi kažkiek laiko praeiti,nes jei užpili ant maisto jis pradeda rūgti g.gif


Negalima gerti po valgio, nes atsiskiedžia skrandžio sultys, todėl maistas yra sunkiau virškinamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moon`cake @ 2014 11 19, 20:19)

Galbūt kažkam pasirodys įdomus mano valgiaraštis, malonu dalintuos juo su jumis  4u.gif

Metate svorį ar jį tiesiog palaikote? Gyvenate Lietuvoje ar ten, kur geriau?
Atsakyti
tas + tai reiskia, kad ne kartu reikia valgyti, o po tam tikro laiko, tarkim po kokiu 20 min, pavalgai koses ir po 20 min valgyt dziovintus vaisius, o ne kartu su kose, man irgi asmeniskai toks derinys nelabai, kas liecia arbata taip pat neuzsigerti is karto pavalgius. Nemetu as svorio, bet ir neauginu, daugiau tokia mityba del to, nes sportuojanti esu ir del sveikatos, pilvuko problemu smile.gif bet manau ji tinka ir laikantis dietos, nes tikrai nieko kaloringo cia nera, nebent riesutus reikia su saiku ziureti.
Atsakyti
QUOTE(Moon`cake @ 2014 11 20, 20:30)
tas + tai reiskia, kad ne kartu reikia valgyti, o po tam tikro laiko, tarkim po kokiu 20 min, pavalgai koses ir po 20 min valgyt dziovintus vaisius, o ne kartu su kose, man irgi asmeniskai toks derinys nelabai, kas liecia arbata taip pat neuzsigerti is karto pavalgius. Nemetu as svorio, bet ir neauginu, daugiau tokia mityba del to, nes sportuojanti esu ir del sveikatos, pilvuko problemu smile.gif bet manau ji tinka ir laikantis dietos, nes tikrai nieko kaloringo cia nera, nebent riesutus reikia su saiku ziureti.

Aišku,aš pagalvojau ,kad viską kartu šluojate biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moon`cake @ 2014 11 19, 22:19)
Sveikos, mielosios smile.gif pasidalinsiu savo valgiarasciu ( valgyti ne riebiai ir nekoloringai galima taip pat labai skaniai) !

Pirmadienis :

10val - grikių košė 100g, nesaldinta arbata
12val - kelios saujelės riešutų ir džiovintų vaisių + 1 apelsinas
14val - virta arba troškinta žuvis + ryžiai + šviežių morkų salotų + nesaldinta arbata
16val - 100g lieso jogurto + 1 bananas
18val - 1 pakelis liesos varškės, 5 džiovinti persikai + nesaldinta arbata

Antradienis :
10val - rupios judos duonos + 150 g lieso balto sūrio + nesaldinta arbata
12val - 2 obuoliai
14val - vištos krūtinėlė + rupi juoda duona + virti brokoliai + nesaldinta arbata
16val - 0,3% riebumo pasukų 0,5l
18val - 150 g lieso sūrio su 2 arb. šaukšt. medaus + nesaldinta arbata

Trečiadienis :
10val- avižinė dribsnių košė + džiovintos figos + nesaldinta arbata
12val - kelios saujelės riešutų ir džiovintų vaisių + 1 bananas
14val - virtas karpis + burokėlių salotos + virta bulvė + nesaldinta arbata
16val - daržovių salotų
18val - liesa varškė + 5 džiovintos slyvos + nesaldinta arbata

Valgyti reikia dažnai, bet po ne daug! Kaip matot valgau 5 kart per dieną. Tvarka : maistas, užkandis, maistas, užkandis, maistas. Nesilaikykite jokių dietų ir nebadaukite, jūsų kūnas energijos turi gauti, tik reikia žinoti iš kur jos gauti, daleiskime saujelė riešutų suteiks daug energijos, brokolis, kuris beveik visiškai neturi kalorijų, turi tiek baltymų kiek turi geras kepsnys! smile.gif
Taip pat jei sportuojate ir laikotes tokio tvarkaraščio - idealu, ryte gaunate daug angliavandenių, esate energingos ir gyvybingos visą dieną, na o vakare , po treniruotės - baltymų.
Jeigu norisi šokolado galite ir jo, gabaliuką, kitą, geriausiai juodo, aš jo visiškai neatsisakau, nes neišeitų , mano silpnybė ax.gif  blush2.gif
Galbūt kažkam pasirodys įdomus mano valgiaraštis, malonu dalintuos juo su jumis  4u.gif

Labukas smile.gif .Panasiai ir as metu svoriuka.Tik kas tris valandas ir 4 valgiai.Po sesiu nevalgau.Ir butinai aktyvus judejimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusetelle: 22 lapkričio 2014 - 23:19
Nuo pačio ryto skaitau apie dietas, šiandien iškrovos dien su kefyru + sėlenomis. Nuo rytojaus noriu pradėti skaičiuoti kalorijas, bet niekaip neįsivaizdavau kaip tą valgiaraštį teisingai susidėlioti ir štai radau šią temą kur viskas kaip ant delno thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos ar gyva dar šita tema? Sprotuoju ir metu svorį tik susidarė klausimas kiek kalorijų as suvartoju ir ar nervišyju labai 1800 ribos. Gal kas gali pagal pors dienų valgiaraštį pasakyti kiek turi maždaug vienas ar kitas patieklas?

1diena
# Kava be cukraus, virtos avižos ~3v.š. sausų, su šaukšteliu grietinės.
# virta vištiena(2 blauzdelės) su grikliais , pomidorais su trupučiu grietinės, skysta vištienos sriuba su kopustais, morkomis ir bulvėmis (1 dubenėlis ~300ml)
# šaltibarščiai 2 mažos virtos bulvės (1 dubenėlis ~300ml)su 2.5%kefyru
užkandžiai: bananas, saujelė migdolų, stiklinė naminių obuolių sulčių, arbata, litras vandens su mėta.

2 diena
# Kava be cukraus, grikiai ~5v.š. sausų, su šaukšteliu grietinės.
# salotos su puse virtos vištos krutinėlės, pomidoru, mažu agurku, svogunu, salotų laipai, truputis džiugo sūrio. užpilas 1.v.š. alyvuogių aliejaus su garstyčiomis, ir laimo sultimis. Du ruginiai taškučiai. Arbata
#Vištienos sriuba (1 dubenėlis ~300ml), sumuštinis su rugine duona, varškė su česnakais ir laiškiniu svogūnu.
# užkandžiai: mangas, bananas, žemės riešutai (~50g), trintos šaldytos braškės 1/3 stiklinaitės.

3 diena
#kava be curkaus, 2dideli (~po 80g) virti kiaušiniai, ruginė duona, pomidoras su 1a.š greitinės ir svogūnu.
# vištiena troškinta su grybais, svogūnais, grietinėlė (%30) apie 200ml troškinio, 50g ryžių, marinuoti agurkėliai 2vnt.
#2 lietiniai su spanguolių koše (1 stiklinė spanguoliu, 3v.š.cukraus, užteko jos 6 lietiniams sutepti)
#Užkandžiai: vytintos jautienos juostelės, ruginiai duoniukai, mažos morkytės.

Naudoju tik riebią 30% grietinę, ar kefyrą. Žinau kad nėr geriausias variantas metant svorį, bet liesa nėra kokybiška, ji tiesiog praskieta (natūrali grietinė būna apie 45%) po to aišku, kažkuo sutirstinta, tad vengiu tokios. blush2.gif Geriau mažiau bet skaniau...

Atsakyti
Tema apmirus, bet reikia paciai kontroliuoti savo valgymus, tad dalinuosi savo meniu:

Prieš pusryčius - stikl. vandens su citrina
Pusryčiai - 150ml kefyro, bananas. Kiek veliau - kava be priedų.
Priešpiečiai - obuolys, kava, 1/4 banano
Pietūs - 4 šaukštai grikių košės, agurkų salotos su grietine (2 agurkai + v.š grietinės)
Pavakariai - vaisinis jogurtas 300ml
Vakarienė - 4 naminiai virtiniai su mėsa + grietinė a.š.
Naktipiečiai - žalia arbata su citrina, obuolys
Atsakyti
Vakar dienos meniu:

Prieš pusryčius - stikl.vandens su citrina
Pusryčiai: sauja žemuogių; kava su pienu, sumuštinis (batonas, ferm.sūris+sviestas)
Priešpiečiai: bananas, sauja mėlynių
Pietūs: Didelė lėkštė salotų su vištiena ( salotų lapai, pomidoras, agurkas, svogūnų laiškai, kepinta vištiena, sūris džiugas); riekė vytintos mėsos
Pavakariai: 5 braškės, 2 avižiniai sausainiai
Vakarienė(vėlyva, apie 21val.): 2 lašišos kotletai, a.š. majonezo, riekė duonos.
Atsakyti