Įkraunama...
Įkraunama...

BodyFlex klubas,,

user posted image user posted image

PAGRINDINIS BF PRATIMU KOMPLEKSAS smile.gif
CIA KALBAM APIE VISKA-KAS PADEDA LIEKNET!!! 

VIENAS IS DAUGELIO BUDU - BODY FLEXAS -
PABANDYKIT PARAUGAUT DEGUONIES BOMBU !!! thumbup.gif
ENERGIJA , GERA NUOTAIKA IR PUIKI FIGURA  GARANTUOTA!!!

Ištraukos iš Gryr Čilders ir Bobi Katz „Sulieknėk. Body Flex: puiki figūra ir jokių dietų!“
user posted image

Deguonis oksiduoja organizmo riebalus , iš kurių išsiskiria energija. Skildami riebalai atpalaiduoja laisvąsias riebalų rūgštis ir glicerolį, reikalingą raumenų tonusui ir darbui. Taigi, deginate riebalus raumenims gaivinti. BF garantuoja raumenų stangrumą ir didina medžiagų apykaitą, kad sudegintų organizmo riebalų perteklių.

Deguonis valo organizmą nuo toksinų . Bakterijos, visusai, vėžinės ląstelės ir kiti parazitai organizmo sunaikinami, kai yra pakankamai deguonies, nes jie negali daugintis deguonies terpėj. BF puikiausiai aprūpina organizmą deguonimi. Pagal šią programą tai įvyksta 5 kartus greičiau nei bėgiojant – jei bėgsite valandą, sudeginsite 700 kilokalorijų, atlikinėdami BF pratimus per val. sudeginsite 3500 kilokalorijų.

Jei puola depresija, reiškia, kad organizme sumažėjo endorfinų koncentracija. Gilusis kvėpavimas suteikia kraujui daugiau deguonies, kuris ir padidina hormonų koncentraciją. BF padeda esant depresijai ir galvos skausmui. Prieš griebdamiesi nuskausminančių vaistų, padarykite 10 giliųjų, diafragminių įkvėpimų, kurie suteikia skausmą malšinantį poveikį.


Deguonis gali padėt atstatyt artrito ir reumato sužalotus sąnarius . Deguonies trūkumas bei juose esantys toksinai sukelia skausmą. Patekus daugiau deguonies į organus, vyksta detoksikacija. BF labai tinka norint atsikratyti toksinų ir kraujotakai sustiprinti.

Limfinė sistema - o jūs turite 4 kartus daugiau limfos nei kraujo – kaupia kūno atliekas, kad jos būtų pašalintos. Yra milijonai limfinių mazgų visame kūne. Pagrindinės jų grupės yra kirkšnyse, užpakalinėje kelių dalyje ir pažastų srityje. Jos yra tarsi saugyklos atliekoms, kuriomis atsikratė imuninė sistema. Jei limfinės sistemos veikla sutrikusi, kamuoja ligos. Jei jos veikla rimtai sutriktų, mirtume per 24 val. labai gilus kvėpavimas išjudina atliekas iš limfinių mazgų ir baltieji kraujo kūneliai atsikrato toksinų
. BF iš pagrindų išjudina limfinę sistemą ir išvalo toksinus .

Ar teisingai kvėpuojame (turi būt ne krūtininis, o diafragminis kvėpavimas) galime patikrinti atlikus tokį testą: atsigulkite ant grindų ir sau ant pilvo pasidėkite knygą. Ranką galima padėt ant krūtinės. Įkvėpkite pro nosį ir iškvėpkite pro burną. Jei kvėpuojate teisingai, knyga kilnosis aukštyn žemyn, o krūtinė liks beveik nejudri.
BF pratimų atlikimas RYTE yra 40% efektyvesnis nei kitu paros metu.

Po pirmosios savaitės užsiėmimų BF vidutiniškai netenkama 10 – 35 cm. Kūno apimties (matuojant liemenį, klubus, šlaunis, viršutinę ir apatinę pilvo sritis). O po 3 – 4 savaičių su bet kokia programa, ne tik su BF, visas poveikis sumažėja. Apie 5-7 dienas rezultatai nesikeičia, o paskui apimtys vėl pradeda mažėti. Tai normalus procesas visoms lieknėjimo programoms. Lėčiau apimtys mažėja žmonėms, kurie turi problemų su skydliauke, geria kontraceptikus, antidepresantus ar turi ypač lėtą medžiagų apykaitą.

BF padeda atsikratyti celiulito . Celiulitas yra paprasčiausios riebalų ir medžiagų apykaitos atliekų sankaupos. Jos trukdo kraujui patekti į tam tikrą sritį, kai kvėpuojate normaliai. Aerobinis kvėpavimas paspartina kraujotaką ir atliekant raumenų tempimo pratimus celiulitas nyksta.

Medžiagų apykaita priklauso nuo įkvepiamo deguonies kiekio ir jo pasiskirstymo kūne. Kai medžiagų apykaita gera, kūnas greičiau apdoroja maistą. Jis greičiau suvirškinamas ir pašalinamas iš organizmo. Darant aerobinę mankštą (BF) kasdien, metabolizmas vis greitėja.
Toliau mankštinantis, medžiagų apykaita visada išlieka sparti .
Kiekviena(as),kuri(is)neabejinga(as) graziam ispuoseletam sportiskam kunui ,

jungkites pas mus-puskuosim ir grazesim kartu- nes taip smagiau  group.gif  group.gif


Aptarinesim bf ipatumus,

kartu dziaugsimes rezultatais,patarinesim ,padesim vieni kitiems,
o jei aptingsim--tai ir pabarimo napagailesim  nono.gif 
ale taip ,kad visi tingumai islakstys  mirksiukas.gif 

user posted image
Kurios zadat lieknet ir stebet pokycius, patariama prisijungus:

Issimatuot savo apimtis,kaip nurodyta zemiau :
VLD(virs.liem. dal.).(....cm.) (...cm)
L(liemuo).............(.....cm)....(....cm)
APD(apat.pilv.dal.)...(.....cm)...(...cm)
KL(klub.)..................(......cm)...(...cm)
SL (slaun.)...............(.......cm)...(...cm)
viso -cm
ugis

kas metat svori ,isidedat liniuote su svoriu (apacioj nurodot ugi)
liniuote galit pasidaryt ir is cia

Laukiam visu norinciu sportuot !!!  smile.gif 


Priimam i bf kluba ir nesimatuojancias apimciu..o tiesiog puskuojancias savo malonumui ir formos palaikymui...buryje visada smagiau..taigi-junkites visos !!!

BF DIENORASTIS

BF DIENORASTYJE RASITE PRATIMU KOMPLEKSU,KAIP ISMOKT TAISYKLINGAI KVEPUOT

ten galesim ikelt fotkes pratimuku, bus galim rinkt visokia naudinga info apie bf ,naujienas, ir siaip idomybes sia tema-,

video apie bf-ir kaip ji parsisiust,

rinksim ir jusu ivairius pratimukus,kuriu cia gal neskelbem ,bet jus zinot-ir darot  -

tiks ir info is savo patirties

TURIM IR BF GRAZUOLIU PASIEKIMO LENTA-I KURIA PAZIUREJUS -VISADA PASISEMSIT MOTYVACIJOS  thumbup.gif  

VISOS KARTU  SIEKSIM GROZIO AUKSTUMU  thumbup.gif  thumbup.gif 

user posted image user posted image user posted image
Kodel pasirinkom lieknejima sporto pagalba-daugeli atsakymu rasite cia

Cia gvildenamos visos su sportu ir lieknejimu susijusios temos thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliurka: 09 kovo 2013 - 14:50
QUOTE(SviesatamsojE @ 2013 03 09, 01:28)
Sveikos,
ketinu prisiungti ir aš prie Jūsų būrio, bet užsiėmimus ne namuose atliksiu, o eisiu į užsiemimus. Nes namuose negaliu tap susikaupti, visada yra vyras, kūdikis.. Tai niekaip neatsiribosiu. Vėliau, manau, jokių problemų.

Gal kažkas einate į bendrus užsiėmimus, ar visos namuose darote pratimus? Gal kažkas lankė Bodyflexą Dūkštų g.? Ten ketinu pradinę 10 d. programą praeiti.


Sveika 4u.gif Na aš tai tik namuose darau blush2.gif ,
Papildyta:
QUOTE(rapoja @ 2013 03 08, 19:12)
Kažin prie tų pačių pratimų kūnas pripranta ir sumažėja su laiku turbūt efektas  g.gif Reikia gal pakeisti ''programą'' g.gif  biggrin.gif  Man tai įdomu kokie pratimai efektyviausi  ax.gif Ir darant du kartus dienoje ar yra ryškus skirtumas,negu darant tik kartą  g.gif Žodžiu,noriu  maximumo  biggrin.gif

O tu jau darei tuos pratimus? g.gif na aš tai manau ir pati taip dariau iš pradžių tuos standartinius, poto atsirinkau ko man reikia, susiradau naujų pratimų. Iš pradžių darydavau 20-30min, dabar darau 40-45min, truputi vėliau darysiu dar ir ryte, nes dabar darau tik pavakary tai taip manau tas kritimas vis vyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2013 03 09, 00:28)
Sveikos,
ketinu prisiungti ir aš prie Jūsų būrio

sveika 4u.gif labai liuks,kad pradžioj lankysit bendrus užsiėmimus-išmoksit,o po to namuose kažkaip prisiderinsit prie šeimos ,kad tik šeimos narių neišgąsdintumėt su keistais garsais biggrin.gif
QUOTE(Kliurka @ 2013 03 09, 15:29)
Sveika  4u.gif Na aš tai tik namuose darau blush2.gif ,
O tu jau darei tuos pratimus?  g.gif na aš tai manau ir pati taip dariau iš pradžių tuos standartinius, poto atsirinkau ko man reikia, susiradau naujų pratimų. Iš pradžių darydavau 20-30min, dabar darau 40-45min, truputi vėliau darysiu dar ir ryte, nes dabar darau tik pavakary tai taip manau tas kritimas vis vyks  ax.gif

Ačiū už temikę mirksiukas.gif
Darau senai aš pratimus.Kartais pertraukos netyčia įvyksta,bet ir vėl įsivažiuoju.Dabar kuris laikas sąžiningai darau.Man kažkaip su tais standartiniais aiškiausias reikalas biggrin.gif .Nors atseit galima daryti bet kokius,tik su kvėpavimu,bet man kažkaip kiti atrodo netinka biggrin.gif Nors turbūt tinka,bet aš savo programikę atvarau kaip ''Tėve mūsų'' ir psio biggrin.gif Žinok,aš į laikrodį nelabai ir bežiūriu,bet daugmaž apie 20 min kvėpavimas ir dar tiek pat atsilenkimai ir kt pratimai.Pamėtėk kokių nors įdėjų t.y.naujų pratimų 4u.gif Ryte kai darau man jaučiasi,kad aš geriau padarau-vis tik geriau įsitraukia pilvas,energijos daugiau,nors kartais ir vakare neblogai sekasi.
Reikia kažkaip su mityba susitvarkyti,bet oi kaip nesiseka cool.gif Valgau saldumynus ,daug saldumynų blush2.gif Stengsiuos mažinti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 09 kovo 2013 - 17:40
Man tai su mityba neblogai sekasi, aišku nežinau kas turėtų atsitikt, kad bulvių ir makaronų atsisakyčiau ir derinimams tiem visokiem pinigų tiek neturiu, kad sau atskirai daryčiau ax.gif bet valgau mažesnėm porcijom, vakarais kažko lengvo smile.gif jei kažkokių saldumynų tai tik iki 12val
O kokie rezultatai iki šiol? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliurka @ 2013 03 09, 18:49)
Man tai su mityba neblogai sekasi, aišku nežinau kas turėtų atsitikt, kad bulvių ir makaronų atsisakyčiau ir derinimams tiem visokiem pinigų tiek neturiu, kad sau atskirai daryčiau  ax.gif bet valgau mažesnėm porcijom, vakarais kažko lengvo  smile.gif jei kažkokių saldumynų tai tik iki 12val
O kokie rezultatai iki šiol?  ax.gif

Matyt turi valios,kurios pas mane nelabai yra doh.gif Bet dar neprarandu vilties biggrin.gif Teoriškai viskas aišku,bet praktiškai sudėtinga biggrin.gif

Dėl rezultatų net nežinau kaip čia pasakyti - daug pasakot reikia biggrin.gif Esu kažkada senai rašius ax.gif Buvo laikas ,kai svėriau labai daug ir susiėmiau.Tada pradėjau nebevalgyti vakarienių,daug važinėjau dviračiu,pradėjau sportuoti (ko gyvenime nebuvau dariusi) ir tt.Labiausiai patiko kalanetika,bodyflexas.Pavyko numesti apie +- 25 kg Per tą laiką buvo nėštumas,vėl kažkiek kg,na o dabar pagrindinis tikslas,kad tik nepriaugčiau doh.gif Tai va ir draugauju su bodyflexu-man patinka,tinka smile.gif

Keletą paskutinių dienų dariau po du kartus dienoje,šiandien jaučiu irgi reiks vakare daryt rolleyes.gif Kažkaip įkvėpimas pagavo biggrin.gif Būna bangom-tingiu,kažkiek apleidžiu arba darau atmestinai,tingėdama,o dabar kažkaip darau ir kaifuoju thumbup.gif (tfu-tfu-tfu ,kad ūpas nepraeitų unsure.gif ...)

O tau kaip sekasi?Gal ir rašei,gal praleidau...
Atsakyti
Man ryt prisidavimo diena blush2.gif
O sekas manau puikiai, karts nuo karto nufotkinu, palyginu tai rezultatai tai tikrai laabai matosi rezultatai thumbup.gif
3sav dariau, poto skrandžio skausmų buvo, tai pertrauka 3sav buvo, dabar va pirma sav kai vėl puškuoju ax.gif
Va man irgi tas pats labai patinka daryt, šiaip iki šiol gyvenime ilgiau 2sav nebuvau nieko sportavus, visada galvojau, kad sportas ne man, bet manau radau tinkamą thumbup.gif
Atsakyti
Prisiduodu po BF savaitės:
Liemuo 72cm (-2cm)
APD 84cm (-2cm)
Klubai 95cm (-1cm)
Šlaunis 51cm (0cm)
thumbup.gif
Atsakyti
Šaunuolė thumbup.gif
aš kai tik pradėjau matuodavausi,dabar kažkaip nebe,užtenka ,kad lašinukai ant džinsų neužkrenta,tai ir užskaitau,kad bodyflexas veikia thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš jau po rytinio sporto kavytę geriu wub.gif
Oi kaip faina,kai niekas netrukdo-kas darbe,kas m-kloje,darželyje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliurka @ 2013 03 09, 15:29)
Sveika  4u.gif Na aš tai tik namuose darau blush2.gif ,


QUOTE(rapoja @ 2013 03 09, 17:40)
sveika  4u.gif labai liuks,kad pradžioj lankysit bendrus užsiėmimus-išmoksit,o po to namuose kažkaip prisiderinsit prie šeimos ,kad tik šeimos narių neišgąsdintumėt su keistais garsais  biggrin.gif


Sveikos 4u.gif

Na kaip supratau visos namuose sportuojate. Tai vat aš nuo ryt pradedu eiti į 10 dienų užsiėmimus ir žiūrėsiu, ar po jų, atsiminsiu kažką, kad namie galėčiau sportuoti. Bet bus sunku, nes tikrai vyras juoksis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif iš visų garsų ir nežinau, kaip reiks susikaupti.. doh.gif

O kažkas gal ėjote į tą 10 dienų pradinį kursą?
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2013 03 12, 11:22)
Sveikos  4u.gif
Na kaip supratau visos namuose sportuojate. Tai vat aš nuo ryt pradedu eiti į 10 dienų užsiėmimus ir žiūrėsiu, ar po jų, atsiminsiu kažką, kad namie galėčiau sportuoti. Bet bus sunku, nes tikrai vyras juoksis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif iš visų garsų ir nežinau, kaip reiks susikaupti.. doh.gif
O kažkas gal ėjote į tą 10 dienų pradinį kursą?

Laba,
Aš pradžioje lankiau užsiėmimus,bet dabar man dar geriau namuose.
Vyro draugas kažkada pasakojo,o jis dar taip moka papasakoti doh.gif ,kad išgirdo kažkokius baisius garsus ,o pasirodo žmona taip sportuoja lotuliukas.gif
Lauksim įspūdžių po pirmo užsiėmimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal žinote kur yra Kaune Bodyflex kursai? smile.gif
Atsakyti