Įkraunama...
Įkraunama...

BodyFlex klubas,,

QUOTE(O'Hara @ 2014 08 09, 22:00)
Taigi, mano valgymas+sportas kol kas derinamas prie vaiko. Ir džiaugiuos, kad randu laiko apskritai smile.gif
Aišku, kad ryte efektyviau.


Super kad randi laiko puskuoti, vistiek mazas dar tavo lelius reikalauja labai daug demesio, o kaip tavo svoris, o gal tu visai neturi antsvorio??? as savaite kaip puskuoju, bet lyg jau jauciu kad pamazejo cm, reikes issimatuoti
mano merginukes tai linksminasi kai as kvepuoju, joms labai juokinga kai as iskvepiu ir pamegdzioja smile.gif
Atsakyti
Kukų merginos kur visos dingusios, ar yra puškuojančių, kažkaip labai pasyvi ši grupė, gal jūs kur facebooke turit susikūrusios grupę ir ten bendraujate?
Atsakyti
Keliu i virsu:)
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif
Vėl pradėjau bodyflexintis thumbup.gif

Sportuot pradėjau nuo 08-25 (cardio+ pratimai), kaip ir mitybą žiūrėtis tai numečiau 3,5kg. Bet bet, apimtys visiškai nesumažėjo, gal kur koks 1cm ir nukrito, bet negarantuoju biggrin.gif Viskas tvirtėja, o šonai pūpso kaip pūpsoję, tik po jais jaučiasi raumenukai. Tai va vėl ėmiaus BodyFlexo, žiūrėsim kas bus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliurka: 16 rugsėjo 2014 - 12:31
Saunuole, as truputi apleidau, bet jau galvoju, kad reikia butinai susigriebti.
Atsakyti
Vakar išbandžiau BodyFlexą per slogą, bet šiandien sloga + temp 38 nerizikuosiu biggrin.gif
Atsakyti
Kliurka sveikatos tau, as kazkaip jau kai sloga buna ar gerkle skauda nerizikuoju
Atsakyti
QUOTE(**Agotelle** @ 2014 09 19, 14:44)
Kliurka sveikatos tau, as kazkaip jau kai sloga buna ar gerkle skauda nerizikuoju


Šiandien vėl be sporto lieku, kvepuoju tik per burną, gal ryt jau geriau bus, nesinori praleist sporto, nes galiu ir visai aptingt biggrin.gif
Ačiū už linkėjimus smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Po pirmos BF savaitės:
Nuo liemens -1cm
Nuo APD- -2cm
Nuo klubų -2cm
Čia per 5dienas (kitas dėl slogos negalėjau) po 30min smile.gif
Atsakyti
Sveikos bekvepuojancios! matau, kiek atsigavo tema... smile.gif as irgi pradejau lieknintis kvepuojant, bet pagal Oxycise. Gal kuri esat bandziusios? Kvepavau apie pora savaiciu, paskui sloga ir virusas uzpuole, kaip Kliurka. Idomiausia, kad svoris nekrito, bet kelnes laisvejo.
Atsakyti
Nu darančių neatsiranda? bigsmile.gif
Man po antros savaitės
Nuo liemens -1cm
ir nuo APD -1cm
Šiaip labai patenkinta, krenta nuo ten kur reikia, gal ir lėtokai, bet laiko yra thumbup.gif
Atsakyti
sveikos merginos, ar yra kvepuojanciu?? as vel pradejau puskuoti, laukiu rezultatu smile.gif kiek laiko trunka jusu treniruote?

QUOTE(rut@ @ 2014 09 23, 14:50)
Sveikos bekvepuojancios! matau, kiek atsigavo tema... smile.gif as irgi pradejau lieknintis kvepuojant, bet pagal Oxycise. Gal kuri esat bandziusios? Kvepavau apie pora savaiciu, paskui sloga ir virusas uzpuole, kaip Kliurka. Idomiausia, kad svoris nekrito, bet kelnes laisvejo.



QUOTE(Kliurka @ 2014 10 01, 09:21)
Nu darančių neatsiranda?  bigsmile.gif
Man po antros savaitės
Nuo liemens -1cm
ir nuo APD -1cm
Šiaip labai patenkinta, krenta nuo ten kur reikia, gal ir lėtokai, bet laiko yra  thumbup.gif


merginos kaip rezultatai???? kiek jau savaiciu puskuojate?
Atsakyti