Įkraunama...
Įkraunama...

www.kilo.lt

Taip būna tik pradžioje, deja, po to viskas baigiasi. Arba čia po to kai išsireikalavau gražinti pinigus susiėmė. Man irgi buvo idealu pirmus du mėnesius, po to buvo visiškas ignoras ir netgi su pašaipomis.
Atsakyti
Tauriel, galima smulkiau, kodel reikalavot, kad grazintu pinigus? Kas tokio nutiko? Tai ka gavau as uz savo pinigus, man nepatiko, reklamos tikrai neatitiko, bet del pinigu susigrazinimo net nesusimasciau kazkodel g.gif
Atsakyti
Susigundžiau kilo, dėl skambių pažadų apie palaikymą, rezultatų kontrolę ir t.t. Pirmą mėnesį tas buvo, ir baigėsi kai prasitęsiau narystę pusmečiui. Iš pradžių dar pati rašinėjau jiems, klausiau kur dingo savaitės tikslas, kiek taškų surinkti į ką man dietologė pašaipiai atsakė, kad susigalvočiau pati. Po to pamenu išaiškėjo, kad aš alergiška glitimui, paprašiau pakeisti dietą ir gavau nesąmonę, į kurią įeina duona arba tris kartus iš eilės eina tas pats patiekalas. Kai priminiau, kad duonos vartoti negaliu, dietologė man atsakė - o tai jūs pati nesuprantat, kad negalit? biggrin.gif Ne nu ***, aš tai puikiai suprantu, bet už ką tada aš pinigus moku? Po kurio laiko man sporto programa nustojo būti veiksminga, tačiau treneris pakeitė vos porą pratimų neva tai negali man nieko keist dėl mano nesveikos nugaros (kartais man ją skauda), prašiau tikrai ne vieną kartą, siūliau įvairias alternatyvas pavyzdžiui plaukioti ar važiuoti dviračiu, jam tereikėjo pasakyt, kiek, bet jis sakė, kad man negalima biggrin.gif Šiaip jau po viso to paklausiau kito trenerio, ką man daryti ir jis pasiūlė pasiieškoti jotubėj cardio kikboxo aerobikos, kas man žiauriai tiko, beje, kaip ir plaukiojimas, nors pagal andrytį tai man išvis tik kojas šiek tiek galima pakilnot. Manau, kad elementariai man jis nerado laiko, o kam vargintis kai nusipirkau narystę pusmečiui? Taigi pasinaudodama tuo, kad esu teisininkė, surašiau pretenziją, paminėjau AT nutartis dėl sutartinių įsipareigojimų nevykdymo ir jie sutiko pinigus gražinti, bet tai vis atidėliodavo, pakol baigėsi visi jų terminai, tada parašiau, kad atsibodo laukti ir nusiunčiau skundą Vartotojų teisių tarnybai. Ir gal per 10 minučių pinigai atsidūrė mano sąskaitoje biggrin.gif Tai va, o juk reikėjo tiek nedaug, bent minimaliai atkreipti dėmesį į tai, ko prašiau. Nes dieta tikrai pirmoji buvo gera, kaip ir pirmoji sporto programa, bet negali tai tikti amžinai, o jei tai vienkartinis produktas, tai tegul ir pardavinėja kaip vienkartinį produktą.
Atsakyti
Saunuole thumbup.gif Tegul vykdo savo skambias reklamas ir negalvoja, kad visi vartotojai kvaili biggrin.gif
Atsakyti
As prisijungiau prie kilo.lt apmokejus 3 men. naryste, susigundziusi tuo, kad jie sudaro programas ir zindancioms mamoms (per nestuma priaugau 15, tad labai norejosi ju atsikratyti kuo greiciau). Pacioje pradzioje kilo.lt komandai pasakiau, kad mano vaikeliui tik 2 savaites, kad nera rezimo normalaus kol kas, kad labai sudetinga atitaikyti produktus, kad nealergizuotu, nes kol kas viskas nauja. Taigi, man buvo sudaryta dieta, kur reikia maitintis 5 kartus i diena ir sporto programa- 2 k per savaite. Dietos is principo man pavyko laikytis, tik deja ne visais 100 proc., nes miego pacios zinot, kai mazas vaikelis, nera normalaus, todel ir matintis su 2-3 val. pertrauka buvo beveik neimanoma. Kas del pratimu, tai pirmas 2 savaites dariau, paskui nustojau, nes lauke pravaikstau 3 valandas su vezimeliu, tai jau laiko fiziskai nebeuzteko dar ir namuose kojas kilnot.
Svoris atvirai pasakysiu, man nekrito. Bet as nekaltinu kilo.lt komandos, nes manau, kad buvo per mazai mano pacios valios pastangu na ir zinoma, netinkamas laikas. Mano atveju tai tusciai ismesti pinigai.
Kas svarstot, ar prasidet- imkite kuo trumpesne naryste, nesiviliuokit 3 ir puses metu pasiulymais, nuspresite veliau. Kam aktualu del meniu- tai elementaru- visur vistiena/zuvis su salotytemis yra pagrindiniai patiekalai. Jokiu bulviu ir saldumyn, nebent per laisva diena. Elementaru, nes pilna literaturos ir internetiniu straipsniu apie tai, kad nereikia maisyti angliavandeniu su riebalais ir baltymais, kitaip tariant vagom mesa ir kotletukus su darzovemis o ne su bulviu kose smile.gif ir apie tai, kiek kaloriju reikia sunaudoti smile.gif
Na, o norint liekneti, reikia ne tik nemaisyti o ir mazinti maisto keiki:) Jokiu stebuklu nera ir nebus be jusu paciu pastangu.
Kas patogu buvo, tai, kad nereikedavo sukti galvos, ka pasidaryt valgyt. Tik vel gi, gaunasi, kad sau gamini pagal kilo.lt salotytes is vistos krutineles su kopusto lapu, o vyrui tai verdi cepelinus arba kugeli kepi- paskui sedi salia ir siailes ryji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diversante @ 2014 10 07, 15:28)
Kas patogu buvo, tai, kad nereikedavo sukti galvos, ka pasidaryt valgyt. Tik vel gi, gaunasi, kad sau gamini pagal kilo.lt salotytes is vistos krutineles su kopusto lapu, o vyrui tai verdi cepelinus arba kugeli kepi- paskui sedi salia ir siailes ryji smile.gif



Na, diversante, jeigu Tavo toks poziuris, tai tikrai nenumesi svorio. 4u.gif

As pati asmeniskai esu 4 mėn kilo.lt nare ir per si laika, bezindant kudiki, numeciau 10 kg. Drabužiai patapo S dydzio, apimtys sumazejo, figura isdailejo.

Siaip, kam nepatinka pasiulyti dienos patiekalai, juk gi laisvai galite pasirinkti is kitu siulomu alternatyvu, taip ilgainiui atsirinksit, kurie patiekalai megstamiausi, kurie labiausiai numalsina alki ir pan.
Pacioj pradzioj ir as kazkiek skeptiskai ziurejau, bet nusiteikiau ismeginti, bent vieno men naryste. Ir kai svoris pradejo kristi tiesiog dienomis, nusprendziau naryste prasitesti ilgesniam laikui. smile.gif

Beje, pradejus laikytis dietos svoris visada krenta sparciai ir tai teikia dziaugsmo. Veliau kritimas suleteja. Vat cia ir yra didziausia duobe motyvacijoje ir tikslo siekime. Man pastaraji men svoris krito vos po kelis simtus gramu per kelias savaites. Taciau laikausi mitybos plano ir viskas OK. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutosiuke: 28 spalio 2014 - 16:46
QUOTE(kutosiuke @ 2014 10 28, 16:40)
As pati asmeniskai esu 4 mėn kilo.lt nare ir per si laika, bezindant kudiki, numeciau 10 kg. Drabužiai patapo S dydzio, apimtys sumazejo, figura isdailejo.
Taciau laikausi mitybos plano ir viskas OK.  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Šiandien 22 savaitės, kai aš esu su kilo.lt- nukrito 24.3 kg. Irgi dar maitinu dukrą tongue.gif Šeimai gaminu atskirai, kepu tortus žmonėms. O jei nusimato koks baliukas, tiesiog tą dieną pasidarau paršadienį (lucky day, aišku, ne dažniau, kai kartą per savaitę) biggrin.gif
Atsakyti
pirmas valgiarastis nemaloniai nustebino. Pvz. pusryciai. Pirmadienis ryziai su datulemis, antradienis ryziu dribsniai su dziovintomis slyvomis, treciadienis, ketvirtadienis, penktadienis avizine kose tik su skirtingomis uogomis.. uzklausiau ar galima ivairesniu kruopu.. laukiu..
Atsakyti
QUOTE(Dryžuota @ 2014 11 10, 23:22)
pirmas valgiarastis nemaloniai nustebino. Pvz. pusryciai. Pirmadienis ryziai su datulemis, antradienis ryziu dribsniai su dziovintomis slyvomis, treciadienis, ketvirtadienis, penktadienis avizine kose tik su skirtingomis uogomis.. uzklausiau ar galima ivairesniu kruopu.. laukiu..

Man avižinė košė buvo du kartus, bet pasikeičiau vieną į kuskusą, tai dabar visos dienos skirtingos bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, kurios maitinate. Kokiam kaloriju kiekiui jums sudare meniu? As vakar prisiregistravau. Meniu labai blankokas. Reiks bandyti pasikoreguoti.
Atsakyti
QUOTE(VaidaSa @ 2014 11 11, 10:30)
Merginos, kurios maitinate. Kokiam kaloriju kiekiui jums sudare meniu? As vakar prisiregistravau. Meniu labai blankokas. Reiks bandyti pasikoreguoti.


Aš šiuo metu maitinu. Manasis meniu iš 1500 kcal susideda. Pačioj pradžioj mažoka pasirodė. Sunku pirmoji savaitė. Bet vėliau įpratau, tai dabar kartais net neturiu laiko viskam suvalgyti. biggrin.gif kilo.lt forume yra atskira tema maitinančių mamyčių. wink.gif



Apskritai, ko jūs bijot keisti meniu??? Juk yra alternatyvūs ir tinkantys variantai. Kai startavau su kilo.lt tai manajame meniu buvo visokie mangai, bananai, citrusiniai vaisiai. Na, atsiprašau, bet tuo metu buvo vasara, kupina savų vaisių ir uogų. Pažiūrėjau, į ką galima pasikeisti, tai ir keičiau. Taip pat nesinorėjo valgyti prėskus ryžius - keičiu. Žodžiu, meniu pati susidėliojau nuo pat pradžių, pagal tai ką mėgstu, ką namuose turiu ar neturiu. Drąsiau eksperimentuokit, ir mažiau bumbėkit, kad meniu nepatinka. Juk jis nėra griežtas. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutosiuke: 11 lapkričio 2014 - 10:58
QUOTE(kutosiuke @ 2014 11 11, 10:53)
Aš šiuo metu maitinu. Manasis meniu iš 1500 kcal susideda. Pačioj pradžioj mažoka pasirodė. Sunku pirmoji savaitė. Bet vėliau įpratau, tai dabar kartais net neturiu laiko viskam suvalgyti.  biggrin.gif  kilo.lt forume yra atskira tema maitinančių mamyčių. wink.gif

kiek laiko laikotes ir ar krenta svoris?
Atsakyti