Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

Labas rytas,

Dziaugiames uz tave Vivilma is spaudziam ranka. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

o as kavos jau nebegeriu apie savaite, kuria cia diena jos pergeriau, tai net pykino, tai dabar tik arbatos ar vanduo.

i mityba itraukiau daugiau vaisiu, riesutu, tai maziau saldumo norisi. maisto laikausi taip pat tvarkingai.

Labai bijaojau savaitgalio, bet atsilaikiau nuo visu pagundu. lankemes lietuviu uzeigoje sekmadieni, uzsisakiau tik saltibarsciu su bulvem, tai zinokit vos nemiriau kol grizau nao. ipute visus vidurius, gal vojau sprogsiu. tai galvoju kad tai man buvo nuo bulviu, nors ju buvo tik 2.

Taigi, manos krandis irgi nepriima to ko anksciau ir labai dziaugiuosi nusipirkau nauja suknute, tai negaliu atsidziaugti, nes dydziu mazesne wub.gif wub.gif
Atsakyti
Vivilma, mokslas tai labai įdomus, keista visi tikėjomės, kad dirbsim pagal daktarų nurodymus, darysim mankštas, masažus, bet viskas ne taip, patys gydysime ligonius, darysime anamnezes. Juokiamės ir sakom, kad būsim gydytojais lotuliukas.gif
O su maistu tai žinokit baisu, viena kartą į dieną „normaliai“ pavalgai... Tai sakau gana jau, tai ant grikių pasėdėsiu, ne taip kaip ta dieta, kad grikiai ir vanduo/arbatos, bet ir įtrauksiu obuolius, vištieną, pasukas, nes tokia sunki jaučiuos reikia apsivalymo 4u.gif
Atsakyti
Verseckiukai,smagu del sukneles ir kavos 4u.gif saunuole,kad klausaisi,ka kalba tavo kunas 4u.gif
O pilva pute delto,kad bulves su niekuo netinka,isskyrus darzoves..Kefyras su bulvemis yra didziausia nesamone:)nes tinka valgyt-
darzoves +darzoves
darzoves +krakmolas
darzoves+baltymai
darzoves +riebalai
vaisiai+vaisiai(to paties rugstumo)
Krakmoliniai yra-bulves,koses,makaronai,ryziai,duona,razinos,imbieras,datules,bananai,mango,cukrus,medus,klevu sirupas.sausainiai,pyragai,tortai,pyragaiciai.
Baltyminiai yra-
mesa,kiausiniai.zuvis.moliuskai,jogurtas,pienas,suris.sojos pupeles,tofu.
Taip,kad jei valgot banana,ar manga,tai su niekuo daugiau,nebent su darzovem:)))o kitus vaisius galima maisyt,bet tik ne saldzius su rugsciais.Jei valgytume suderinta maista,niekada nesiskustume jokiais rugstingumais,pilvo putimais,ir visokia kitokia bloga savijauta...maistas butu virskinamas greit,ir neputu zarnyne..Tik sito reikia ismokti:)Ir valgyti tik namie,nes niekur taip negamina,kaip reiketu valgyt:)Ir bulves yra sveika valgyt,tik daugiau keptas orkaiteje ir su lupena..Labai idomiai gaunasi bulves,isrenki vienodo dydzio,slapias apvolioji gerai miltu ir druskos misinyje,kad apliptu,i orkaite ir kepi,kol smeigiasi lengvai,atrodo,kaip lauze keptos:))su burokeliu salotomis,arba raugintais kopustais dieviskas valgis:)))

Kikavaida,saunu,kad tokia gera specialybe issirinkai..pagalvodavau,kad noreciau dirbti toki darba:)
Visada pravers,galima ir aukstumu pasiekt,jei dar ijungt kazkokia liaudies medicina,ar kokius kursus kitoje salyje...bus gerai,tik mokykis:)
grikiai gerai,dar kokiu darzoviu ijunk...o mesa valgyk su darzovem,o ne su grikiais:)sekmes mums:)rytoj jau lentele turesim?smile.gif
Atsakyti
as tai kavutes kartais isgeriu, bet be kofeino, tai gal siek tiek sveikiau biggrin.gif kartais skanu man ja pagurksnot. o derinti maista butu idomu ismokti. gal kokiu puslapiu internete yra neblogu paskaitinet?
Verseckiukai, neprisidavei dar, laukiu smile.gif
Atsakyti
Ei, panos, kodėl kava blogai? Aš žinau, kad varo skysčius ir mineralines medžiagas lauk, bet su ja reikia gerti dvigubą kiekį vandens, esu girdėjusi, kad ji turi nemažai ir gydomųjų savybių g.gif
Atsakyti
Sveikos,man pagal kraujo grupe netinka nei kava,nei arbata..ir puikiai ta jauciu pati:)Kartais zmones daug ka daro is iprocio,bet ne del to,kad kazkas jiems reikalinga,ar naudinga:)
Atsakyti
Sveikos,

mano svoris sustojo kaip ikaltas. bijau ka keisti ar man tik reikia islaukti. bijau eksperimentuoti su svorio sujudinimu doh.gif
Atsakyti
Vivilma,

Man davei ideja paziureti produktus tinkamus mano kraujo grupei, ir pasirodo kad pomidorai ir bananai man labai netinka. o juos butent ir valgiau visas dvi savaites.
gal tas ir paskatino mano svorio sustojima.

Tai gi - eksperementuojam toliau: ismetam pomidorus ir bananus is raciono ph34r.gif
Atsakyti
Rašau šiandienos meniu:
Grikiai su obuoliu
obuolys
grikiai su raugintu agurku
hematogenas
obuolys
grikiai su daržovių mišiniu
stiklinė geriamo jogurto, dar gal arbatėlės atsigersiu ir šiandien bus viskas, antra diena be mėsos, potraukio jai nėra, tik gal va vištienos norėtųsi, tai ryt turbūt pietums vištiena su daržovėm smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikavaida: 01 spalio 2014 - 17:19
user posted image
Papildyta:
stai ir lentele smile.gif
Papildyta:
na idomus skaiciukai. as numeciau lygiai tiek pat kiek praeita men, vivilmos skaicius kaip veidrodinis atspindys beveik smile.gif vivilma, kiek tu numetei jau, tai man dar lygiai tiek numest reiktu iki tikslo biggrin.gif
dabar galvoju is kur 17kg numest man, gal per daug. bet 10kg tai reiktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandycandy: 01 spalio 2014 - 17:53
kokios jusu kraujo grupes?
Atsakyti
QUOTE(sandycandy @ 2014 10 02, 10:52)
kokios jusu kraujo grupes?


Labas rytas,

mano kraujo grupe antra. patariama tapti vegetare ax.gif
Atsakyti