Įkraunama...
Įkraunama...

Skrandžio mažinimo operacija III dalis

QUOTE(editada @ 2014 09 26, 21:28)
o kaip prisijungti prie jusu faceboke?

Susirask fb grupe Gastric Bypass Lithuania 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulliukas @ 2014 09 27, 19:48)
Susirask fb grupe Gastric Bypass Lithuania  4u.gif

Kur dinge susimazinusios...
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2015 03 15, 16:13)
Kur dinge susimazinusios...


FB susirinkom smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif labai noreciau prisijugti prie jusu facebooke ax.gif . pavargau nuo saves biggrin.gif . mintys tik ir besisuka apie skrandzio mazinimo operacija. labai noretusi isgirst patarimu nuomoniu. gera butu pasitart su tom kurios jau ta isgyveno. bandziau susirast grupe pati,taciau man raso kad tokios nera. aciu uz supratima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RENEKE @ 2015 03 24, 16:40)
sveikos merginos  4u.gif  labai noreciau prisijugti prie jusu facebooke  ax.gif . pavargau nuo saves  biggrin.gif . mintys tik ir besisuka apie skrandzio mazinimo operacija. labai noretusi isgirst patarimu nuomoniu. gera butu pasitart su tom kurios jau ta isgyveno.  bandziau susirast grupe pati,taciau man raso kad tokios nera. aciu uz supratima  4u.gif

Grupe padarem slapta,todel ir nerodo. Parasyk man i FB Rasa Ma wink.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulliukas @ 2015 03 24, 21:47)
Grupe padarem slapta,todel ir nerodo. Parasyk man i FB Rasa Ma wink.gif

Sveikos,

mastua ir as apie op ar galetumet ir mane prisjungti i FB grupe ? As Jusu nerandu FB Rasa Ma, parasiau Jums cia i PM, aciu labai.
Atsakyti
QUOTE(RENEKE @ 2015 03 24, 16:40)
sveikos merginos  4u.gif  labai noreciau prisijugti prie jusu facebooke  ax.gif . pavargau nuo saves  biggrin.gif . mintys tik ir besisuka apie skrandzio mazinimo operacija. labai noretusi isgirst patarimu nuomoniu. gera butu pasitart su tom kurios jau ta isgyveno.  bandziau susirast grupe pati,taciau man raso kad tokios nera. aciu uz supratima  4u.gif

sveiki,as jau pusmetis po skrandzio maz,op.labai gaila kad cia niekas neberaso nes tik cia gavau labai daug informacijos,ir todel buvo lengviau pasiryzti operuotis.bet jei kam reikia kokio patarimo,mielai pasidalinsiu ,ypac tom kurios nezino kur is pt pradziu . ax.gif
nuo ko pradeti
Atsakyti
Kadangi FB uzblokavo mano anketa,tai teko pasikeisti i Rasa Maseviciene wink.gif Tai,turetumet db rasti merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(natanatalija @ 2015 04 19, 12:37)
sveiki,as jau pusmetis po skrandzio maz,op.labai gaila kad cia niekas neberaso nes tik cia gavau labai daug informacijos,ir todel buvo lengviau pasiryzti operuotis.bet jei kam reikia kokio patarimo,mielai pasidalinsiu ,ypac tom kurios nezino kur is pt pradziu . ax.gif
nuo ko pradeti


FB info mazai , iveskit googleje "skrandzio mazinimo operacijos" ir susiraskit foruma :)Kai rasit, nenustebkit,kad jis mokamas- i metus 7.5eur, bet info toooooookia galybe, kad tikrai rasit visus atsakymus smile.gif Arba parasykite man AZ, duosiu nuoroda. SM neleidzia jo skelbti viesai:)
Atsakyti
QUOTE(Mėta Meškinija @ 2015 10 13, 16:29)
FB info mazai , iveskit googleje "skrandzio mazinimo operacijos" ir susiraskit foruma :)Kai rasit, nenustebkit,kad jis mokamas- i metus 7.5eur, bet info toooooookia galybe, kad tikrai rasit visus atsakymus smile.gif Arba parasykite man AZ, duosiu nuoroda. SM neleidzia jo skelbti viesai:)


Jus apie NOLT kluba kalbate? 4u.gif Nes kelis kart bandziau su adminais susisiekti,man niekada niekas neatrase,o info ten lb sena,ir lb daug kas jau pasikeite wink.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulliukas @ 2015 11 03, 14:57)
Jus apie NOLT kluba kalbate?  4u.gif Nes kelis kart bandziau su adminais susisiekti,man niekada niekas neatrase,o info ten lb sena,ir lb daug kas jau pasikeite wink.gif


taip, apie sita biggrin.gif Na info kad ir sena, bet labai naudinga naujokams. Ji labai keistis negali, nes operacijos tai tos pacios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėta Meškinija @ 2015 11 03, 18:09)
taip, apie sita  biggrin.gif Na info kad ir sena, bet labai naudinga naujokams. Ji labai keistis negali, nes operacijos tai tos pacios  smile.gif


Sutinku,bet kainos tikrai pasenusios wink.gif Ir operaciju nemazai nauju atsirade. Bet tikiu,kad info yra nemazai,ir tikrai naudingos 4u.gif
Atsakyti