Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Šiauliuose

Merginos, o gal kas lankotės arba žinote ginekologą/ę poliklinikose centre ( nemokamai, kad būtų ) ? Ir jei taip , tai kiek maždaug laukti reikia pas juos? 4u.gif
Atsakyti
gera ginekologe, kur dirba valerijono vaistines klinikoje. maloni moteris.man patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 05 08, 11:28)
gera ginekologe, kur dirba valerijono vaistines klinikoje. maloni moteris.man patiko thumbup.gif

turi omeny gyd.,vilutiene g.gif
Atsakyti
Gal kas galetumet patarti, pas kokia ginekologe registruotis Dainu poliklinikoje?
Atsakyti
QUOTE(vere @ 2008 05 29, 15:48)
Gal kas galetumet patarti, pas kokia ginekologe registruotis Dainu poliklinikoje?

o kokios ten dirba? g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Pasiskaiciau visus atsiliepimus ir ryzausi uzsiregistruoti pas V. Balciuniene rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agnie6ka @ 2008 06 27, 10:32)
Sveikos,
Pasiskaiciau visus atsiliepimus ir ryzausi uzsiregistruoti pas V. Balciuniene  rolleyes.gif


labukas,

o pas ja privaciai einat?parasykit nuomone, nes planuoju registruotis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciukyta: 28 birželio 2008 - 09:49
QUOTE(Rubi @ 2005 05 04, 00:07)
blush2.gif Lankiausi 6 metus pas A.Vilutienę. bet dabar paskutinio nėštumo metu teko nusivilti. esu katik po gimdymo nežinau pas ka eit ka pasirinkt. blush2.gif


Vilutiene man i akis paziurejusi pasake, kad esu jauna grazi ir sveika, tai folio pagerti liepe ir gimdyti... nezinau ar cia profesionalu, daugiau pas ja neisiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciukyta @ 2008 06 28, 09:49)
labukas,

o pas ja privaciai einat?parasykit nuomone, nes planuoju registruotis  ax.gif

Pas Balciuniene lankausi privaciai 9m., atraji pas ja gimdziau.Man ji patinka.Siuo metu isikelia i kitas patalpas is Vytauto g. reikes pasitikslinti kur g.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2008 06 28, 23:59)
Pas Balciuniene lankausi privaciai 9m., atraji pas ja gimdziau.Man ji patinka.Siuo metu isikelia i kitas patalpas is Vytauto g. reikes pasitikslinti kur g.gif


na va, o as jau ir telefona uzsirasiau... duok zinia kai turesi naujienu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ija27 @ 2008 06 28, 22:17)
na va, o as jau ir telefona uzsirasiau... duok zinia kai turesi naujienu  mirksiukas.gif

Na, jei jus turite jos asmenini telefono numeri, tai ji ir pasakys kur issikele.Pati meginsiu skambintis tik po atostogu, kas butu apie liepos viduri. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ija27 @ 2008 06 29, 08:47)
Vilutiene man i akis paziurejusi pasake, kad esu jauna grazi ir sveika, tai folio pagerti liepe ir gimdyti... nezinau ar cia profesionalu, daugiau pas ja neisiu  schmoll.gif

zinok as ir visai pasimetus del jos, nu nebezinau ka daryti, pirmo kai lankiausi pas ja ejau, na privciai, bet toks ispudis kad jei buciau ejus neprivaciai pas kita gydytoja butu labiau priziurejus, uz duru visada pas ja eile, o kai apziuri toks ispudis kad tik greiciau,ir pinigu visada nemazai nulupa, galvoju pasikeisti dabar gydytoja doh.gif
Atsakyti