Įkraunama...
Įkraunama...

Tirpsta liežuvio galas...

Man irgi tirpsta ir dažnai liežuvio galiukas, bet irgi pastebėjau kad įtemptu metu labiausiai. Maniau kad jauniem žmonėm tokių dlaykų nėbūna
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Nesutinku kad taip nebūna jauniems žmonėms, kaip tik šią temą radau ieškodama informacijos apie tirpstantį liežuvį, o pačiai tik 23.
Šiandien jau trečia diena kaip nepraeina. Pirmas dvi dienas atrodė kad jis tinsta, bet kartu ir tirpsta, šiandien vėl tas pats. Tik tirpsta ne pats liežuvio galiukas, bet truputėli giliau, nuo galiuko kokie ~3cm.

Gal žinot ar tai normalu ar vertėtų pasirodyti šeimos gydytojui? Gal kam nors taip irgi yra buvę?


Atsakyti
Siaip liezuvio tirpimas tikrai negerai nesenai girdejau ivyki kai 40m vyriskiui pradejo tirp liezuvis ir jis nelabai kreipe i tai demsio iki vakaro tapo sunku kalbet tai nuvyko pas mediku ir ka insultas kita diena tas vyrukas sunkiai kalbejo ir vienos rankos nevalde. Tai sake reik iskart tokiu atveju lekt i ligonine nes tada mazesnes pasekmes. jam ir turetu gerai baigtis nes po poros dienu gan jau po biski ranka eme dirbt tikiuosi pasveiks. Ir su sirdele niekad nesiskunde. beja gydytojas sake kad reik mest rukyt viena is priezasciu.
Atsakyti
Gal čia mane kas nors išgirs smile.gif Jau kokie 2-3 mėnesiai kai liežuvis kaip nuplikytas, tiksliau perštintis su pertraukomis. O gal jūs tai vadinate tirpimu. Aš jau dabar ir pati suabejojau, ar čia man peršti, ar tirpsta. Šeimos gydytojas tai nesusiejo su virškinimom problemomis. Skrandis peršviestas, žaizdų nėra, bakterijos nėra, rūgštingumas kaip ir normalus, tulžis pašalinta jau 4 metai. Diagnozė:gastritas. Yra buvę tai ne kartą, bet su liežuviu tokių problemų neturėjau. Dabartiniu metu nuo liežuvio vidurio į šonus nelabai ryškios baltos apnašos, būna tai baltesnės, tai vėl pašviesėja. Liežuvio galas 1,5cm rausvas- normalios spalvos. DAKTARIN kuriam laikui padėjo. O gal čia kokia bakterija pasislėpusi???
Atsakyti
QUOTE(Faustinata @ 2013 01 14, 13:31)
Gal čia mane kas nors išgirs smile.gif Jau kokie 2-3 mėnesiai kai liežuvis kaip nuplikytas, tiksliau perštintis su pertraukomis. O gal jūs tai vadinate tirpimu. Aš jau dabar ir pati suabejojau, ar čia man peršti, ar tirpsta. Šeimos gydytojas tai nesusiejo su virškinimom problemomis. Skrandis peršviestas, žaizdų nėra, bakterijos nėra, rūgštingumas kaip ir normalus, tulžis pašalinta jau 4 metai. Diagnozė:gastritas. Yra buvę tai ne kartą, bet su liežuviu tokių problemų neturėjau. Dabartiniu metu nuo liežuvio vidurio į šonus nelabai ryškios baltos apnašos, būna tai baltesnės, tai vėl pašviesėja. Liežuvio galas  1,5cm rausvas- normalios spalvos. DAKTARIN kuriam laikui padėjo. O gal čia kokia  bakterija pasislėpusi???


O nepastebejai, kad nuo kai kuriu produktu tirpsta liezuvis, na nuplikytas?

Mano pazistamai pradejo tirpt liezuvis, pradzioj galiukas, po to vis labaiu plito tirpimas, koll galiausiai tinti pradeo, rezultatas alergia citrusiniams vaisiams.
Atsakyti
QUOTE(Mikomama @ 2013 01 19, 09:17)
O nepastebejai, kad nuo kai kuriu produktu tirpsta liezuvis, na nuplikytas?

Mano pazistamai pradejo tirpt liezuvis, pradzioj galiukas, po to vis labaiu plito tirpimas, koll galiausiai tinti pradeo, rezultatas alergia citrusiniams vaisiams.


Va, dar vieną mįslę užminė šeimos gyd. Ar neturiu dantų padengtų skirtingais metalais? Turiu, bet praėjo jau virš 10 metų, mąstau kodėl anksčiau to nepajaučiau. Dantis tvarkęs stomotologas to nepatvirtino, sako negali būt. O gal tikrai kokia alergija. Ir kur reiktų kreiptis, tikriausiai pas alergologą. O kuo baigėsi jūsų pažįstamai?
Atsakyti
Laba.
Ryte prabudus pajutau, jog liežuvis tarsi nudegintas nuo arbatos. Iš vakaro valgiau gan rūgštų nektariną, tad nesureikšminau, tačiau šiandien jau ketvirta diena kai nudeginimas (kartais atrodo, jog nutirpimas) nepraeina. Gal kas iš senesnių temos žinučių autorių galėtų pasidalinti savo patirtimi ir diagnozėmis? 4u.gif
Atsakyti