Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

prieš 2 metus taip pat teko naikinti pigmentines dėmes lazeriu. Rezultatu nebuvau labai patenkinta - dėmės pablyško, bet ne tiek, kad galėčiau prisiauginti kirpčiukus (o to labiausiai norėjau). tada man atliko 8 procedūras (daugiau nerekomendavo) , kiekviena procedūra kainavo 800 lt schmoll.gif .po procedūrų naudojau paskirtą pagamintą kremą, stiprius apsauginius kremus nuo saulės, bet praėjo 2 metai, o dėmės vėl tokio pat ryškumo g.gif
šiemet teko konsultuotis kitoje įstaigoje su odos gydytoja, tai likau visai be žado - pasirodo lazeriu dėmes naikinti turėčiau kiekvieną rudenį-žiemą (manau jos tiek nevertos biggrin.gif ) bei turėčiau naudoti priemones su rūgštimis, atlikinėti cheminius pilingus....Taip , kad jau mėnesį naudoju O.D.A. priemones, susiradau kosmetologę, dirbančią su šiais produktais ir žiūrėsiu, aišku stebuklo nesitikiu, jo nesulaukiau ir iš lazerio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KRV: 21 kovo 2011 - 11:23
QUOTE(KRV @ 2011 03 21, 11:22)
prieš 2 metus taip pat teko naikinti pigmentines dėmes lazeriu. Rezultatu nebuvau labai patenkinta - dėmės pablyško, bet ne tiek, kad galėčiau prisiauginti kirpčiukus  (o to labiausiai norėjau). tada man atliko 8 procedūras (daugiau nerekomendavo) , kiekviena procedūra kainavo 800 lt  schmoll.gif .po procedūrų naudojau paskirtą pagamintą kremą, stiprius apsauginius kremus nuo saulės, bet praėjo 2 metai, o dėmės vėl tokio pat ryškumo g.gif
šiemet teko konsultuotis kitoje įstaigoje su odos gydytoja, tai likau visai be žado - pasirodo lazeriu dėmes naikinti turėčiau kiekvieną rudenį-žiemą (manau jos tiek nevertos biggrin.gif ) bei turėčiau naudoti priemones su rūgštimis, atlikinėti cheminius pilingus....Taip , kad jau mėnesį naudoju O.D.A. priemones, susiradau kosmetologę, dirbančią su šiais produktais ir žiūrėsiu, aišku stebuklo nesitikiu, jo nesulaukiau ir iš lazerio.

po menesio ODA vartojimo ar jos pasikeite?
Atsakyti
QUOTE(Littly @ 2011 03 18, 11:56)
Ačiū už tokius išsamius atsakymus smile.gif kažkodėl visada įsivaizdavau, kad dėmės nuo spuogų irgi priskiriamos pigmentinėms. Ta prasme, jas taip pat reikia šviesinti kaip ir tikrąsias pigmetines. Tose vietose oda yra užgijusi seniai, bet lieka tiesiog rausva.
Žinau, kad šioje sferoje jūs nusimanote, tuomet, jeigu nieko prieš, užversiu klausimais. Kokį BHA naudojote? Norisi bent šiek tiek apmažinti tą rausvumą, jeigu jau ne visiškai.
Patamsėjimas, manau, labiau yra nuo saulės. Vasarą jis ypač paryškėja. Nes kitos jūsų išvardintos priežastys netinka tikrai. Gal galima plačiau apie hidrokinoną? Apie gal kažkokią nuorodą apie jį?

Na, bet koks odos spalvos pakitimas yra vadinamas pigmentine dėme, tai ir dėmės po spuogų teoriškai yra pigmentinės, tik jų atsiradimo mechanizmas skirtingas, nei "tradicinių" (pvz., strazdanų) pigmentinių dėmių, tad ir jų balinimas yra skirtingas.
Dėmės po spuogų daugiau yra randeliai, nei pigmentinės. Tad ir elgtis su jomis reiktų kaip su randeliais- mažinti uždegimą (nedirginti, naudoti BHA, kuri turi antiuždegiminį poveikį), o svarbiausia- saugotis saulės. Kuo daugiau dėmelė gauna saulės, tuo lėčiau ji gyja. Dėmelės po spuogo dar yra vadinamos použdegimine hiperpigmentacija. T.y. oda, paveikta uždegimo (spuogo, žaizdelės) pigmentuojasi skirtingai, nei sveika oda. Deja, kai yra polinkis, tokios dėmės atsiranda nuolat. Ir dažniausiai jos nelabai gerai reaguoja į tradicinius baliklius (hidrochinoną, arbutiną). Tačiau su rūgštimis galima pasiekti neblogų rezultatų.

Aš naudoju Paula's Choice CLEAR Regular Strength Targeted Acne Relief Exfoliating Toner, tai yra skystis su 2% BHA.
Apie hidrokinoną galit pasiskaityti Cosmetics Cop puslapyje. JAV šiuo metu hidrokinonas yra laikomas pačiu efektyviausiu pigmentinių dėmių balikliu, ypač jį kombinuojant su kitais būdais (rūgštimis, retinoidais...).O čia daugiau apie odos balinimą apskritai.

QUOTE(traputis @ 2011 03 19, 04:13)
ziuriu Paulaschoice nuo saules priemone 30spf nebus mazoka? g.gif Labai bijau, kad vel tos demes nebeisrisketu doh.gif

Jei naudosit teisingai (tepsit pakankamą kiekį, atnaujinsit apsaugą, jei ilgiau būsit saulėje), turėtų pakakti. Bet net ir patį didžiausią SPF turintis kremas 100% neapsaugos odos, reikia ne tik kremus naudoti, bet ir vengti saulės.

QUOTE(Miaška @ 2011 03 19, 13:50)
O aš metu naudoti priemones nuo saulės. Kas iš to, kad pernai vaikščiojau baltu veidu, kuriame švietė kiekviena dėmelė, jau geriau įdegęs veidas ir vos matomos jame dėmės. Pasižiūrėjau nuotraukas, kur buvau įdegusi, man vaizdas daug labiau patinka, nei baltaveidės.

Galit pabandyti tepti apsaugą tik ant pigmentinių dėmių, jei jos nėra labai smulkios. Gal tada odos tonas suvienodėtų.

QUOTE(KRV @ 2011 03 21, 05:22)
prieš 2 metus taip pat teko naikinti pigmentines dėmes lazeriu. Rezultatu nebuvau labai patenkinta - dėmės pablyško, bet ne tiek, kad galėčiau prisiauginti kirpčiukus  (o to labiausiai norėjau). tada man atliko 8 procedūras (daugiau nerekomendavo) , kiekviena procedūra kainavo 800 lt  schmoll.gif .po procedūrų naudojau paskirtą pagamintą kremą, stiprius apsauginius kremus nuo saulės, bet praėjo 2 metai, o dėmės vėl tokio pat ryškumo g.gif
šiemet teko konsultuotis kitoje įstaigoje su odos gydytoja, tai likau visai be žado - pasirodo lazeriu dėmes naikinti turėčiau kiekvieną rudenį-žiemą (manau jos tiek nevertos biggrin.gif ) bei turėčiau naudoti priemones su rūgštimis, atlikinėti cheminius pilingus....Taip , kad jau mėnesį naudoju O.D.A. priemones, susiradau kosmetologę, dirbančią su šiais produktais ir žiūrėsiu, aišku stebuklo nesitikiu, jo nesulaukiau ir iš lazerio.

Taip, su dėmėmis reikai kovoti visą gyvenimą, nes jos visada atsinaujina. Dėl to turėjo įspėti prieš darantis lazerines procedūras. Manau, nuolat naudojant rūgštines priemones, saugantis saulės gali rezultatas visai ir neblogas būti, tik svarbu nuolat rutinos laikytis, tai svarbiausia. Nes porą kartų pasideginus visas triūsas gali šuniui ant uodegos nueiti.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2011 03 21, 20:44)
po menesio ODA vartojimo ar jos pasikeite?


Dėmės tai labai panašios arba tokios pat schmoll.gif . bet dar kosmetologė davė parodoje gautą ir greit prekyboje pasirodysiantį depigmentatorių, tai dabar naudoju viską kartu bei einu kas gerą savaitę pas kosmetologę - bus matyt...Nors šiaip man O.D.A. kosmetika patinka - visa oda palygėjo, sušvelnėjo.
Atsakyti
Gal kas išbandė tokį receptuką? g.gif
Atsakyti
O aš skaičiau,kad erškėtrožių aliejus padeda apsisaugoti nuo strazdanų ir regis jas naikina.. pačiai pernai jau vasaros pabaigoj ėmė ryškėti pigmentinės dėmės tai išsigandau...iki tol nk nemačiau...degindavaus visada lb daug ir be jokio kremo,bet tų dėmių neatsirasdavo,o pernai,nors kaip tik pernai pradėjau apsauginius kremus naudot..jau kai nebesideginau saulėj ryškiausios atsirado,nors tada jau tebebuvo 15laispnių...ir db dar tos saulės nelb yra bet jau atsirado naujų...( arba man taip pasirodė).ir va nusipirkau bio carotene,rašo kad apsaugo nuo žalingo uv poveikio,į tai įeina į pigmentinių dėmių neatsiradimas?
Atsakyti
QUOTE(smalsuteeeeea @ 2011 03 29, 19:19)
O aš skaičiau,kad erškėtrožių aliejus padeda apsisaugoti nuo strazdanų ir regis jas naikina.. pačiai pernai jau vasaros pabaigoj ėmė ryškėti pigmentinės dėmės tai išsigandau...iki tol nk nemačiau...degindavaus visada lb daug ir be jokio kremo,bet tų dėmių neatsirasdavo,o pernai,nors kaip tik pernai pradėjau apsauginius kremus naudot..jau kai nebesideginau saulėj ryškiausios atsirado,nors tada jau tebebuvo 15laispnių...ir db dar tos saulės nelb yra bet jau atsirado naujų...( arba man taip pasirodė).ir va nusipirkau bio carotene,rašo kad apsaugo nuo žalingo uv poveikio,į tai įeina į pigmentinių dėmių neatsiradimas?

Jeigu ant odos greit atsiranda pigmentines demes geriau naudot apie 30 spf krema 4u.gif Turetu but konkreciai nurodyta spf, kad pakankamai apsaugotu nuo saules.
Atsakyti
QUOTE(smalsuteeeeea @ 2011 03 29, 13:19)
O aš skaičiau,kad erškėtrožių aliejus padeda apsisaugoti nuo strazdanų ir regis jas naikina..

Teisingai, erškėtrožių aliejus turi daug vitamino C, kuris gali balinti odą.
O pagrindinė pigmentinių dėmių prevencija yra apsauga nuo saulės.
Atsakyti
tai manot naudojant erškėtrožių aliejų, bio carotene ir didelio spf kremą galiu būt saulėj?
Atsakyti
Sveikos. jau puolu vis dazniau i depresija del demeliu. susigadinau veida su spuogais ir dabar liko dauug demeliu, ypac ant vieno zando.. net pudra nemaskuoja taip gerai kaip noretusi... tai gal galit man padet? kaip jas bent kazkiek pasviesint? daug ka naudojau bet niekas nepadeda is tu vaistiniu... kur man gauti ta Alpha Hydrox Spot Light Targeted Skin Lightener ?
Atsakyti
QUOTE(Elynka @ 2011 04 03, 15:35)
Sveikos. jau puolu vis dazniau i depresija del demeliu. susigadinau veida su spuogais ir dabar liko dauug demeliu, ypac ant vieno zando.. net pudra nemaskuoja taip gerai kaip noretusi... tai gal galit man padet? kaip jas bent kazkiek pasviesint? daug ka naudojau bet niekas nepadeda is tu vaistiniu... kur man gauti ta Alpha Hydrox Spot Light Targeted Skin Lightener ?

atsisiusti internetu per tarpininkes mirksiukas.gif
nors as atsisiunciau - guli nenaudojamas.. pradejau naudot, bet po to nuejau pas dermatologe nuo spuogu, prirase kita krema, vaistu, tai atidedejau ta alpha i sona.. o be to Himalaia buvo rasius, kad jis labiau nuo pigmentiniu demiu, ne nuo randeliu, kuriuos palieka spuogai.. tai va ir nebezinau, naudosiu dar ji ar ne.. ax.gif
Atsakyti
Randeliams nuo spuogų balinti nebūtina siųstis priemonių, ir LT yra neblogos rūgštinės kosmetikos. Pažiūrėkit čia- AHA ir čia- BHA. Pigus AHA variantas būtų Rasos tonikas probleminei odai.
Atsakyti