Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegijos pleputės

QUOTE(dydo @ 2016 05 28, 23:24)


Beje pas mane irgi ta pat situacija buvo, vandenys pradejo begti, tai sake laukti kol prasides skausmai. Tai dar para laiko buvau namuose smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kas geresnio? Tylios ramios visos smile.gif
Noriu atostogu jau kaip biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
rasyte, kaip leliukas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2016 06 20, 20:31)
rasyte, kaip leliukas? smile.gif

Birzelio 4 gime musu princese po 7 valandu nuo atvykimo i ligonine.. galvojau, kad 3 vaikas, tik spek gaudyti.. alia apsirikau hihihi.gif buvo sunku kaip ir su pirmu biggrin.gif
Galiu pagirt Kalnes ligonines personala, palatas, maista ir visa kita thumbup.gif namo vaziuot nenorejau lotuliukas.gif
Truputi turejom bedu su gelta, tai vazinejom kas 2 dienas darytis tyrimu unsure.gif Bet dabar jau viskas ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2016 06 20, 20:56)
Birzelio 4 gime musu princese po 7 valandu nuo atvykimo i ligonine.. galvojau, kad 3 vaikas, tik spek gaudyti.. alia apsirikau hihihi.gif buvo sunku kaip ir su pirmu biggrin.gif
Galiu pagirt Kalnes ligonines personala, palatas, maista ir visa kita  thumbup.gif namo vaziuot nenorejau lotuliukas.gif
Truputi turejom bedu su gelta, tai vazinejom kas 2 dienas darytis tyrimu unsure.gif Bet dabar jau viskas ok 4u.gif


thumbup.gif sveikinu. o varda koki isrinkot?
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2016 06 20, 21:17)
thumbup.gif  sveikinu. o varda koki isrinkot?

Paule 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2016 06 21, 10:10)


Sveikinu smile.gif
Atsakyti
jungiuos prie sveikinimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2016 06 20, 18:56)
Birzelio 4 gime musu princese po 7 valandu nuo atvykimo i ligonine.. galvojau, kad 3 vaikas, tik spek gaudyti.. alia apsirikau hihihi.gif buvo sunku kaip ir su pirmu biggrin.gif
Galiu pagirt Kalnes ligonines personala, palatas, maista ir visa kita  thumbup.gif namo vaziuot nenorejau lotuliukas.gif
Truputi turejom bedu su gelta, tai vazinejom kas 2 dienas darytis tyrimu unsure.gif Bet dabar jau viskas ok 4u.gif

Sveikinimai bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2016 06 20, 19:56)
Birzelio 4 gime musu princese po 7 valandu nuo atvykimo i ligonine.. galvojau, kad 3 vaikas, tik spek gaudyti.. alia apsirikau hihihi.gif buvo sunku kaip ir su pirmu biggrin.gif
Galiu pagirt Kalnes ligonines personala, palatas, maista ir visa kita  thumbup.gif namo vaziuot nenorejau lotuliukas.gif
Truputi turejom bedu su gelta, tai vazinejom kas 2 dienas darytis tyrimu unsure.gif Bet dabar jau viskas ok 4u.gif


Sveikinimai 😊
Atsakyti
Labryt,
Rasyte,paveluotai,bet sveikinu 4u.gif
Kiek galima sauskelniu is NO isvezti? Pabirejo LT leliuku biggrin.gif
Dar klausimelis, ar skattkorta turi kiekvienais metais darbdavys paimti? Kiek as suprantu tai per altinn.no rodo kas paeme 2016m. Man imone viena aiskina kad turi nuo 2015m ir jiems gerai yra doh.gif Dzin kad ji man pasikeitus gun_bandana.gif
Atsakyti
Aciu uz sveikinimus wub.gif Siandien jau menesiukas grazuolei wub.gif
Mide, butinai darbdavys turi pasiimt naujaja korta.
Atsakyti