Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2016 01 26, 17:10)
Nepasakei, kad is Lt  lotuliukas.gif


pasakiau pries pat iseinant biggrin.gif lotuliukas.gif
Ir eidama namo galvojau: ''Kiekvienas ziuri is savo varpines''.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaZFR @ 2016 01 26, 14:05)
As turbut neiciau dirbti su 3 vaikais. Aisku, imanoma, bet kodel reikia is saves daryti barbe devyndarbe,

drinks_cheers.gif
vat butent. nenueis dabar, nueis po 1-2 metu jei tik noras bus. bet vaikai bus vyresni ir tikrai bus lengviau, negu dabar draskytusi.

man uztenka va vieno. apsirgo ir nors kauk. kur ji kist. o man i kursus verkiant reikia. jau dvi dienos namie. sutariau, kad drauge likusias dienas paziures ji. bet kelt 6 ryto reikes, nes 6.30 vyras pakeliui uzves draugei.
dar gerai, kad gera kaimyne turiu. kuri kas ryta jau trecias menuo man vaika pusvalandziui paziuri ir i autobusa isodina. kitaip ir i jokius kursus eit negaleciau. kokia aukle pusvalandziui darbo atvazinetu? zodziu sunku su tais vaikais, jau nekalbu apie 3...

Atsakyti
Pagaliau gavau terminą fitnese pas trenerį, nu rupke vertas grieko bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tybuka: 26 sausio 2016 - 21:18
Pas MB dirba viena moteris ,turinti 3 vaikus.
Cia man kaip pavyzdys ziurek kokia super mama.Anyta labai megsta visas daugiavaikes mamas,kurios dirba i padebesius kelti.
O man labai patiko,kad ji daznai neateina,nes vaikai tai vienas,tai kitas suserga.
MB nebera nervu lotuliukas.gif

Beje,berods Deutsche Renteversicherung ,jei nemaisau su Riester Rente skaiciuoja uz metus,auginant vaikus kaip uzdirbant auksta alga.Bent jau tas nenuskriaudzia,kad aukojames del vaiku.

Man siandien lakstymo diena,ropliuku kubas,ergoterapija ir sportas vaikui.Atrodo,kas cia yra,bet kai maziuke po paranke,nebegali sulaukti.kada visi i lovas ir pagaliau ramybe.
Dar sugalvojom kairiarankiu kursus lankyti,kurie ganetinai toli bus.

Tybuka,kiek tau beliko numest iki svajoniu figuros?
Atsakyti
QUOTE(Atenyte @ 2016 01 26, 11:09)
buvau siandien rusu parduotuvej
jawohl doh.gif kazi ko tie kovotojai i Vokietija subego lotuliukas.gif

QUOTE(addicted @ 2016 01 26, 21:43)
Dar sugalvojom kairiarankiu kursus lankyti,kurie ganetinai toli bus.
kairiaranke? yra daugiau seimoj tokiu?

Pippai balionas uz tai, kad tiek spejai 4u.gif o Rasai balionas, bo pavydzio tokio darbo grafiko ir laiko viskam biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Kol nepamirsau, parasykit prasau kupriniu firma kur kazkada visos labai gyret. Reik pradet jau dairytis...
Atsakyti
Sprendziu ar dabar pirkt striuke kitai ziemai, o gal dar ir siai ar kita sezona? Po paskutinio skalbimo nekas beliko is jos. Dabar nuolaidos, kita sezona naujo modeliai hmmm.. rolleyes.gif
As visai nedirbt ar be veiklos negaleciau, bet taip kaip anksciau dirbau ir augint tuo paciu vaika esant tokioms seimyninems aplinkybems butu vargo vakariene. Lux busena man labai suprantama, trukotis su mazu vaikuciu tai nera reikalo, o paskui pradejus mazajai eit i darzeli galima palaipsniui ziuretis gal kokio smulkaus darbelio ir mokslo. Dabar sakyciau reik apsisarvuot kantrybe ir islaukt ta perioda 4u.gif
Atsakyti
moocho,kairiarankiu nei jo nei mano seimoj nebuvo.

Manoji gavo ant gimtadienio kuprine:McNeil.Issirinkom maziausia ir lengviausia.Net ir tipo maza,man ji didele atrodo.Bet siaip viska turi ko reikia.Mc Neil pabrezia,kad made in Germany.Man labiausiai patiko uzsegimas,lengvai atdidaro ir paskui su magnetu pati uzsidaro.
Kiek pamenu labai daug vaiku su scout kuprinemis vaiksto.

Bet as pasakysiu man jos visos vienodos.Beveik visos ergo,atitinka reikalavimus.As patarciau prisest ir pasiskaitinet.
Atsakyti
Geriausia, nueiti i parduotuve ir issimatuoti. Nes as nupirkau nematavus ir suds, nugaros islinkimas negeras buvo,vaikas palinkes i prieki ejo. Ir ziuret kad svoris pacios kuprines butu 800 gr. max 1 kg. nes knygu prisides ir vosh atgal.

Darbe karantinas, tiksliau magen darm gripas. Manes nesuime, bet 3 bendradarbes serga, tai viena negaliu dirbt, pietus vakar pavalgem su vaikais ir atsiveikinom. Sian i Univera, nenoriu, nes destytoja tokia priekabi doh.gif
Atsakyti
Orkunta,butinai parasyk kokias kuprines ziurejai.Musu 2010 m vaikai tuoj vienas po kito sves 6-aji gimtadieni.Teks visiems rodytis,kokias kuprines nusipirko 😃
Paskaiciau,kad berniukams Lego Ninjago Testsieger buvo,paskui viena mylimiausiu Scout Buddy...
Bet kad tos 200 € kainuojancios, idealios ant nugaros,su vistais pribumbasais,kad nugara neapkrauta butu,kad svoris tolygiai pasiskirstes butu,nugareleles polsteruotos...
Tokio svorio kaip 800 g gal tik der,die,das kuprines yra maziukams,ploniems vaikams.McNeil,kad ir lengva,bet sveria 900 g.Tu labai lengvu kupriniu nera.Visos kazkiek sveria.
Atsakyti
QUOTE(KolJe @ 2016 01 27, 10:05)
Sian i Univera, nenoriu, nes destytoja tokia priekabi doh.gif


Tu gali 4u.gif

Addicted, dar daug reikia numest, nes prikibo vėl nemažai, per daug sau leidau paskutiniu metu...
Atsakyti
addicted, pas maniski Spiegelburg firmos kuprine, labai smagi, lengva, irgi su magnetiniu uzdarymu.

Ziuriu Karas ir taika, BBC fimuota, kai kur ir Lietuvoje. Kostiumu, scenu grozis wub.gif

jolitka, as tai pirkau nauja ziemine striuke uzvakar ax.gif
Atsakyti