Įkraunama...
Įkraunama...

Pavasaris širdyje ir Londone

Tai super Elija kad darbo pokalbiai visai neblogi, issirinksi kas bus geriausia.
Uzsisukau kaip beprote virtuvej siandien, net mazoji atejo paklaust kodel tiek darbo turiu virtuvej biggrin.gif padariau pasteta, balta misraine, iskepiau netikra zuiki, verda zirniu sriuba ir dar sparniukus sumarinavau kept. Zodziu kaledos lotuliukas.gif
Bet kaip smagu kai saule lauke, atrodo jau ir pavasaris cia pat, gaila kad savaitgaliui lietu zada.
Atsakyti
Oho,Heida,nenori ateit man valgyt padaryt biggrin.gif Pas mane saldytuve tik desros galiukas ir 3 kiausai lotuliukas.gif Kameros uzkistos,bet viskas uzsale biggrin.gif Vnz nieko valgomo namie nera.
Atsakyti
Galeciau biggrin.gif bet jus labai naglai valgot, be grietines, grietineles, majonezo, sviesto, as taip gamint nemoku lotuliukas.gif

Giega, jus abu gal tik like namie su TB, vaikai gal issikrauste kad saldytuvas tuscias g.gif
Atsakyti
Beveik issikrauste...Grizta i savaite po pora kartu pernakvot ir viskas.Pusrycius pavalgo ir vel neaisku kada pareina...
Siaip pagaminu dar,bet sia sav labai uzsiknisom darbais,tai visiskai neiko neviriau..Ryt planuoju ka nors,bet gal but isvarysim i svecius ir ten pavalgysim lotuliukas.gif
Atsakyti
Va ir privalumas jauniems vaikus pasigimdyt, jie jau suauge, o jus dar jauni.
Atsakyti
sveikos, uzsienietukes mano blush2.gif man ziauriai geda, kad taip emiau ir dingau, net atia nepasakiusi. zinau, kad negrazu taip. tiesiog ta vaiku gamyba man jau toks liudnas reikalas pradeda atrodyti. Atsiprasau, nezinau, nei apie ka kalbejote, nei kokiomis bedelemis dalinates.

pas mane naujienos tokios, kad Mb pasidare Sg, rezai puikus, as pasikartojau hormonus, irgi viskas ok. toliau vartoju perlus tuos kiniskus, jau trecia pakuote pradesiu. zinau, kad taip negalima, riesiog galvoj lyg bomba tiksi "vaikas vaikas vaikas". tada ateinu cia ir mama apsimetineju. nu kokia is manes mama... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2016 02 17, 14:31)
Jautienos nemegstu,su krauju is vis veu,smirda...Kiauliena nedavirta pabandyk pavalgyt-greit ligoninej atsidursi biggrin.gif Vista nedavirta g.gif Nevalgius,bet kazkaip ir bijociau ax.gif
Mano visas zaliavalgiskas maistas-vaisiai ir darzoves lotuliukas.gif Pusryciams dazniausiai kiausiniene,neisbuciau tik ant vaisiu...MAno pagrindiniai valgymai yra pusryciai,jei turi buti pakankamai sotus ir pietus..Va paskui jau galiu ant visokiu salotyciu,vaisiu gyvent...

vistos neisvirtos negalima valgyti. nono.gif
Atsakyti
Ceroc, nieko tu neprivalai, nei teisintis , nei atsiprasinet, nei mama but neprivaloma. Visada cia gali uzeit ir issikalbet, jei neturesim ka pasakyt ar kaip paguost, duosim baliona, tame ir esme kad mes nesam pazystamos, mes neapkalbesim, nepasijuoksim,tiesiog isklausysim, gal kuri ir kokia gera minti pametes. Tas mechaninis vaiku darymas kazi ar gerai, reiktu jums atostogu, atitrukt kazkur, uzsimirst, pailset,pasimegaut vienas kitu. Na o jei nieko ir veliau juk kazkokia pagalba cia prieinama, jei abu sveiki tai medicina turbut gali padeti kazkiek.
Atsakyti
QUOTE(Ceroc @ 2016 02 20, 01:02)
sveikos, uzsienietukes mano blush2.gif man ziauriai geda, kad taip emiau ir dingau, net atia nepasakiusi. zinau, kad negrazu taip. tiesiog ta vaiku gamyba man jau toks liudnas reikalas pradeda atrodyti. Atsiprasau, nezinau, nei apie ka kalbejote, nei kokiomis bedelemis dalinates.

pas mane naujienos tokios, kad Mb pasidare Sg, rezai puikus, as pasikartojau hormonus, irgi viskas ok. toliau vartoju perlus tuos kiniskus, jau trecia pakuote pradesiu. zinau, kad taip negalima, riesiog galvoj lyg bomba tiksi "vaikas vaikas vaikas". tada ateinu cia ir mama apsimetineju. nu kokia is manes mama... blush2.gif
Papildyta:

vistos neisvirtos negalima valgyti.  nono.gif

Oi Ceroc,as pas mama 16 nestumas.Ir vienintelis gyvas vaikas esu.Visko buna.Dabar su siuolaikine medicina ji tikrai tau ides.Net tuo neabejoju.Maziau stresuok,nes kuo daugiau stresuoji tuo blogiau buna.Bandyk mityba kardinaliai pakeisti,eik i atpalaiduojancia joga.Patariu Birkram.Gerk daug vandens.Tikrintis nuvaziuok i Lt ir tuos centrus,kur istiria nuo iki.Kaip turesi rezultatus duosiu tau is Royal Homeopathy Hospital hemeopate.Labai kompetatinga.Isgydo laaaabai daug susirgimu.Nevaisingumas vienas is ju.(Zinok visa karaliska seima ten gydosi!).Mano dukrai labai padejo.Kuriuos harmonus pasidariai?Ar dariai koki progesterona?Skydliauke?Antikunius?Prolaktina?Ir nieko tu neapsimeti.Motinyste tai pats naturaliausias instinktas.Ir jeigu dar mama neesi tai busi!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 20 vasario 2016 - 03:40
Labas rytas

Ceroc, kantrybes ir vilties 4u.gif

Oras koks doh.gif vasario galas, galetu ir silciau but ax.gif
Atsakyti
Labukas

Nova,nu tikrai nesalta siandien mirksiukas.gif Va tik lietu po pietu rodo...Isskalbiau patalus,bijau lauk nest dziovint,nes tuoj isvaziuosiu,sulis...Vel namai apkarstyti...

Uzmarinavau sonkaulius,vakarop kepsim..Bandysiu tokius padazus padaryt...Turetu ir su sonkauliais skaniai gautis..
https://www.facebook...40/?pnref=story
Atsakyti
Laba,

Niu va jau ir mes po atostogų: įdegę, patyrę naujų įspūdžių, laimingi kaip braškės.
Atostogos buvo tobulos visame kame. Oras, aplinka, įspūdžiai - viskas liuks thumbup.gif
JAV kaip šalis nesužavėjo visiškai. Išskyrus dideli ir žali plotai. Tačiau, Majamis kaip ir priklauso topų topas: karštis, palmės, vandenynas, geras maistas, pramogos, prabanga - viskas aukštumoje thumbup.gif Galėtų dar ir kreditinė kortelė be dugno būti, tai galima ir gyventi lotuliukas.gif Daug pamatėm, daug patyrėm - viskas labai patiko. Norėtume dar sugrįžti. Vėliau įdėsiu į FB foto thumbup.gif
Katinai atbuvo gerai, juodukė kukliai, o ryžas vakar visą dieną miauksėjo. Kol eini, jis iš paskos ir šnekasi (gal koliojasi?). Miegojo visą naktį ant galvos. Šiandien jau gal nusiraminęs, jau atsipalaidavęs, jau galima tyliomis ir į kitą kambarį išeiti.

CEROC čia forumas tikrai ne vien mamytėms skirtas. Laikykitės 4u.gif Esu mačiusi, skyrelyje Nesulaukiančioms gandro, kalbasi konkrečiai merginos iš UK, apie galimus gydymo būdus, ką čia kompensuoja valstybė, kaip gydo. Ar matei? Gal rastum ten idėjų?

GIEGA, na, jei medelių dar Lotuliukas nepaims lotuliukas.gif tai galiu paimti aš, atsiųsiu vyrą, tik duok žinoti. biggrin.gif
Atsakyti
I.Elija sekmes tau visuose pokalbiuose del darbo 4u.gif tikiu kad rasi geriausia varianta 4u.gif

QUOTE(Heida @ 2016 02 19, 17:06)
Uzsisukau kaip beprote virtuvej siandien, net mazoji atejo paklaust kodel  tiek darbo turiu virtuvej  biggrin.gif padariau pasteta, balta misraine, iskepiau netikra zuiki, verda zirniu sriuba ir dar sparniukus sumarinavau kept. Zodziu kaledos

omg blink.gif as net per Kaledas tiek neruosiu visko, tu super moteris biggrin.gif

Ceroc, jums atostogu reikia, per kurias nesuktumet smegenu apie nieka, sako tada uzkimba vaikuciai 4u.gif


Limcamca, skamba super thumbup.gif lauksim foto bigsmile.gif ar skyrdis neisvargino? kiek valandu skridote?

Atsakyti