Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietijos lietuvės

Bajeris, manęs kolega to paties klausė, tai as tik Thomas Mann iskart pasakiau.

Kokia kartais dunduke jaučiuos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif naujos temos darbe, tai biski grybauju kartais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wolke7 @ 2016 06 01, 18:01)
4u.gif  Latifa  smile.gif
Hermann Sudermann , Thomas Mann ( na jis tik vasaras praleisdavo Nidoje ) ... kai dar kas saus i galva, parasysiu  biggrin.gif


Ačiū, labai lauksiu jei dar ką prisiminsi 4u.gif Nes bandžiau atgamint mintyse sportininkus ir dainininkus (Kurtinaitis, bet jį jau seniai turbūt visi pamiršo, ir dar V.Urmana ir N. Kazlaus kažkada yra dainavę Vokietijos operose, bet irgi jau senokai), bet nelabai kas pavyko, nes visi iš praeities, o dabar vokiečiams žinomų lietuvių turbūt nelabai yra, nes visi išvarė į U.K. biggrin.gif

Tybuka, man irgi tas klausimas pasirodė toks nelengvas. Nes iš pradžių klausė kas iš Vokietijos garsių žmonių ir žinomų vaikams yra kilęs iš Lietuvos, tai sakiau, kad mano žinios šiuo klausimu labai ribotos, nes nežinau ką atpažįsta vokiečių vaikai lotuliukas.gif Bet jei rimčiau pagalvojus, tai net jei pradėčiau vardint šiaip žinomus lietuvius (J. Mekas, V. Gerulaitis, A. Mockus, Ch. Bronsonas, J. Sudeikis, A. Sabonis ir t.t. ir pan.), labai abejoju ar net ir suaugę būtų apie juos girdėję, ką jau kalbėt apie vaikus. Vienintelė apie ką kai kurie man pažįstami vokiečiai yra girdėję yra R. Meilutytė. Bet čia tie kas domisi sportu apskritai, o ne vien futbolu biggrin.gif
Atsakyti
Mus nustebino vieni tevai, nes jau zinojo, kad lietuviai esam. Tai uzkalbine pirma kart, sako lt geri ledo ziuozejai yra. Margarita su Vanagu paminejo ir Kasparaiti smile.gif Cia priklauso kas kuom domisi dar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sikste: 01 birželio 2016 - 19:14
Ivanauskas. Treniravo Hamburgo SV, ir dabar dar stadione per kiekvienas rungtynes kabo LT veliava jo garbei:)
Atsakyti
QUOTE(Sikste @ 2016 06 01, 20:14)
Mus nustebino vieni tevai, nes jau zinojo, kad lietuviai esam. Tai uzkalbine pirma kart, sako lt geri ledo ziuozejai yra. Margarita su Vanagu paminejo ir Kasparaiti  smile.gif Cia priklauso kas kuom domisi dar



QUOTE(moocho @ 2016 06 01, 20:20)
Ivanauskas. Treniravo Hamburgo SV, ir dabar dar stadione per kiekvienas rungtynes kabo LT veliava jo garbei:)


Ačiū merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gal bent Ivanauską žinos (Ir ačiū Moocho kad parašei klubą nereiks googlint biggrin.gif ), nors Vanagas su Drobiazko gal irgi bus girdėti victory.gif Patikrinsiu artimiausiu metu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(moocho @ 2016 06 01, 20:20)
Ivanauskas. Treniravo Hamburgo SV, ir dabar dar stadione per kiekvienas rungtynes kabo LT veliava jo garbei:)

Sita tai maniskis gerai prisimine thumbup.gif
Na, bet paziurekit ka cia raso biggrin.gif
Atsakyti
Is operos solistu tai nemazai yra dainave Vokietijos scenose. Prie isvardintu galima prideti Edgara Montvyda, o Ieva Prudnikovaite man rodos ir dabar dainuoja Essene. Dirigentas Gintaras Rinkevicius irgi Vokietijoje dirbo. Martynas Levickis koncertuoja daznai Vokietijoje, turejo net su David Garett projekta. Bet jie placiai visuomenei visvien nera taip gerai zinomi.
Dabar kai skridau i LT susipazinau su viena lietuviu operos soliste, renge koncerta LT. Anksciau mokinosi Hamburge, o dabar gyvena Berlyne ir ieskosi solistes darbo po motinystes atostogu, bet sake be galo sudetinga.
Atsakyti
Sveikutes,

Prisistatau: sveika, gyva tik baisiai uzsiknisus. Nereikejo ne dietu, zieminiai lasiniai patys nutirpo (vienintelis privalumas tongue.gif ).

Hamburge Ivanauska tai labai gerai zino, vis kas uzklausia. Na dar Mann'a. O daugiau tai neteko. Ai, karta kolege apie Urmana uzklause, bet opera yra jos didzioji meile, tai ji pati daugiau apie Urmana zino nei as cool.gif

Grazaus, be dideliu griausmu savaitgalio, merginos!
Atsakyti
Sveikos,

čia beveik visos tokios daug patyrę ir daug pasaulio matę, gal pasidalintute idėjomis ką galima būtų originalaus padovanoti tetai 50-mečio proga. Ta prasme, kad mes nevyksim į šventę LT, bet norėtųsi kokį siurprizą suruošt. Maždaug tokiam žmogui ką dovanoti, kuris turi beveik viską...

Audžiu mintį gal pačiai parskrist ir pasveikint..bet persikraustymai laukia, dar ir darbe neliūdna kasdien vis kas išlenda, kad keisti planus reikia, aišku, jei paprašyčiau ir išleistų mane be problemų, neapsisprendžiu dar..
Atsakyti
QUOTE(Kaimo dama @ 2016 06 03, 16:48)
Sveikos,

čia beveik visos tokios daug patyrę ir daug pasaulio matę, gal pasidalintute idėjomis ką galima būtų originalaus padovanoti tetai 50-mečio proga.



Geriausia dovana - demesys smile.gif Geliu puokste, bilietai i teatra, koncerta ...
Atsakyti
sveikos. sorry man su atmintim prastai, bet ar as jau cia SM gyriaus apie save? nestuke.gif blush2.gif ?
facebook'ines tai zino 4u.gif
Atsakyti
Nesigyrei wub.gif

Mane tai viskas nervina.. Su B kokia tai juoda kate perbėgo per kelia jaučiu...
Atsakyti