Įkraunama...
Įkraunama...

Italijoje plepama lietuviškai

http://www.youtube.c...h?v=B7OTHF_nS5s
user posted image
Baltučiu takučiu, su maišu ant pečių,
Kailinėliais baltais vaikšto Šaltis rytais,
Vakarais ir dienom, šalto vėjo pėdom...

Jo ledinė lazda ir šerkšnota barzda.
Akiniai dideli – Šaltis mato toli...
Kaip ten žaidžia vaikai, ar geri jie draugai.

Ar jie prausias švariai, ar jie mokos gerai.
Jei gerai – linksmas jis pasibels į duris.
Dovanėlių atneš... Gausi tu, gausiu aš...
user posted image

pleputes:
angelinka - Roma
antajo - Lugano
arinius - Calabria
aurrume - Napoli
coccinella - Acqui T.
Dany - Umbria
DevilAngel - Veneto
Fragola84 - Puglia
garbanota - Trieste
Gaya - Puglia
inaina - Milano
Kristikas - Torino
matrigna
Olive*- Emilia R.
omny - Puglia
Sardinukė - Sardinija
Sella - Lazio
septyntaske - Torino
Veneta - Treviso
vija23 - Milano
virgaxxx - Palermo
volpe - Milano
wiliuxe - Torino
ZBITKA - Pavia
zvaigzdute - Roma
rainiaake
Fanatika - Sardegna
http://www.youtube.c...h?v=K8Ay4pjVh0w
http://www.youtube.c...h?v=m09omIkf73g
http://www.youtube.c...h?v=PVSU2TrYM-s
http://www.youtube.c...h?v=QBMLsVxhlzk

http://www.youtube.c...549913862DC1517
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo volpe: 14 gruodžio 2012 - 09:59
sarasa reiktu pataisyt, nes nemazai nariu nesilanko isvis jau daug laiko
Atsakyti
na gal dar parbegs.........
aplinkui viskas balta.....
ziema ziema,mane liuliuoji,lopsine balta man dainuoji.........
isivaizduokit:drauge paskambino klausdama ar leisiu aly i darzeli.sakau:o kodel tureciau neleisti?skao:o tu ziurejai pro langa :sitiek sniego!!!!!
ojei,lietuovje jie is namu neiseitu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo volpe: 14 gruodžio 2012 - 12:25
mano maziukas vel negaluoja verysad.gif prasidejo akyciu uzdegimas ir dar vakar pakilo temperatura, apie kosuli jau nekalbu, kosti kaip koks rukorius verysad.gif persalo per sias dienas, kai buvo salta...
Atsakyti
QUOTE(Fragola84 @ 2012 12 16, 15:44)
mano maziukas vel negaluoja  verysad.gif  prasidejo akyciu uzdegimas ir dar vakar pakilo temperatura, apie kosuli jau nekalbu, kosti kaip koks rukorius  verysad.gif persalo per sias dienas, kai buvo salta...



linkiu sveikateles blush2.gif blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
fragola:sveikit greiciau.
o ka jam duodi?del akyciu tai virintu vandeniu daznai plauk.manau,kad jei kosija,tai gali buti,kad visas kataro pro akis iseina.i nosi nesalini olio gomenolato?ar kaip jis ten tiksliai vadinasi....
mes tai su viena lietuve siandien ant sniego saslykus kepem,su vaikais su rogutem varinejom....
parlekem namo,tai dar i eglute spejom:maniskio darbe kiekvienais metais oraganizuoja:sokiai,dainos,spektakliai,traukinukas,visokios pripuciamos nuosliauzos,valgis ir DOVANOS!!!!!
sono cotta............
Atsakyti
oi kaip fainai laika praleidot thumbup.gif pas mus sniego net su ziburiu nerastum...lauke lynoja ir 15 laipsniu silumos...
O vaiki gydau su bisolvon inctus sirupu nuo kosulio, o akytes pravalau su ramuneliu nuoviru, dabar kaip ir situacija geresne, neberaudonos akys ir neuztinusios, tai paprastai vandeniu veiduka nuplaunu...vat ir dabar buvo uzmiges tik 10 min...ir vel atsikele nuo to kosulio...nieko nevalgo, per miegus blaskosi...nu, zdziu, liudnoka situacija, tikiuosi greitai pagis verysad.gif
Atsakyti
fragola:a sbisolvon nepasitikiu...nezinau kodel,nepatinka ijs man.geriau tada :tussistin,grin tuss,sciroppo di lumacca,daug vandens.
ar nebandei tepti krutines?terpentinas,pats geriausias dalykas.
italiskas terpentinas pumilene vapo crema ,pagooglink tikrai rasi.
jei temperaturos neturi:ikisk i vonia su karstu vandneniu,ipilk druskos ir bikarbonato.
paskui istepk: ******,krutine ir nugara.mano grace tik pradeda koseti:sios proceduros.aciu dievui,dar nesigriebiau vaistu....ir tikiuosi neprireiks...apart sinupreto......
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2012 12 17, 19:44)
fragola:a sbisolvon nepasitikiu...nezinau kodel,nepatinka ijs man.geriau tada :tussistin,grin tuss,sciroppo di lumacca,daug vandens.
ar nebandei tepti krutines?terpentinas,pats geriausias dalykas.
italiskas terpentinas pumilene vapo crema ,pagooglink tikrai rasi.
jei temperaturos neturi:ikisk i vonia su karstu vandneniu,ipilk druskos ir bikarbonato.
paskui istepk: ******,krutine ir nugara.mano grace tik pradeda koseti:sios proceduros.aciu dievui,dar nesigriebiau vaistu....ir tikiuosi neprireiks...apart sinupreto......

terpentino tepalo dar nebandziau, siandien buvo pas gydytoja, tai sake, kad gerkle labai raudona, visos tonziles istinusios, jis man namuose nesileidzia apziurimas visiskai, tai dabar israse antibiotiku nuo gerkles, tikiuosi pades, nes tempaeratura vakarais uzkyla iki 38 ...o bisolvon, tai padeda, nes vaikas dabar pradejo sloguoti, vadinasi istirpr snargliukai salinasi is bronchu, teks pradeti rinowash terapijas, kad juos pasalinti doh.gif tikiuosi iki svenciu issigydyti...
Atsakyti
fragola:pasiunciau tau e-maila.
man tai drauge is lietuvos parveze tonsilgono:trys dienos ir visos gerkles grazios.aciu dievui,nes kitaip cia greitai prie antibijotiku prieinama.
na gydykites.sveikateles smile.gif
maniske darzelyje laimejo lonterijoje:cesto di Natale 1° premio!!!
Atsakyti
QUOTE(volpe @ 2012 12 18, 18:12)
fragola:pasiunciau tau e-maila.
man tai  drauge is lietuvos parveze tonsilgono:trys dienos ir visos gerkles grazios.aciu dievui,nes kitaip cia greitai prie antibijotiku prieinama.
na gydykites.sveikateles smile.gif
maniske darzelyje laimejo lonterijoje:cesto di  Natale 1° premio!!!

na mes jau pradejom gerti antibiotikus nuo gerkles, kolkas pagerejimo nedaug, mane tai ziauriai neramina faktas, kad vaikas visiskai nieko nevalgo verysad.gif net ir negeria pakankamai, tik po pora gurksniuku...visas isbales vaiksto, o vakarais kyla temperatura...antibiotikai skirti 3 dienoms, tai turetu pradeti veikti, nes itariu, kad tempe nuo gerkles kyla...gydytoja, kai apziurejo ji, sake, kad plauciukai svarus, ausytes taip pat, tik kad pilnas tu snargliu, nuo to ir kosulys verysad.gif
perskaiciau e-maila aciu 4u.gif
Atsakyti
Siandien ryte isejau 7.10h tai pas mus buvo -5. Salta baisiai. Ejau darytis gliokozes tyrima
Atsakyti