Įkraunama...
Įkraunama...

Italijoje plepama lietuviškai

QUOTE(Fragola84 @ 2012 12 29, 16:40)
Zbitka, bet kaip greitai tas laikas bega, visai nesenai cia tau patarimus del ovuliacijos dalinom, dar veliau pranesei, kad laukies, o jau 3 menesiai tik liko  thumbup.gif


Taigi, kad laikas greit bega. Dar liko trys menesiai, ar maziau, jeigu anksciau nesubyresiu..Dar atrodo tiek daug! Bet sausis greit praeis, nes bus kursai nestukems ir siaip viska noriu pabaigti susipirkt ax.gif ax.gif Plius dar einu i italu kursus ir palestra..Netinginiaujam.
Naujus sutiksim namie, dviese..prisikempsim bruschette. Nors kviete uosviai i restorana, bet su senais nenorim ax.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=i5s6GsSTsJU
Atsakyti
Mano tik su senais sedi visas babytes apsikabines sad.gif
Del to daznai susiraukus bunu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Chantalle @ 2013 01 04, 00:26)
Mano tik su senais sedi visas babytes apsikabines sad.gif
Del to daznai susiraukus bunu sad.gif

Nesupratau,del ko susiraukusi esi? g.gif
Atsakyti
manau,del to,kad su bobutem praleidzia naujus,o ne ja apsikabines...............
pas mus dvi dienos saulute sviecia.....
lekiu i darba.........
Atsakyti
QUOTE(Chantalle @ 2013 01 04, 00:26)
Mano tik su senais sedi visas babytes apsikabines sad.gif
Del to daznai susiraukus bunu sad.gif

sorry...bet nelabai supratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(virgaxxx @ 2013 01 04, 13:34)
Nesupratau,del ko susiraukusi esi? g.gif



Del to, kad budami jauni pastoviai su " seniais" sedim.
Maniskio geriausi " draugai" - tetos , dedes ir tevai , ir tevu draugai. Ju visu amziaus vidurkis 50 metu, kaip galima but nesusiraukus, kai man 24 metai?!! Igrista iki gyvai kaulo doh.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=o3ymAA9NJLM
Atsakyti
QUOTE(Chantalle @ 2013 01 10, 13:05)
Del to, kad budami jauni pastoviai su " seniais" sedim.
Maniskio geriausi " draugai" - tetos , dedes ir tevai , ir tevu draugai. Ju visu amziaus vidurkis 50 metu, kaip galima but nesusiraukus, kai man 24 metai?!! Igrista iki gyvai kaulo doh.gif

su laiku susirasi ir savo draugu mirksiukas.gif o dabar sukandusi dantis sypsokis ir buk maloni su jais biggrin.gif nes kaip suprantu taviskis labai prisirises prie savo seimos
Atsakyti
QUOTE(Fragola84 @ 2013 01 10, 16:36)
su laiku susirasi ir savo draugu  mirksiukas.gif o dabar sukandusi dantis sypsokis ir buk maloni su jais  biggrin.gif  nes kaip suprantu taviskis labai prisirises prie savo seimos



Aciu! 4u.gif Stengiuosi susirasti ir savo draugu, bet kaip sakant draugai uzgyvenami, per savaite netampama. Visiskai teisingai parasei, jis prisirises labai, vis pagalvoju, jau geriau prisirises prie seimos nei prie butelio, baru ir kokiu nors draugeliu unsure.gif
Atsakyti
unsure.gif nu ir ka vel pelesiais ir kerpem apaugo temuke unsure.gif
greitai namo visos biggrin.gif siandien kraujo tyrimus pasidariau, atsakymai ketvirtadieni, jauciu ir ticketa nemaza reiks moket doh.gif dar mazosios pneumococinis skiepas pasibaiges, reik kartot tai vesiu pirmadieni unsure.gif
Atsakyti
o as ketvirtadieni einu minti anagrafe slenksti biggrin.gif tikiuosi nesikabines.
Atsakyti