Įkraunama...
Įkraunama...

Danijos pleputės

labukas,

mes nuo Koldingo 60km,bet sniego ne laso schmoll.gif tik tas vejas keleta dienu buvo,soandien jau daug mazesnis,tik kad salta lauke,kad ir saule sviecia,noriu silumos ir pavasario rolleyes.gif

su tais praleidimais ir istorija,tai nevisa istorija cia pateikta cool.gif vyras zengdavo i prieki tik tada,kai tai budavo nezinoma zona/teritorija,kad jei ka,tai jis nukentes,o ne moteris,bet autubuse,einant i daugiabucio laiptine vargu ar tai nezinoma zona cool.gif kitas reikalas,kaip liftas,minu isdelioti laukai ir pan. cool.gif

sventes yra gerai,kai joms ruostis nereikia biggrin.gif nu tingiu prie puodu stoveti ir pan.,nepatinka man ir siaip virtuve biggrin.gif

P.S. kas nori buti sarase,tai temos pabaigoje pasirasykit kas is kur ir busit naujoje temoje,nes esam senai sutare,kad po visa tema nelakstysim ir neiskosim norinciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2013 03 11, 14:51)
labukas,

mes nuo Koldingo 60km,bet sniego ne laso schmoll.gif tik tas vejas keleta dienu buvo,soandien jau daug mazesnis,tik kad salta lauke,kad ir saule sviecia,noriu silumos ir pavasario rolleyes.gif

su tais praleidimais ir istorija,tai nevisa istorija cia pateikta cool.gif vyras zengdavo i prieki tik tada,kai tai budavo nezinoma zona/teritorija,kad jei ka,tai jis nukentes,o ne moteris,bet autubuse,einant i daugiabucio laiptine vargu ar tai nezinoma zona cool.gif kitas reikalas,kaip liftas,minu isdelioti laukai ir pan. cool.gif

sventes yra gerai,kai joms ruostis nereikia biggrin.gif nu tingiu prie puodu stoveti ir pan.,nepatinka man ir siaip virtuve biggrin.gif

P.S. kas nori buti sarase,tai temos pabaigoje pasirasykit kas is kur ir busit naujoje temoje,nes esam senai sutare,kad po visa tema nelakstysim ir neiskosim norinciu 4u.gif

Buvau ir aš nosį laukan iškišusi, susigundžiau saulyte... Bet... doh.gif Dar šilumos nei lašo nerasta... schmoll.gif Gal dėlto, kad mes šiaurėje... g.gif
Man irgi kančia aplink puodus sukinėtis. doh.gif Nu jau taip nemėgstu virtuvės... schmoll.gif O valgyt gi kasdien reikia, tai ir gaminti tenka kasdien... lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
su zieminiu pavasariu, kaip ji reiks perziemot:)
Vejlej sniego kaip giliam vidurziemi. Kol as siandien ryte masina is sniego iskapsciau, jau pilnas miestas buvo, o tada tai jau kol nuvaziuoji iki darzelio, o tada dar per miesta atgal, tai darbe jau po astuoniu buvau.
O dar siandien nuvaziavom pirkt vasariniu ratu, tai su pardaveju juokemes, kad gal gi dar prireiks mums ju:)
Atsakyti
Labukas mamakristute, 4u.gif
Na kaip nors peržiemosim, žiūriu pagal orų prognozes, tai ketvirtadienį ir penktadienį sniego turėtumėm sulaukti ir mes Aalborge... doh.gif Kapstysimės iš po sniego... fear.gif
Atsakyti
QUOTE(DeiviSama @ 2013 03 11, 14:44)
Tai kažkaip dabar net ir nebekreipiu dėmesio, jei kas nepraleidžia...  lotuliukas.gif


As jau dabar kreipiu demesi kai praleidzia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Na..kai isvaziuoji is cia, kur tai priimta.

Ir ka jus besakytumet, panos, istorija cia ar ne, bet tai malonu. Prie visko galima priprasti, bet man tas nepraleidimas nera norma.


O pas mus nera sniego, truputi vakar buvo tik. Uz tai sinadien is ryto -7 rode blink.gif
Bet nesijaucia tas saltis taip stipriai, vistiek gi pavasaris.
Atsakyti
QUOTE(Marija78 @ 2013 03 12, 10:48)
O pas mus nera sniego, truputi vakar buvo tik. Uz tai sinadien is ryto -7 rode  blink.gif
Bet nesijaucia tas saltis taip stipriai, vistiek gi pavasaris.


jei netycia pasiilgot sniego, prasom galit pasikast pas mus biggrin.gif pilnas kiemas lotuliukas.gif


Atsakyti
labas,

baikit su tuo sniegu,ik Vejles 40km,o aps mus ne laso sniego nerasta schmoll.gif ir nenoriu as jo,saule plieskia,nu tik tiek,kad +2C,bet bent jau saule yra ir to vejo nebelike,tai vistiek nebera taip salta,bet sniego nebenoriu ne uz ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija78 @ 2013 03 11, 09:45)
Taip, ne pitbulis, o seimininkas, sutinku. Bet kaip tu gali zinoti pas ka pateks tas kovinis suo?
Del to, as manau, kad reikia uzdrausti laikyti tuos sunis. Jei turi nuosava nama, laikyk ir vedziok ji tenai. Bet tik ne kur yra daug zmoniu. Ar daugiabuciuose namuose.
Cia liecia ir tu visu rotveileriu, ciau-ciau ir pan...


iš kur apskritai oks mąstymas, kad pitbulis - kovinis. Kada gi jis su žmonėm kovojo?smile.gif Pitbulių (kaip ir visų kitų veislių) veisime, kiekvienas šuo, kuris bent kiek grybšteldavo žmogui, buvo iškart migdomas. Tad tai yra veislė, kuri žmogui nekanda.
O dėl patekimo - įstatymai stabdo tik tuos, kas tų įstatymų paiso. Danijoje jau virš dvidešimt metų u-drausti pitbuliai, o aš per du mėnesius mačiau du smile.gif) Tad pagalvokite, pas kokius žmones jie ir gyvena - turbūt tikrai ne pas geriečius. O kai ne pas geriečius auga, tai ir psichika abejotina.
O ir skiriasi, kur yra veislė, ir kur yra mišrūnas. Pas mane mišrūnė baisesnė daug kartų už pitbulį. O jei šuo normalus, iš normalaus veislyno su geros psichikos tėvais - jis neturės tokių sutrikimų.
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2013 03 12, 13:52)
labas,

baikit su tuo sniegu,ik Vejles 40km,o aps mus ne laso sniego nerasta schmoll.gif  ir nenoriu as jo,saule plieskia,nu tik tiek,kad +2C,bet bent jau saule yra ir to vejo nebelike,tai vistiek nebera taip salta,bet sniego nebenoriu ne uz ka biggrin.gif

Kaip tu jautiesi? Juk tuo prades paskutines savaites judet?
Atsakyti
QUOTE(Antira @ 2013 03 12, 13:55)
Kaip tu jautiesi? Juk tuo prades paskutines savaites judet?

kaip meska biggrin.gif skauda nugara ir klyna,sakau labai sunki mano senatves forma biggrin.gif istikro,tai laukiu nesulaukiu jau galo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(spanieliuke @ 2013 03 12, 15:05)
kaip meska biggrin.gif skauda nugara ir klyna,sakau labai sunki mano senatves forma biggrin.gif istikro,tai laukiu nesulaukiu jau galo blush2.gif

Tai gal anksciau viskas ivyks. Nes as, pamenu, taip gerai jauciaus paskutine savaite, kad sakiau galeciau dar dvi sav. nesiot. Tai ir prisikalbejau biggrin.gif
Labai greit laikas prabego, atrodo ka tik buvo pradzia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Arnolda @ 2013 03 12, 15:54)
iš kur apskritai oks mąstymas, kad pitbulis - kovinis. Kada gi jis su žmonėm kovojo?smile.gif Pitbulių (kaip ir visų kitų veislių) veisime, kiekvienas šuo, kuris bent kiek grybšteldavo žmogui, buvo iškart migdomas. Tad tai yra veislė, kuri žmogui nekanda.
O dėl patekimo - įstatymai stabdo tik tuos, kas tų įstatymų paiso. Danijoje jau virš dvidešimt metų u-drausti pitbuliai, o aš per du mėnesius mačiau du smile.gif) Tad pagalvokite, pas kokius žmones jie ir gyvena - turbūt tikrai ne pas geriečius. O kai ne pas geriečius auga, tai ir psichika abejotina.


Arnolda, tu, kaip sunu myletoja, visada, aisku, gynsi suni. Bet, kiek buvo atveju kad pitbulis, rotveileris ir kt. sukandziojo zmones ar vaikus iki mirties? Del to as ir sakau, kad reikia uzdrausti. Gerai, tu pamatei tik 2. O gal, jei nebutu istatymo, pamatytum 20?
Ir tikrai, jei ivestu toki istatyma, jau nelaikytu tu sunu daugiabuciuose ir nevaiksciotu su jais per daug viesosiose vietose. Aisku, visada yra pilna zmoniu, kas pazeidzia istatymus, bet tai nereiskia, kad nereikia ju ivedineti.
As nesakau apie DK, bet kaiek kartu LT maciau, eina paauglis su tokiu suniu. Ir is kur tu zinai ko galima tiketis?

Atsakyti