Įkraunama...
Įkraunama...

Ispaniukių namučiai

O biggrin.gif pasirodo ne streikas ....

Esposa aš tau visiškai pritariu, mums irgi patinka keliauti automobiliu, jei tik laiko tam turim. Esi nuo nieko nepriklausomas, kur nori ir kada nori sustoji, prapleti akiratį , pamatai tą , išbandai aną, pats sau šeimininkas kur ir kada. Bet dažnai nėra tam laiko, turiu baisų norą apvažiuoti neskubant visą europą, bet iš kur tiek atostogų gaut g.gif
Per ilgąjį gegužės savaitgalį su šeima lėkėm į Krokuvą, žiauriai patiko , nors ir į abu galus 2000 km gavosi, bet kai du vyrukai vairuoja tai niekas net nepavargo. Aplankėm Veličkų druskos kasyklas, osvencimą visi siūlė apžiūrėti, bet man tokie vaizdai nepatinka, vietoj to iki zakopanės palėkėm, laiko tik mažai buvo .
Nedirbi daugiau, vėl su vyru keliauji ?

Ieškau bilietų į Alikantę , nieko padoraus nėr , kainos žiaurios , kai buvo dar padoresnės nenusipirkau, dabar tik rugpjūčiui kažkas normalesnio, o taip norisi dabar ... pražiopsojau , atostogų įkarštis ir viešbučiai subrangę. unsure.gif

Atostogaujat visos ?
Atsakyti
HOVEJA tai jo pats sau seiminkas.nori sustojai,pavargai pailsi.nereik nieko prasyt.
o tai biski pakeliavai ir tu.aisku lengviau kai du vyriskiai vairuoja,taip nesijaucia nuovargio.
sakai bilietai brangus ...kokia dabar kaina yra. g.gif dabar geriau nenorek,cia baisiai karsta doh.gif
ne dabar,biski darbu apmazejo kol nepaaugs arbuzai ir melionai.bet tada mes jau varysim i lt.tai jei dirbt,tai pradesiu dirbt tik po atostogu jau.
dabar namuose esam kemsam arbuzus lotuliukas.gif ir ledus
Atsakyti
Musu jubiliatems

user posted image
Atsakyti
Sveikos gyvos, merginos 4u.gif , visoms po 4u.gif , būkite sveikos ir mėgaukitės vasara rolleyes.gif

Šimtą metų nebuvau, jau ir nauja tema atidaryta doh.gif . Turėjau mamą svečiuose 3 savaites, mažėliui mokslo metai baiginėjasi, tai būrelių generalinės repeticijos ir pasirodymai vyko, neseniai buvau kiek iš formos iškritus sveikatos prasme, nors atsilaikiau be medikų, bet vistiek teks pasirodyti, nes dabar kaip tam multike apie Karlsoną - atspėk, kurioje ausyje man zvimbia? biggrin.gif


Shana, kaip tu? Gal jau strakalioji kaip jauniklė? biggrin.gif

Syri, ar tu jau namie? Kaip jazminas? Trečią kartą jo palieti taip ir nenuvažiavau blush2.gif

Esposa, kiek LT žadate prabūti?


Amarete, aa mirusiajam ir užuojauta mirusio vyro šeimai 4u.gif
Atsakyti
esposa su gimtadieniu !!!!!!!!!!!!

linkiu , kad skrisdami iš afrikos tie brudai jums į kiemelį ... user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hovėja: 18 birželio 2014 - 13:15
Laba diena
Norėčiau prisijungti prie Jūsų smile.gif Mes Lt, bet atsargiai svajojam apie Ispaniją smile.gif Šią žiemą buvome mėnesiui, patiko, norime pakartoti šį rudenį jau ilgesniam laikui. Norim pabėgti nuo lietuviško tamsaus iš šalto sezono. Ir tuo pačiu "pasimatuoti" Ispaniją. Galėtume - negalėtume ir pan.
Po truputį bandau skaityti kas ir kaip pas Jus. Kažkaip visi sako, ispanų kalba labai lengva. Man kažkaip taip neatrodo blush2.gif Kaip Jums pavyko ir per kiek laiko išmokote ispanų kalbą?
Atsakyti
SHANA,HOVEJA aciu merginos uz sveikinimus. thumbup.gif wub.gif

AMICA planuose but LT 2men o kiek ir kaip gausis nezinia dar. mirksiukas.gif
tai fainei mama pasibuvo ir dar ant tokiu geru dienu pakliuvo.ji jau ne pirmi metai atvaziuoja ar ne....nenoretu pas jusu visam laikui....
nu rodyk gele,jauciu jau ir nuzydejo a ne lotuliukas.gif

TIKA sveikute. 4u.gif
nu siuo momento pas musu merginu morcius lotuliukas.gif svelniai tariant visos issilaksciusios kas kur,tai atsakymo reiks laukt ilgokai manau.siaip AMICA visada issamiai atsako.tai va jei pasiseks ji atsakys.
as kazkaip nesu is tu labai daug zinanciu.vaikuciu neturiu svietimo srytyje nesusidurus.
zinau,kad gyvent cia yra gera ,silta ziema labai kaulu nelauzo.aisku butu gerai jei kazkiek kalbetumet.su darbais dabar labai sunku,reiktu turet pinigeliu pragyvenimui.o gal jus turit geras cpecialybes.gal problema nebutu gaunant darbo.cia reiktu ziuret,kiekvienas atvejis skirtingas.vieni atvaziuoja isitvirtina ir lieka.o yra ir tokiu kur isvaziavo atgal.is musu mergaiciu 3 isvaziavo namo,nors cia gyveno ir dirbo kazka.
vienu zodziu laukiam dar merginu,gal jos ka pasakys gero. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites,
Esposa, maziulis mano ciauskalius. Kartais pasako ka nora tokio lb protingo- nors imk ir griuk. I pasaulu ziuri kazkaip keistai, bauginanciai suaugusiu mintis atskleisdamas unsure.gif
Nuo bendraamziu atsilieka bendraamziu atsilieka judrumu, kalbos raiskumo ir kitais aspektais. Bet juos lenkia etiketu, minciu sudetingumu, jausminiu atvirumu. Lb keistas vaikas aplinkiniu nuomone... unsure.gif na jis man nuostabiausias mazylis pasaulyje.... wub.gif
Savaite gulejau ligoninej. Vel negimdinis nestumas. Klausimas buvo, ar apskritai dar galesiu pastoti. Mazylis mano sako: man taves lb gaila ir as tave myliu. Tu turi mane ir tetuka.
Zodziu pritrukau.... unsure.gif blink.gif
Dar dabar neaisku, kaip man viskas susitvarke... paleido is ligonines echoskopo taip ir nepakartoje. Vaistu kursa isgeriau it atseit persileidau pati unsure.gif psichologiskai lb sunku. Toks jausmas, kad nezinia, ar susitvarke....
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2014 06 20, 12:05)
Sveikos, mergaites,
Esposa, maziulis mano ciauskalius. Kartais pasako ka nora tokio lb protingo- nors imk ir griuk. I pasaulu ziuri kazkaip keistai, bauginanciai suaugusiu mintis atskleisdamas  unsure.gif
Nuo bendraamziu atsilieka bendraamziu atsilieka judrumu, kalbos raiskumo ir kitais aspektais. Bet juos lenkia etiketu, minciu sudetingumu, jausminiu atvirumu. Lb keistas vaikas aplinkiniu nuomone... unsure.gif na jis man nuostabiausias mazylis pasaulyje.... wub.gif
Savaite gulejau ligoninej. Vel negimdinis nestumas. Klausimas buvo, ar apskritai dar galesiu pastoti. Mazylis mano sako: man taves lb gaila ir as tave myliu. Tu turi mane ir tetuka.
Zodziu pritrukau.... unsure.gif  blink.gif
Dar dabar neaisku, kaip man viskas susitvarke... paleido is ligonines echoskopo taip ir nepakartoje. Vaistu kursa isgeriau it atseit persileidau pati unsure.gif psichologiskai lb sunku. Toks jausmas, kad nezinia, ar susitvarke....

vaje VIKUSITUKA kaip cia taip tau,nu bliambucki ir turejo taip atsitikt.butu seimos pagausejimas kaip fainei butu buve.lidna zinoma mergyt laikykis.gal kitas kartas bus jau tas.nenuleisk rankyciu gerai. mirksiukas.gif 4u.gif
o cia tau kelintas jau persileidimas .....juk su maziuku problema tau pastot nebuvo.... g.gif is kur cia tie persileidimai.ir tikekimes,kad ten viskas issivale gerai,kad nebutu kokiu komplikaciju. 4u.gif
o del maziuko nepergyvenk ,jis pats paciausias wub.gif negali visi vaikai but vienodi.tavasis ypatingas.
Atsakyti
esposa, man tycia sukele persileidima, kad issivalytu uzkimstas kiausintakis, nes pastojimas ne vietoj buvo. Pries Korneliuka man buvo negimdinis irgi. Tai problemu nuo pat pradziu buvo. Tik Korniusa man laimingas buvo wub.gif na kitas kartas gal nemeluos. gydytojai juokavo, kad kas antras nestumas man turi buti laimingas unsure.gif na jie kaip visad sugeba juokauti tada, kai kitiems asaros byra blink.gif
Atsakyti
VIKUSITUKA tai to ir linkiu tau,kad kitas kartas nemeluos ir viskas bus okis. mirksiukas.gif o dabar laikykis mazut. console.gif
Atsakyti
vikusituka, linkiu kad viskas susitvarkytų ir susigulėtų console.gif Ir kad kiekviena diena taptų gražesnė, bent po truputį 4u.gif

esposa, ačiū už atsakymą. Aš suprantu, kad kiekvieno kelias vis kitoks. Kad visaip būna. Kad iš tiesų skirtingi žmonės skirtingai tą pačią situaciją, vietą ar dalyka kitaip mato. Neišbandęs, nežinosi wink.gif Visgi, visada įdomu išgirsti vietoje gyvenančių nuomones. Nes delfi sako, kad Lietuvoje gyvenimas gerėja, aš taip nemanau, nors pati skųstis lyg ir neturiu kuo smile.gif
Dėl darbų, tai jau supratau, kad Ispanijoje tikrai blogai. Dar blogai interneto kaina ir greičiai, kas dar blogai? smile.gif Ir kad Ispanijoje gera gyventi, dėl to, kad gera, kad žmonės tokie geraširdžiai, nėra kažkokio visuotinio neaišku kam ar viskam apskritai pykčio atmosferos, kad labai skanu, kad žiemos nėra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~tika~: 20 birželio 2014 - 15:24