Įkraunama...
Įkraunama...

Klasikos ir provanso dvelksmas interjere

Jėzusmarija, mamaSandra biggrin.gif Tai užsisakėt stalviršį, ir viskas, nebetinka, metat lauk? Aš mėginu įsivaizduoti, ką sakytų mano vyras, jeigu aš taip padaryčiau biggrin.gif "Ai ne, nebetinka, neškit lauk, štuką evro nurašom" biggrin.gif

O kas jam, tam stalviršiui, blogai? biggrin.gif IŠ ko dabar bus? biggrin.gif
Atsakyti
Ar matet, ar gidejot - dirbo net trys dizaineriai, kurie "Ikejai'' pasake NE smile.gif
http://bustas.lrytas...61020171802.htm
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2016 10 25, 12:17)
Ar matet, ar gidejot - dirbo net trys dizaineriai, kurie "Ikejai'' pasake NE smile.gif
http://bustas.lrytas...61020171802.htm

matem. kazin, jei butu sake 'taip', gal butu geriau gavesi. paskaicius virtuves temas, manau, kad vienas dizaineris jau blogai. o cia tiesiog slibinas su trim galvom. belzebubas. neturiu ka pasakyt. bet, as megstu ta nykstuku sode kriteriju taikyt. tai jei taikyt ir cia, tai nu neblogai. siaip dziaugiuosi uz seimininkus. kad jie turi sioki toki saiko jausma ir ties trim sustojo. galejo juk but ir 5...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 25 spalio 2016 - 13:25
QUOTE(Cobre @ 2016 10 25, 14:22)
matem. kazin, jei butu sake 'taip', gal butu geriau gavesi. paskaicius virtuves temas, manau, kad vienas dizaineris jau blogai. o cia tiesiog slibinas su trim galvom. belzebubas. neturiu ka pasakyt. bet, as megstu ta nykstuku sode kriteriju taikyt. tai jei taikyt ir cia, tai nu neblogai. siaip dziaugiuosi uz seimininkus. kad jie turi sioki toki saiko jausma ir ties trim sustojo. galejo juk but ir 5...


lotuliukas.gif
Taip, uz saika juos pasveikinti tikrai galime biggrin.gif

P.S. O kas cia per ''nykstuku sode'' kriterijus? Nagi nagi...prasom placiau rolleyes.gif
Atsakyti
Klasikinis veidrodis specialiai vyrams biggrin.gif https://www.hitmeist...duct/311199445/
Papildyta:
Kaip spręstumėt langų klausimą? Patalpa (svetainė-virtuvė): https://www.dropbox....C04266.JPG?dl=0
Viršutinė langų dalis nevarstoma.
Minkštos apdribę romanetės, medinės žaliuzės, užuolaidos?
Nišos gilios, palangės plačios ir patogaus aukščio, nesinori jų atskirti nuo patalpos , bet, deja, plikų palikti neišeina, nes 1a., miesto vidurys, kaimynai šalia, ekshibicionizmui potraukio nėra.
Atsakyti
Turbut labai ne i tema, bet labai reikia pagalbos issirenkant siurbli:) siurbliu tema apmirusi:) Niekaip nenusprendziu ar geriau cikloninis su dulkiu talpa, ar su maiseliais? Su maiseliais netgi pigesni ir didesnis pasirinkimas. Kiek ziurejau vienoje pakuoteje buna apie 4 maiselius, kaina 4-6 eu. O kiek uztenka vieno maiselio? Aisku dar yra filtruojantys per vandeni, bet jau brangoki...
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 10 25, 14:20)
Klasikinis veidrodis specialiai vyrams biggrin.gif https://www.hitmeist...duct/311199445/
Papildyta:
Kaip spręstumėt langų klausimą? Patalpa (svetainė-virtuvė): https://www.dropbox....C04266.JPG?dl=0
Viršutinė langų dalis nevarstoma.
Minkštos apdribę romanetės, medinės žaliuzės, užuolaidos?
Nišos gilios, palangės plačios ir patogaus aukščio, nesinori jų atskirti nuo patalpos , bet, deja, plikų palikti neišeina, nes 1a., miesto vidurys, kaimynai šalia, ekshibicionizmui potraukio nėra.

o ka tau duos romanetes ir zaliuzes? jei pakelsi - matysis. jei uzdengsi, tai laikysi nuleista, tai velgi, ne kazin kas. Lieka uzuolaidos. nebent ir tos dienines tarkim kryziuotos ir paristos, tada bent dalinai atsidengs langu grozis.
dar man grazu, kai dienines irgi perskirtos i dvi dalis ir palikta truputi atviro lango. per nedideli tarpa tikrai nesimatys dienos metu kas vyksta, o nakciai uztrauksite naktines.
grazaus pvz neradau, bet principas cia matosi.
user posted image
arba lengvos, bet ne visai pukeliai, uzuolaidos i sonus, palikti atvira langa dalinai, o nakciai romanetes.
siaip ant tokiu langu man graziau neparistos uzuolaidos butu. langai patys is saves labai dailus, saikingumas butu graziau.
Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2016 10 25, 13:59)


P.S. O kas cia per ''nykstuku sode'' kriterijus? Nagi nagi...prasom  placiau rolleyes.gif

... naaaa, nenoriu tu nykstuku izeist, nes jie gal ten ka i namus nesa gero, kai nieks nemato, bet ... dugnas. tada visa kitai jau tik geryn gal biggrin.gif tai tokiu atveju prakstiskai viskas sueina, kaip uz gera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2016 10 25, 15:51)
o ka tau duos romanetes ir zaliuzes? jei pakelsi - matysis. jei uzdengsi, tai laikysi nuleista, tai velgi, ne kazin kas. Lieka uzuolaidos. nebent ir tos dienines tarkim kryziuotos ir paristos, tada bent dalinai atsidengs langu grozis.
dar man grazu, kai dienines irgi perskirtos i dvi dalis ir palikta truputi atviro lango. per nedideli tarpa tikrai nesimatys dienos metu kas vyksta, o nakciai uztrauksite naktines.

arba lengvos, bet ne visai pukeliai, uzuolaidos i sonus, palikti atvira langa dalinai, o nakciai romanetes.
siaip ant tokiu langu man graziau neparistos uzuolaidos butu. langai patys is saves labai dailus, saikingumas butu graziau.

Mastau apie medines žaliuzes (gal net pilkas kokias, kiek žinau, pilkos, žiūrint pro langą, susilieja su vaizdu ir ne taip mazolina akis kaip baltos) prie pat stiklo, dėl privatumo. O romanetės arba užuolaidos tik dėl dekoro. Neparištos ir man gražu. Bet yra momentas, kad erdvės ten ne kažką, plius langų išdėstymas nesimetriškas, todėl, galvoju, kad užuolaidos erdvės dar kažkiek atimtų ir pabrėžtų nesimetriškumą.

hmmm...o gal kaip tik užmaskuotų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 25 spalio 2016 - 15:23
QUOTE(Y2K @ 2016 10 25, 16:10)
Mastau apie medines žaliuzes (gal net pilkas kokias, kiek žinau, pilkos, žiūrint pro langą, susilieja su vaizdu ir ne taip mazolina akis kaip baltos) prie pat stiklo, dėl privatumo. O romanetės arba užuolaidos tik dėl dekoro. Neparištos ir man gražu. Bet yra momentas, kad erdvės ten ne kažką, plius langų išdėstymas nesimetriškas, todėl, galvoju, kad užuolaidos erdvės dar kažkiek atimtų ir pabrėžtų nesimetriškumą.

hmmm...o gal kaip tik užmaskuotų?


Aš galvoju, kad užuolaidos kaip tik apjungtų tuos langus ir harmonizuotų sieną.
Romanetės ir visi kiti ant lango montuojami dalykai lieka tik pasislėpimui, langai su jais kaip ir buvo, taip ir liks - atskiri elementai sienoje.

Kitas klausimas - kokio interjero vaizdo siekiate. Užuolaidos ir medinės žaliuzės jį duos visiškai skirtingą.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2016 10 25, 17:51)
Aš galvoju, kad užuolaidos kaip tik apjungtų tuos langus ir harmonizuotų sieną.
Romanetės ir visi kiti ant lango montuojami dalykai lieka tik pasislėpimui, langai su jais kaip ir buvo, taip ir liks - atskiri elementai sienoje.

Kitas klausimas - kokio interjero vaizdo siekiate. Užuolaidos ir medinės žaliuzės jį duos visiškai skirtingą.

Dėkui, femme ir Cobre

Nesiekiu išgrynintos ir juolab sunkios klasikos. Nors nuo klasikos toli nenubėgsiu dėl pačios patalpos.
Apie žaliuzes pradėjau mastyti, nes jos atliktų patalpų pridengimo nuo žvilgsnio f-ją tiek dieną, tiek naktį, ir jų dėka bet kuriuo paros metu galėtų likti neuždengta palangė.
Nerandu žaliuzių ant lango pavyzdžių su tokiom giliom nišom (virš 40 cm), bet manau, kad mano atveju, jos neturėtų labai kristi į akis.
O užuolaidas būtent dėl apjungimo, suminkštinimo, jų netraukinėčiau ir audinys tada gali būti bet koks, nesigilinant į šviesos pralaidumą. Bet gausiai kvarbatkų nenorėčiau smile.gif

Iš tų pvz, kuriuos radau, supratau, kad, tokiu atveju, romanetės, šiaip sau. Užuolaidos harmoningiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 25 spalio 2016 - 17:34
O ko jums čia kliudo trys dizaineriai? Vo, mamaSandra savo interjerą pristatinės, galės ir daugiau dizainerių prirašyt biggrin.gif Vienoj SM temoj pasitarei, kitoj, trečioj, va tau ir trys dizaineriai, jeigu dar ne daugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 10 25, 18:05)
O ko jums čia kliudo trys dizaineriai? Vo, mamaSandra savo interjerą pristatinės, galės ir daugiau dizainerių prirašyt biggrin.gif Vienoj SM temoj pasitarei, kitoj, trečioj, va tau ir trys dizaineriai, jeigu dar ne daugiau biggrin.gif

ko??? na, tarkim as tai viska kritikuoju is pavydo. As nei vieno dizainerio neiperku. Arba gal iperku, tik tada ant kokio veidrodzio neuzteks. tai gal vistik neiperku. nu tai ir spjaudausi is beviltiskumo. Nezinau, man rodos labai naturali, zmogiska reakcija. Taip ir turetu buti. Jei neipirksiu granito, tai as jau zinau, ka nuspresiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 25 spalio 2016 - 18:23