Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

Kur ieškoti gražių aksesuarų vonios kambariui? (Kaune) Būtų gerai, kad nueini ir nusiperki, o ne užsakinėti g.gif Stilius minimalistinis....
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2016 09 26, 13:10)
Kur ieškoti gražių aksesuarų vonios kambariui? (Kaune) Būtų gerai,  kad nueini ir nusiperki,  o ne užsakinėti  g.gif Stilius minimalistinis....


senukai, ermitažas, santera, tavydas, ravak, nic'e (jaukurai apačioje ir dešinėje įėjimo), mona savanoriuose, celsis prie IX forto, herimėjas, gal dar iris IIa, eurolux ir dar mažesnių visokių yra. Dar galima nueiti pas kaimynus ir nusisukti, kol rankas plauniesi. Tik atsuktuvą kokį nepamiršti reikia. Galima ir ne pas kaimynus, o pas pažįstamus. Galima ir ne pas visai pažįstamus. Tai čia pigiau būtų, jeigu pasiseks. Tik asortimentas kuklesnis, reiktų imti tai, kas yra. Bet iš mažiau lengviau rinktis 4u.gif
Atsakyti
Zara home, H&M home smile.gif
Atsakyti
Ačiū! 👌
Atsakyti
Sveiki,

gal kas neseniai pirkot ir zinot, kiek mazdaug kainuoja klozetai, turintys bide funkcija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute11: 29 rugsėjo 2016 - 22:59
QUOTE(eglute11 @ 2016 09 29, 23:59)
Sveiki,

gal kas neseniai pirkot ir zinot, kiek mazdaug kainuoja klozetai, turintys bide funkcija?

Turite omenyje tuos dangčius, kur išlenda antgaliukas apiplovimui? Kaina varijuoja priklausomai nuo gamintojo, dangčio funkcionalumo, dizaino ir pan. Vien dangtis gali kainuoti 850-900 Eur ir daugiau.
Atsakyti
Ne, kiek suprantu, yra tokiu, kuriu dangtis paprastas, o tas kranelis yra pa2iame klozeto virsuje galineje puseje. Sunkiai randu informacijos, matyt, Lt dar neatrado...
Atsakyti
QUOTE(eglute11 @ 2016 09 30, 21:49)
Ne, kiek suprantu, yra tokiu, kuriu dangtis paprastas, o tas kranelis yra pa2iame klozeto virsuje galineje puseje. Sunkiai randu informacijos, matyt, Lt dar neatrado...


Tokius gamina Tece, tik nežinau ar Lietuvoje yra šių modelių. Bet apskritai, jei yra galimybė, paprasčiausia būtų padaryti atskirą vandens įvadą prie unitazo ir pakabinti mini dušą apsiplovimui.
Atsakyti
Laba diena,
iskilo man tokiu klausimu. Dabar daug kur ant bandos blizgios vonios plyteles, bet sakykit, ar praktiska jos? Ta prasme, gal nusiprausus po dusu veliau lieka laseliu ir kalkiu demes?
Taip pat turejau minti erdves prapletimui virs vonios kabinti veidrodi, bet dabar jau taip pat galvoju, kad nelabai gal praktiska g.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 10 02, 12:48)
Laba diena,
iskilo man tokiu klausimu. Dabar daug kur ant bandos blizgios vonios plyteles, bet sakykit, ar praktiska jos? Ta prasme, gal nusiprausus po dusu veliau lieka laseliu ir kalkiu demes?
Taip pat turejau minti erdves prapletimui virs vonios kabinti veidrodi, bet dabar jau taip pat galvoju, kad nelabai gal praktiska  g.gif

ant bangos buvo matines, dabar blizgios, na jaučiu kad kito varianto ir nebebus biggrin.gif šiuo metu pas mane namuose matines, nu eina š... apsitaškė-nepavalei matos unsure.gif , pas mamuka irgi matines viskas ok su joms.. tai ir suprask žmogau kad nori...
dabar esu nusižiūrėjusi plyteles blizgias rolleyes.gif nu patiko, bet kol pirksiu mažu dar ir persigalvosiu biggrin.gif
Atsakyti
Matosi ir ant blizgių lašai, tik nuvalyti daug paprasčiau. Pas tėvus tokios, tai mama žegnojas, nebenorėtų tokių daugiau, bet spėju turėtų matines, žegnotųsi ir nuo jų. biggrin.gif Pas mus bus nei tai matinės, nei tai blizgios. Spėju pavargsiu valinėti, nes jos tokios grubokos faktūros. Faktas vienas, valyti reikia viską.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 10 05, 08:51)
Matosi ir ant blizgių lašai, tik nuvalyti daug paprasčiau. Pas tėvus tokios, tai mama žegnojas, nebenorėtų tokių daugiau, bet spėju turėtų matines, žegnotųsi ir nuo jų.  biggrin.gif Pas mus bus nei tai matinės, nei tai blizgios. Spėju pavargsiu valinėti, nes jos tokios grubokos faktūros. Faktas vienas, valyti reikia viską.

Pas mane irgi fakturines bet baltos, nieko nesimato smile.gif
user posted image
Atsakyti