Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(Y2K @ 2016 10 21, 14:19)
Nors pas mane mažytė patalpa, bet iš veidrodžio šonų kaktos aukštyje šitie Ausfurung 1 http://www.ebay.de/i...VxN5UQp6nY-hYkg, o lubose šitas http://www.liderlamp...7-20w-230v.html
Abu IP44 (nors luboms kaip ir nebūtina). Šviesos neperdaug, nors man keli žmonės sakė, kad lubinio tai jau nereikia.
Pirmąjį pirkau Ermitaže su didele nuolaida. Antrą per pirklenkijoje atsisiunčiau. Nors skirtingų firmų bet atrodo kaip iš vienos kolekcijos.

_____

Jei virš veidrodžio, tai man tas iš ebay.de Ausfurung 4 grazus, jei stilius tinka, bet 140 cm mažokas bus. Mano akiai jie link klasikinių, bet gali tikti ir šiuolaikiniam interjere. Tikrai zgrabnai padaryti. Pliusas, kad galima sukti G9 halogenus, t.y. šiltai apšvies veidrodį.

Gal galima juos dėti 2
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 10 21, 13:19)
Nors pas mane mažytė patalpa, bet iš veidrodžio šonų kaktos aukštyje šitie Ausfurung 1 http://www.ebay.de/i...VxN5UQp6nY-hYkg, o lubose šitas http://www.liderlamp...7-20w-230v.html
Abu IP44 (nors luboms kaip ir nebūtina). Šviesos neperdaug, nors man keli žmonės sakė, kad lubinio tai jau nereikia.
Pirmąjį pirkau Ermitaže su didele nuolaida. Antrą per pirklenkijoje atsisiunčiau. Nors skirtingų firmų bet atrodo kaip iš vienos kolekcijos.

_____

Jei virš veidrodžio, tai man tas iš ebay.de Ausfurung 4 grazus, jei stilius tinka, bet 140 cm mažokas bus. Mano akiai jie link klasikinių, bet gali tikti ir šiuolaikiniam interjere. Tikrai zgrabnai padaryti. Pliusas, kad galima sukti G9 halogenus, t.y. šiltai apšvies veidrodį.



O gal galitv parodyt realias foto kaip atrodo virs veidrodzio. Pas mane nebus labai jau modernus interjeras, nu bet aisku ir ne kalsika
Atsakyti
Sveikos, o as norejau dar paklausti, kokiu butuose sprendimu gali buti su vonios ventiliacija?
Cia gal labiau butu klausimas ar elektrinis ventiliatorius istatomas ar uztenka vonios ventiliacijos, kuri yra, kokias groteles dedate, su skelnde ar be.
Taip pat siais laikais, kai yra ivairiu ismatavimu groteliu, idomu, kokia ta ventiliacija pakankama. Plocio nepasirinksi, jis pas mus apie 100mm butui, bet galima gi ilginti į ilgį tą ventiliaciją pritaikant didesnio ilgio groteles
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 21, 16:47)
O gal galitv parodyt realias foto kaip atrodo virs veidrodzio. Pas mane nebus labai jau modernus interjeras, nu bet aisku ir ne kalsika

Neturiu galimybės nufotkinti artimiausiu metu. Ir pas mane veidrodis ovalus, o pas jus stačiakampis, jei gerai supratau. Čia tokių visokių pvz yra.

Ai tiesa, kažkiek šviestuvus derinau su maišytuvais - Hansgrohe Metris Classic
Papildyta:
QUOTE(Izolda @ 2016 10 24, 11:49)
Sveikos, o as norejau dar paklausti, kokiu butuose sprendimu gali buti su vonios ventiliacija?
Cia gal labiau butu klausimas ar elektrinis ventiliatorius istatomas ar uztenka vonios ventiliacijos, kuri yra, kokias groteles dedate, su skelnde ar be.
Taip pat siais laikais, kai yra ivairiu ismatavimu groteliu, idomu, kokia ta ventiliacija pakankama. Plocio nepasirinksi, jis pas mus apie 100mm butui, bet galima gi ilginti į ilgį tą ventiliaciją pritaikant didesnio ilgio groteles


Manau, kad dėl drėgmės reikalingas priverstinis ištraukimas, t.y. ventiliatorius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 24 spalio 2016 - 11:08
QUOTE(Izolda @ 2016 10 24, 12:49)
Sveikos, o as norejau dar paklausti, kokiu butuose sprendimu gali buti su vonios ventiliacija?
Cia gal labiau butu klausimas ar elektrinis ventiliatorius istatomas ar uztenka vonios ventiliacijos, kuri yra, kokias groteles dedate, su skelnde ar be.
Taip pat siais laikais, kai yra ivairiu ismatavimu groteliu, idomu, kokia ta ventiliacija pakankama. Plocio nepasirinksi, jis pas mus apie 100mm butui, bet galima gi ilginti į ilgį tą ventiliaciją pritaikant didesnio ilgio groteles

Vien paprastos ventiliacijos tikrai neužteks, nes ten tik angos paliktos, o reali oro cirkuliacija labai abejotina, t.y. tikrai neištraukia drėgmės, reiktų duris palikinėti atidarytas. Pas mus bute nebuvo jokio ventiliatoriaus kai atsikraustėm, tai vonioje tikrai greitai pelėsis mestis pradėjo ant siūlių. Dabar be kalbų dedame ventiliatorių.
Atsakyti
QUOTE(Berulė @ 2016 10 18, 13:34)
Ieškau patarėjų smile.gif

Name turėsime vonios kambarį, kuriame norime įrengti 2 kriaukles arba vieną dvigubą su 2 čiaupais, potinkinį unitazą ir bide, vonią ir dušą nišoje (svajonė, koks 150x90, tik jokios nišos nesam išmūrinę, reikėtų daryti iš profilių ir GKP).
Gal turite kokį konspektą su reikalavimais atstumams ar iš patirties galite patarti, koks būtų patogiausias išdėstymas?
Pridedu planą su išmatavimais ir vieną išdėstymo variantą (tik jame negalėjau padaryti sienelės unitazo rėmui ir dušo sienelių).
user posted image


Pasidariau dar kelis skirtingus vonios planus.
Kaip manote kuris patogiausias?
Namo projekte architektė vonią buvo nubraižiusi prie sienos su langu, bet dabar atrodo, kad taip bus nepatogu atidarinėti langą.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Berulė @ 2016 10 24, 12:24)
Pasidariau dar kelis skirtingus vonios planus.
Kaip manote kuris patogiausias?



Jūsų architektė buvo teisi, vonia turėtų būti prie lango. Netgi langas galėtų būti iki žemės. Kiek pamenu, pas jus laukai aplinkui. ir kas ten priešais įėjimą pas jus atsiranda per darinys?

man norėtųsi vonios per galą, kriauklės - tiesiai prieš įėjimą, o WC puodas ir bidė - už kampo, gal nrtgi jie tilptų su visa dušo kabina. Beje, skalbykla bus kitur?
Atsakyti
Taip, skalbyklai atskira patalpa bus. Pro vonios langa matom kaimynus, laukai kitoj pusėj smile.gif
Prieš duris bandžiau nupiešti užeinamą dušo kabiną.
Atsakyti
QUOTE(Berulė @ 2016 10 24, 13:24)
Namo projekte architektė vonią buvo nubraižiusi prie sienos su langu,

Aš apie tai irgi pagalvojau pamačius Jūsų vonią 4u.gif
na bet jei Jums netinka...tai iš Jūsų variantų nebent 3 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 25 spalio 2016 - 08:05
QUOTE(Berulė @ 2016 10 25, 07:17)
Taip, skalbyklai atskira patalpa bus. Pro vonios langa matom kaimynus, laukai kitoj pusėj smile.gif
Prieš duris bandžiau nupiešti užeinamą dušo kabiną.


Dėl užeinamos dušo kabinos - ar tikrai ten bus jauku, ar mėgstat tokią? gal būt yra aiškūs motyvai, aš nežinau. bet tiek dabar prikurta visokių dušo kabinų ir kuo toliau, tuo jas atviresnes daro. Tuo labiau, jog pvz 90° dušo kabinos duris uždarius pilnai į vidų, ji visai nebeužima erdvės. O šitą atmūrisit ir dar visą plytelėm išklosit. Bus tikrai brangiau, ir dar labai pasistengti reiks, kad ji nebūtu panaši į viešo baseino dušus, statytus iki 1990m.
Pagalvokit čia.

o šiaip tai pasidėliokit įpročius ir mažiausiai dėmesio kreipkit į kaimynus. Galu gale stiklo paketą galite užsisakyti su plėvele viduje. Ne šiaip plėvele, bet ten tikrai gražių raštų yra. Jokio dėvėjimosi, jokios priežiūros, nemažai šviesos įleidžia ir jokio vaizdo neišleidžia. Nors ir be to yra krūva išradimų užsidengti. Man vonios kambarys tai pirmučiausia yra kriauklė, veidrodis, gerai apšviesta ir patogi vieta makiažui. Galų gale man ten turi būti pats trumpiausias kelias išokti kad ir rankų nusiplauti. Todėl jas daryčiau arčiausiai durų. Toliau bide ir WC puodą norėčiau daryti kuo mažiau matomą. Ir tupėt jaukiau, nei prieš duris nu ir šiaip, ne pati stilingiausia vonios kambario detalė, ko nepasakysi apie vonią. Ji ten karalienė, todėl vieta prie lango - išskirtinė. Taip, langą darinėt bus sunkiau, tik klausimas tada toks - kiek dažnai jį darinėsite? valymui, daugiau nelabai kam, ypač, kai priverstinę ventiliaciją turėsit užtikrinti bet kokiu atveju. O va mirkti vonioje prie lango - jau skamba intriguojančiai ir jaukiai. nepadarykite iš vonios didelio bliūdo prausimosi funkcijai atlikti. Tam pas jus bus dušas.

didelio vonios kambario pranašumas yra jo dydis, bet problema ta, jog vienu metu juo naudosi vienas asmuo. Nebent dantis valysitės kartu. Taip, būna, kai reikia čia ir dabar, tai vienas į dušą, kitas į vonią. Nu bet normaliu atveju norisi vienai to džiaugsmo 4u.gif jeigu turite kitą vonios kambarė - tada ok, jei ne, gal aplamai šį pagalvoti perskelti pusiau. Nu bet čia šiaip, lyriniai nukrypimai ir tiek pamąstymų tam kartui 4u.gif susidėlioti reiks pačiau, aš tik galiu išsakyti nuomonę, atkreipti dėmesį į kai kurias detales ir neleisti užsiciklinti ant kaimynų. Galū gale, tegu jie nuio jūsų užsidangsto biggrin.gif
Atsakyti
Aš pamenu ir labai svarsčiau dėl duso, kokį jį daryti, iš esmės labiau patinka atmuryti, bet ne visada jis gražiai atrodo, lb priklauso nuo pačios patalpos kokia ji. Taigi vienoj atmuryta( 1a wc ir dusas), nu nes ten tokia patalpa grynai reikalams atlikti(rankų plaut iš lauko, wc ir t. t) nei ten relaksuosi nei ką... o va 2a jau kitaip, ten bus 🛀, ir atmurytas dušas man tikrai užgoztų šviesą, erdvę, todėl ten jau stiklas mirksiukas.gif
Kas dėl išmatavimų dušo, tai 90cm pločio man mažoka, nepatinka kai reikia rangytis, todėl bent jau 1 metras plotis turi būti.

Atmurytas dušas mūsų...
user posted image
Atsakyti
Ačiū už patarimus. Aš į forumą tam ir rašau, kad sulaukčiau kitų žmonių nuomonės ir pastabų, taip geriausią variantą galima atrasti.
Dėl vonios, tai dar pasidarysiu planų su ja prie lango. Kaimynų baimės neturim smile.gif
Dėl dušo kabinos. Kažkada, kai dar apie namą planų neturėjom, su vyru buvom vienam Spa, kuriam užeinami dušai be jokio stiklo paliko įspūdį. Turbūt gražios plytelės tą įspūdį sustiprino, nelabai jau ir prisimenu kaip ten atrodė, bet nuo tada likęs noras turėt panašų dušą. 4u.gif

Rosenda, kokio storio jūsų dušo sienelė? Ji tik iš gipso padaryta, ar ir plytom ar blokeliais mūryta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Berulė: 26 spalio 2016 - 07:42