Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 34, spalis

QUOTE(rarity @ 2016 10 05, 17:58)
Stiklas??? Kažkaip fantazijos trūkumu pakvipo biggrin.gif kokia lenta su vario apdaila, ar betonas...  bet šito iš Tamstos nesitikėjau


ramiai. Visko turi buti su saiku biggrin.gif Man irgi buvo keista, bet taip jau nutiko. Aišku, virtuvės dar nėra, o kol nėra, visko čia su jumis gali nutikti. Iki vakar irgi vario nebuvo biggrin.gif Betonas man netiks. Iš tikro tai labai jo norėjau, dar tiksliau užtikau vieną tokį ir jau kitokio man nebereikėjo. Tai va tas betonas ir ant židinio turėjo lipti ir tada į virtuvę ateiti. Bet kai man pasakė jo kainą, tai aš nepatikėjau. Susisiekiau su gamintojais rusijoje, čekijoje, vokietijoje rumunijoje - visi kosmonautai. Nu Rusijoje buvo pigiausia, bet ten kreivai labai bendraut pradėjo ir vis tiek bele kiek brangu. Ti mečiau tą reikalą ir va taip betono ir neįvedžiau, todėl likau prie ko likau. Bet jis gerulis buvo ax.gif
Atsakyti
Labai jau artimas variantas kip pas mano dizainere, tik jos tarpas didesnis tarp stalvirsio ir fasado, kur labiau matosi aliuminis profilis, be rankeneliu.sakyciau net t pati biggrin.gif 4u.gif tik pas jus man tikrai graziau del virsutiniu spinteliu
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2016 10 05, 16:36)
Na, kadangi vėl buvau užvedus diskusiją apie dizainerių darbus, tai įkelsiu savo virtuvę, darytą DIZAINERĖS biggrin.gif Tiesa, jaunos ir nebrangininkės, todėl man visai negaila jai sumokėtų pinigų. Pati tokio sprendimo nebūčiau sugalvojus, nebent ilgai ilgai šitą temą skaičius. Bet temą, atradau tik dabar, o virtuvę jau naudoju pusę metų, jau spėjau ir stalviršį sugadint verysad.gif Viršus uždengtas gipso kartonu, nudažytas sienos spalva, įstatyta juoda orkaitė smile.gif Rozetės, beje, irgi aukštai, bet gal čia snadartas. Arba dizaineriška mada biggrin.gif

Virtuvė

Labai gražios spalvos. Graži virtuvė, jauki wub.gif

Kas per stalviršis, jei citrinos rūgšties bijo? unsure.gif
Mane irgi domina- ar patogiai šaldytuvas atsidaro?
Atsakyti
jearmainne, ta juostelė unsure.gif visą vaizdą gadina.... nemaniau, kad jas deda kas. Šiaip tikrai daili...
Mane irgi domina šaldytuvo ir indaploves profiliukai, ar patogu darineti?

Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2016 10 05, 22:55)
jearmainne, ta juostelė unsure.gif visą vaizdą gadina.... nemaniau, kad jas deda kas. Šiaip tikrai daili...
Mane irgi domina šaldytuvo ir indaploves profiliukai, ar patogu darineti?

kadangi nesu priekabi, tai man ta juostele nieko negadina rolleyes.gif o kad deda tai matote ;)
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2016 10 05, 17:39)
Kampą nei keikiu, nei giriu, man jis tokia savaime suprantamybe, dabar ten stovi mikrobange, tai manau, visai adekvatu.

O ir planuojate ten laikyti mikrobange?patogu? smile.gif

QUOTE(longger @ 2016 10 05, 18:14)
Papildyta:
o jūs baldininkams papasakokite apie tokį žemaičių išradimą, kaip silikonas.

Bent jau mum viena pažįstama sakė, kad silikonas turi savybė keistis nuo laiko.. ypač kai pakliūna ir vandens ir t.t.t ant jo unsure.gif nežinau kiek ten tiesios, bet man asmeniškai, kol nepaminėjote tos juosteles, aš jos net nemačiau bigsmile.gif

QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 05, 20:11)


Kas per stalviršis, jei citrinos rūgšties bijo?  unsure.gif

aga..ir man įdomu... unsure.gif
ir kodėl franke su citrinos rugštim reik valyt? unsure.gif


Papildyta:
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 06, 08:12)
kadangi nesu priekabi, tai man ta juostele nieko negadina rolleyes.gif  o kad deda tai matote ;)

drinks_cheers.gif
deda tai tikrai, tarkim ir pas mus bus biggrin.gif ir ne pas vienus mus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 06 spalio 2016 - 07:18
QUOTE(saulyteee @ 2016 10 06, 08:17)

Bent jau mum viena pažįstama sakė, kad silikonas turi savybė keistis nuo laiko.. ypač kai pakliūna ir vandens ir t.t.t ant jo unsure.gif  nežinau kiek ten tiesios,

pas mus anksčiau buvo, vonioje ax.gif tai tikrai žiauriai sunku buvo kovoti su vandens kalkėmis unsure.gif

QUOTE(saulyteee @ 2016 10 06, 08:17)
bet man asmeniškai, kol nepaminėjote tos juosteles, aš jos net nemačiau bigsmile.gif 

drinks_cheers.gif
QUOTE(saulyteee @ 2016 10 06, 08:17)
drinks_cheers.gif 
deda tai tikrai, tarkim ir pas mus bus biggrin.gif  ir ne pas vienus mus  biggrin.gif

ir pas mane yra, aišku gal būtų geriau ir gražiau kad nebūtų, o ir valyti turiu tikrai daugiau, bet yra ir susigyveni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 10 06, 08:17)
Bent jau mum viena pažįstama sakė, kad silikonas turi savybė keistis nuo laiko.. ypač kai pakliūna ir vandens ir t.t.t ant jo unsure.gif

O Jūs žinote, kaip atrodo ta juostelė po kurio laiko, ypač jei pakliūna vandens ir t.t.? smile.gif Atlupinėsit ją, kad išvalyti viską?
Silikoną galima pakeisti. Keisit ir juostelę?
Man tos juostelės nepatinka, taip kaip ir stalviršio sujungimai juostelėmis.
Jearmaine, daili Jūsų virtuvė smile.gif. Spalviškai gerai atrodo. Neįsivaizduoju, tiesa, kaip į kampinę apatinę (ar ne?) spintelę patogiai talpinasi mikrobangė, bet ne esmė. Gal parodysit, tada suprasiu smile.gif. Iš ko fasadai? Mdf? Tokie išfrezuoti fasadai (nu neapsiverčia liežuvis jų rankenėlėmis vadinti, nes ten jų nėra biggrin.gif ) gražiai atrodo.
Tiesa, kodėl yra tarpas tarp įmontuoto šaldytuvo ir spintelės? Ar nėra ten jo? Ant šaldytuvo durelių dešiniajame šone išfrezavimas? Gal dėl jo ten toks šešėlis metas ir atrodo kaip tarpas ir spintelė šalia atrodo išsikišus į priekį.?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 10 06, 08:41)
O Jūs žinote, kaip atrodo ta juostelė po kurio laiko, ypač jei pakliūna vandens ir t.t.? smile.gif Atlupinėsit ją, kad išvalyti viską?


Juodai, aš atlupinėju biggrin.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 06, 08:44)
Juodai, aš atlupinėju biggrin.gif  unsure.gif

Patogu? Gražu ta juostelė? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 10 06, 09:04)
Patogu? Gražu ta juostelė? smile.gif

patogu? na nebūtų jos nereiktų atlupinėti ir valyti, bet gal būtų kažkas kitas ka reiktų valyti biggrin.gif man asmeniškai ta juostelė netrukdo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šokoladė: 06 spalio 2016 - 08:18
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 06, 09:07)

Tai tą kitą ir dabar valote, turėdama juostelę biggrin.gif. Nesuprantu, prie ko čia tas kitas...
Dailiau yra, na bent jau man, kai nėra tos juostelės, o ir atlupinėti nieko nereikia smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 06 spalio 2016 - 08:25