Įkraunama...
Įkraunama...

Lubos II

Skubiai reikia patarimo - įsirenginėjam senesnės statybos namą ir tualete labai nelygios lubos - su nuolydžiu į vieną pusę, senas tinkas apibyrėjęs, o dar elektros laidai išvedžioti. meistrai sakė, kad galima kažkokiu tai Rotbandu lyginti, bet sako labai jau daug jo reikės, galima dar gipskartoniu, bet tada labai pažemės, nes reik karkaso gipskartonio tvirtinimui, o dar paskui glaistyt tinkuot - labai nesinori vėl tų visų dulkių. nebent lentelėm kokiom iškalt, bet bijau prie mūsų interjero nelabai tiks. gal kas žinot kokių paprastesnių būdų, gal patys buvot susidūrę su panašiom remontų problemom? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zunia: 02 balandžio 2007 - 14:39
QUOTE(Zunia @ 2007 04 02, 14:38)
Skubiai reikia patarimo - įsirenginėjam senesnės statybos namą ir tualete labai nelygios lubos - su nuolydžiu į vieną pusę, senas tinkas apibyrėjęs, o dar elektros laidai išvedžioti. meistrai sakė, kad galima kažkokiu tai Rotbandu lyginti, bet sako labai jau daug jo reikės, galima dar gipskartoniu, bet tada labai pažemės, nes reik karkaso gipskartonio tvirtinimui, o dar paskui glaistyt tinkuot - labai nesinori vėl tų visų dulkių. nebent lentelėm kokiom iškalt, bet bijau prie mūsų interjero nelabai tiks. gal kas žinot kokių paprastesnių būdų, gal patys buvot susidūrę su  panašiom remontų problemom?  smile.gif

man nelabai bet yr dar tokios pakabinamos lubos
Atsakyti
QUOTE(Lavute @ 2007 04 02, 15:45)
man nelabai bet yr dar tokios pakabinamos lubos

blink.gif o gal galima konkrečiau apie pakabinamas lubas - ant ko jos kabinamos, iš ko pagamintos? jei kabinamos, tai vėl negerai - sumažėja aukštis. na turbūt teks tinkuot schmoll.gif
Atsakyti
o kuo rotbandu blogai? kai 30kg maishas ~30lt kainuoja- pigiau nieko nebuna. normaliai ir greit ten su juo ishsilygina viskas.

Atsakyti
QUOTE(Zunia @ 2007 04 02, 15:38)
Skubiai reikia patarimo - įsirenginėjam senesnės statybos namą ir tualete labai nelygios lubos - su nuolydžiu į vieną pusę, senas tinkas apibyrėjęs, o dar elektros laidai išvedžioti. meistrai sakė, kad galima kažkokiu tai Rotbandu lyginti, bet sako labai jau daug jo reikės, galima dar gipskartoniu, bet tada labai pažemės, nes reik karkaso gipskartonio tvirtinimui, o dar paskui glaistyt tinkuot - labai nesinori vėl tų visų dulkių. nebent lentelėm kokiom iškalt, bet bijau prie mūsų interjero nelabai tiks. gal kas žinot kokių paprastesnių būdų, gal patys buvot susidūrę su  panašiom remontų problemom?  smile.gif

Pas mano vienus pazistamus buvo panasios problemos, tai jie patys susimontavo tokias medzio drozliu plokstes, padengtas is karto apdailine plevele, tai nei glaistyti, nei dazyti nereikejo, ir labai neprastai atrodo, o svarbiausia greitai ir be tu dulkiu ir be tu meistru ......................! apsiejo. O lubos tai labai mazai pazemejo. Tik dabar nepamenu kaip ten jos vadinasi, reikia susiskambinti. Parasysiu, kai turesiu tikslesniu ziniu, jei dar domins. Tik neprasidek su tais rotbandais, galo nebus.
Atsakyti
eė, ko jau cia rodbandas uzkliuvo,puikus dalykas thumbup.gif
kiek gi tu lubu tolete-keli kvadratai- per 2 val ir išlyginsi.
Atsakyti
Butu labai idomu suzinoti apie tas pakabinamas lubas, kas cia per produktas, jeigu tai ne koks gipso kartonas, kad tu siuksliu dulkiu kuo maziau... Gal ne per daug sudetinga ir paciam pasidaryti?
Atsakyti
Man irgi labai aktualu kaip vonios kambaryje išlyginti lubas ir nesumažinti aukščio, nes pas mane ten ir taip tik 205 cm. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zunia @ 2007 04 03, 11:26)
Butu labai idomu suzinoti apie tas pakabinamas lubas, kas cia per produktas, jeigu tai ne koks gipso kartonas, kad tu siuksliu dulkiu kuo maziau... Gal ne per daug sudetinga ir paciam pasidaryti?

smile.gif Tai susiskambijau, tos plokstes vadinasi AGNES ONE STEP. Dar patvirtino, kad patenkinti savo pasirinkimu, sake pas uosve dar ir palepe iskale tom paciom plokstem.
Atsakyti
QUOTE(Zunia @ 2007 04 03, 10:26)
Butu labai idomu suzinoti apie tas pakabinamas lubas, kas cia per produktas, jeigu tai ne koks gipso kartonas, kad tu siuksliu dulkiu kuo maziau... Gal ne per daug sudetinga ir paciam pasidaryti?

nu as asmeniskai nelabai zinau kaip jos montuojamos , bet zinau kad ju yr pirkti man atrodo jos atrodo kaip tupo polisterolis bet grazesnis
mes asmeniskai namuose dejom medzio plauso dailylentes. kali karkasaarba profili keliu nori cm storio ir ant jo montuoji tas dailylentes. o luginom labai paprastai nes pas mus ir sienos nelygios buvo, tai po taseliu kur reikia atitraukinejom ir kisom gabaliuka kito taselio ir su gulsciuku issilygino
dailylenciu buna ivairiu storiu lubom mes dejom 7 mm
galiu nufotkinti kaip atrodo jei idomu
Atsakyti
QUOTE(Lavute @ 2007 04 03, 11:12)
nu as asmeniskai nelabai zinau kaip jos montuojamos , bet zinau kad ju yr pirkti man atrodo jos atrodo kaip tupo polisterolis bet grazesnis
mes asmeniskai namuose dejom medzio plauso dailylentes. kali karkasaarba profili keliu nori cm storio ir ant jo montuoji tas dailylentes. o luginom labai paprastai nes pas mus ir sienos nelygios buvo, tai po taseliu kur reikia atitraukinejom ir kisom gabaliuka kito taselio ir su gulsciuku issilygino
dailylenciu buna ivairiu storiu lubom mes dejom 7 mm
galiu nufotkinti kaip atrodo jei idomu



Tai žinoma įdomu bigsmile.gif rodyk blush2.gif
Atsakyti
Taip atrodo kambarys

user posted image

o taip atrodo WC. kaip ten padaryta nezinau nes ne mes darem tongue.gif turbut priklijavo lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti