Įkraunama...
Įkraunama...

Lubos II

Tos medzio drozliu plokstes geriau atrodo, ir i polistirola visai nepanasios, dailiai susijungia. Yra ju tinklalapis su nuotraukomis ir kaip ten jos montuojasi aiskina. Galima tvirtinti prie mediniu taseliu, tai lubos nedaug pazemeja.
Atsakyti
QUOTE(Smapas @ 2007 04 03, 11:01)
smile.gif Tai susiskambijau, tos plokstes vadinasi AGNES ONE STEP. Dar patvirtino, kad patenkinti savo pasirinkimu, sake pas uosve dar ir palepe iskale tom paciom plokstem.


Radau jų puslapyje info:
Agnes One-Step (Tak-ess)
tinka naudoti visose patalpose, kuriose apdailos medžiagoms nekeliami atsparumo drėgmei reikalavimai, taip pat
patalpose, kur oro drėgnumas kontroliuojamas
ventiliacija ir šildymu.


Tai taip ir nesupratau ar tinka vonioj jis ? Drėgmės tai bus, bet šildysim ir pagal poreikius vedinsim.
Atsakyti
Na, sprendziant is nuotrauku cia ir agnes tinklalapyje, pastarosios atrodo graziau. Musu atveju patalpa nedregna visai, reiks pamastyt.
Atsakyti
tai kas cia tas pats turbut, tik maniskiu galima isigyti beveik visur mes pirkom senukose, yra visokiu storiu ir visokiu plociu tos kur ant lubu kainavo apie 21 lt/m2,
Atsakyti
Man tai vyras pats virtuvėje sumontavo tas agnes ploštes, greitai ir gražiai gavosi. Ir valosi lengvai-kur buvo pirštais pritapnojęs, tai su ūkišku muilu paploviau ir išsivalė. O kai galvojome kaip tas lubas patvarkyti, nes norėjome apšvietimą perdaryti lubose, tai pradžioj visi meistrai tik gipso kartoną siūlė, bet aš jau buvau atsižegnojusi nuo tų glaistymų ir lyginimų, ir vėl glaistymų, ir vėl lyginimų-visas butas dulkėmis apėjo. Tai pati pradėjau kažko kito ieškoti, bet plaušas man nepatiko, nes kažkoks minkštas, nepatikimas pasirodė, ir dailylentę primena. Tai kai užtikau agnes, iš karto apsisprendziau, kažkaip iš karto patiko, dar pasakė, kad ekologiškos... Bet aišku skonio reikalas.
Atsakyti
Gal prisimenat, kokia Agnes kvadrato kaina?
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ariella: 04 balandžio 2007 - 12:58
Kainos už kvadratą neprisimenu, nes kaina buvo už vienetą ir jos supakuotos po keturis vienetus (maždaug 3 kvadratai) ir tas pokas kainavo apie 100 Lt. O kai skaičiavo vyras kiek kainuotų, jei dėtume gipso kartoną ir samdytume meistrus, tai daugiau priskaičiavo.
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Mums nusimato virtuves remontas ir reikia nelygias lubas kazkuom paslept,
plastikiniu ir plauso dailylenciu nenoriu,
galvojau gal gipskartoni det, bet ieskau ir kitu variantu.

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ariella @ 2007 04 04, 17:12)
Aciu  4u.gif
Mums nusimato virtuves remontas ir reikia nelygias lubas kazkuom paslept,
plastikiniu ir plauso dailylenciu nenoriu,
galvojau gal gipskartoni det, bet ieskau ir kitu variantu.

ax.gif


nuo gipskartonio pažemės lubos ~5cm, jei kreivarankiai dės tai dar dazytojai savaite lygins.
dar yra toks dalykas kaip barisol lubos -susuka profilius perimetru, užkabina tokia nukarusią plėvę poto pašildo ir ji isitempia. bet tokios blizgios plastikinės lubos gaunas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ariella @ 2007 04 04, 15:12)
Aciu  4u.gif
Mums nusimato virtuves remontas ir reikia nelygias lubas kazkuom paslept,
plastikiniu ir plauso dailylenciu nenoriu,
galvojau gal gipskartoni det, bet ieskau ir kitu variantu.

ax.gif

o kodel plauso nenori? man visai normaliai atrodo ir darbo nedaug ir nebrangiai
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2007 04 04, 20:46)
nuo gipskartonio pažemės lubos ~5cm,  jei kreivarankiai dės tai dar dazytojai savaite lygins.
dar yra toks dalykas kaip barisol lubos -susuka profilius perimetru, užkabina tokia nukarusią plėvę poto pašildo ir ji isitempia. bet tokios blizgios plastikinės lubos gaunas  doh.gif



Itempiamos lubos grazu, bet labai brangios verysad.gif apie 350Lt/m2
Kazkaip 2500 tik uz lubas paklot ranka nekyla.
Atsakyti
QUOTE(Lavute @ 2007 04 05, 11:04)
o kodel plauso nenori? man visai normaliai atrodo ir darbo nedaug ir nebrangiai


as truputi isoksiu su klausimu - o kaip ten tas plausas montuojamas, kiek kainuoja vienas kv.m. tokiu lubu?
Atsakyti