Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 13 tema

tęsiam.

sena tema

Perkeliu savo postą iš senosios temos:


Įdomus dalykas, kuo jau dexteros roletai tada ant tiek geresni už http://roletai-zaliuzes.lt , kad jų kaina mums 8 roletų skiriasi 75 EUR? g.gif Dexteros pasiūlyme jau pritaikyta 19 proc nuolaida, o pigesnieji Roletas dar žada pritaikyt nuolaidą. Tai dexterai jau mokama už vardą šitiek daugiau? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Rekomenduokit Kaune kas pasiutu uzuolaidas ax.gif Randu nemazai tokiu uzklausu sioje temoje, bet ne vieno atsakymo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2015 01 28, 18:25)

Perkeliu savo postą iš senosios temos:
Įdomus dalykas, kuo jau dexteros roletai tada ant tiek geresni už http://roletai-zaliuzes.lt , kad jų kaina mums 8 roletų skiriasi 75 EUR?  g.gif  Dexteros pasiūlyme jau pritaikyta 19 proc nuolaida, o pigesnieji Roletas dar žada pritaikyt nuolaidą. Tai dexterai jau mokama už vardą šitiek daugiau?  g.gif


Ne toks ir didelis skirtumas, realiai apie 30lt roletui.
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2015 01 28, 22:15)
Ne toks ir didelis skirtumas, realiai apie 30lt roletui.


Na lyginant pradines kainas tai skirtumas didesnis, kai kuriem net ir 40 proc:
Metalizuotas vitrinai 130 EUR dexteroj, 70 EUR roletai-žaliuzės.
Paprastas roletas langui 50 EUR dexteroj, 30 EUR - roletai-žaliuzės.
Nu man tai skirtumas didelis, ypač metalizuotų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2015 01 28, 22:37)
Na lyginant pradines kainas tai skirtumas didesnis, kai kuriem net ir 40 proc:
Metalizuotas vitrinai 130 EUR dexteroj, 70 EUR roletai-žaliuzės.
Paprastas roletas langui 50 EUR dexteroj, 30 EUR - roletai-žaliuzės.
Nu man tai skirtumas didelis, ypač metalizuotų  g.gif



Pas mus visame name roletai-zaliuzes.lt sudejo roletus, lauke tinklelius. Kokybe ok, kaina adekvati. Tikrai nuosirdziai galiu rekomenduoti sia firma.
Atsakyti
QUOTE(Ausrapo @ 2015 01 29, 16:58)
Pas mus visame name roletai-zaliuzes.lt sudejo roletus, lauke tinklelius. Kokybe ok, kaina adekvati. Tikrai nuosirdziai galiu rekomenduoti sia firma.


Ačiū smile.gif Atsiliepimų teigiamų netrūksta, tai ir aš pasirinksiu pigesnį variantą, jau ir taip viskam name reik begalybės pinigų smile.gif
Atsakyti
kas labiausia tiktu vitrininiams langams svetainėje. užuolaidų nenoriu. unsure.gif galvoju apie romanetes, bet ar nebus tuščia labai... g.gif kas penevėžyje geriausia daro?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ause makaliause: 30 sausio 2015 - 10:26
QUOTE(ause makaliause @ 2015 01 30, 11:25)
kas labiausia tiktu vitrininiams langams svetainėje. užuolaidų nenoriu.  unsure.gif galvoju apie romanetes, bet ar nebus tuščia labai...  g.gif kas penevėžyje geriausia daro?

Visai tinka, pas viena draugę visur romanetės, ir ant vitrinų, visai gerai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Langas suskaidytas i kelias dalis, kazin kaip geriau montuoti roletus diena-naktis? Nes kiekvienam langui matyt kvailai atrodytu po mechanizma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meger @ 2015 02 01, 20:41)
Sveikos,

Langas suskaidytas i kelias dalis, kazin kaip geriau montuoti roletus diena-naktis? Nes kiekvienam langui matyt kvailai atrodytu po mechanizma  g.gif



Pas mus langas is dvieju daliu ir roletas su dviem mechanizmais. Man visai taip normaliai. Jei nesinori dvieju mechanizmu, prie pat lango, tai galima virs lango ant staktos kabinti.
Atsakyti
QUOTE(Ausrapo @ 2015 02 02, 11:03)
Pas mus langas is dvieju daliu ir roletas su dviem mechanizmais. Man visai taip normaliai. Jei nesinori dvieju mechanizmu, prie pat lango, tai galima virs lango ant staktos kabinti.


Pas mus 3 daliu... blush2.gif

Nesu gyvai macius, kazin kaip atrodo virs lango g.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2015 01 28, 19:25)
tęsiam.

sena tema

Perkeliu savo postą iš senosios temos:
Įdomus dalykas, kuo jau dexteros roletai tada ant tiek geresni už http://roletai-zaliuzes.lt , kad jų kaina mums 8 roletų skiriasi 75 EUR?  g.gif  Dexteros pasiūlyme jau pritaikyta 19 proc nuolaida, o pigesnieji Roletas dar žada pritaikyt nuolaidą. Tai dexterai jau mokama už vardą šitiek daugiau?  g.gif



Na aš dėl kainų skirtumo tiesiai šviesiai užklausiau pas šios įmonės vadybininką, nes mamai balkone dėjome roletus su specialiu Screen tokiu audiniu, kuris tikrai nėra pigus (jis apsaugo nuo karščio, bet pro jį laukas matomas, toks kaip dieninis, kas mano mamai buvo aktualu, nes gyvena penktame aukšte: vasarą balkone kaip šiltnamyje, o vaizdas pro langą stulbinantis, nenorėjo jo prarsti), tai šį audinį kiek mačiau turi beveik visos įmonės, - Dexteroje buvo brangiau, o apie Isvetą net nekalbu doh.gif Sakė roletai-zaliuzes.lt darbuotojas, kad jie gali sau leisti parduoti pigiau, nei dauguma, nes administraciniai kaštai mažesni, nedidelė įmonė, ne tiek daug darbuotojų turi išlaikyti ir pan.. Nežinau, gal ir logiška, kai pagalvoji g.gif
Atsakyti