Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 13 tema

QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 21, 14:29)
visgi ant mano langiuku siuveja su dizainere pasiule deti uzuolaidas. Jos pasleptu radiatorius, jungiklius ir pan. Aisku variantas tikrai daug grazesnis ir jaukesnis bet kaina  blink.gif

biggrin.gif jooooo eina jos naciort kokios brangios...
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2016 10 14, 10:33)
Ateinu du pagalbos prašymu - kur Vilniuje ieškoti standaus vienspalvio kreminio-pilko storos medvilnės ar maišyto audinio užuolaidoms???
Aišku svarbu ir kokybė, ir kaina, Audėjo kainos geros, bet tinkamo audinio neradau...


Kalvarijų g dar yra nemaža audinių parduotuvė, netoli Ibrahim salono, kitoj pusėj gatvės.
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2016 10 22, 17:27)
Kalvarijų g dar yra nemaža audinių parduotuvė, netoli Ibrahim salono, kitoj pusėj gatvės.

Dėkui, ten ir radau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 09 08, 13:15)
Na as irgi girdejau, kad kainos dideles, bet pvz mano nusiziuretu aksominiu medziagu kainos po 30- 40 eu panasiai. Aisku maciau ir po 60eu. Po kiek medziagas uzuolaidoms perkate jus?


As tai kaip tik Audrinetoj radau. Aisku, yra ir brangiu, bet as issirinkau is turimu vietoje, ir paemiau visa medziagos likuti, tad kaina pavyko labai gera suderinti
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2016 10 08, 12:42)
Aš tai kiek mačiau, tokiu atveju užuolaidas deda, tik nežinau, kaip karnizus sprendžia...




Maciau, kaip sprende naminiu budu: karniza padare is pvc santechnikai skirto vamzdzio ir jiems pritaikytu sujungimu (reikiamo kampo jungties). Ta vammzdi kazkokiais paprastais kabliukais ties kampais uzkabino. Tuos kampus uzdenge naktinem uzuolaidom, o tarpuose deta dienines. Tik minusas, kad jos nesitraukys arba traukysis sunkiai...
Atsakyti
ateinu iš kitos temos smile.gif

saulėsvaike, o galit čia FB siuvėjėlės įmesti?
jei ne aš (užuolaidas pati siuvuosi jau daug metų), tai kažkas kitas gal info pasinaudos.
O kaip kainą skaičiuoja - už metrą, ar šiaip iš akies?
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 10 25, 23:25)
ateinu iš kitos temos smile.gif

saulėsvaike, o galit čia FB siuvėjėlės įmesti?
jei ne aš (užuolaidas pati siuvuosi jau daug metų), tai kažkas kitas gal info pasinaudos.
O kaip kainą skaičiuoja - už metrą, ar šiaip iš akies?

https://www.facebook.com/uzuolaidele/

Uz metra. Pasiulyma pateike gana konkretu: tiek medziaga, tiek pasiuvimas, tiek begeliai, tiek priedai (juosteles, svareliai).
Miestas Vilnius ir gal aplinkui (reikia teirautis).
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 26, 11:16)

Ačiū 4u.gif Simpatiški darbeliai.
Atsakyti
Kur patartumet uzsisakyti roletus? Esu ia Kauno
Atsakyti

Sveiki, kur kauniečiai užsisakinėjot plisuotas žaliuzes? Gal galit firmą rekomenduoti? :4u:

Atsakyti
QUOTE(agnee87 @ 2016 11 09, 17:14)
<p>Sveiki, kur kauniečiai užsisakinėjot plisuotas žaliuzes? Gal galit firmą rekomenduoti? 4u.gif</p>


sveiki, uzsakinejau ne Kaune, bet manau yra ir Kaune - Domus Lumina. dejome i WC ir i vonia, bet man nelb. kaba jau du metus, tai tas gofravimas pasileido, ypac virsutine dalis....

gal kas galetu atsakyti kokia yra NORMALI dieniniu uzuolaidu siuvimo kaina uz metra ar kaip? pvz siusiu 3m.karnizui 6m audinio, reikes siuti juostele. ryt planuoju uzsakyti, kaip man orientuotis kiek normalu moketi uz pasiuvima?
Atsakyti

jankara, 10 Lap 2016 - 15:49, parašė: sveiki, uzsakinejau ne Kaune, bet manau yra ir Kaune - Domus Lumina. dejome i WC ir i vonia, bet man nelb. kaba jau du metus, tai tas gofravimas pasileido, ypac virsutine dalis.... gal kas galetu atsakyti kokia yra NORMALI dieniniu uzuolaidu siuvimo kaina uz metra ar kaip? pvz siusiu 3m.karnizui 6m audinio, reikes siuti juostele. ryt planuoju uzsakyti, kaip man orientuotis kiek normalu moketi uz pasiuvima?
Paprastai užuolaidų siuvimo kaina skaičiuojama pagal siūlės metrus - aš moku Trakuose 1 eur. Siūlių būna daugiau, nei audinio kraštinių, nes skaičiuoja visus palenkimus, juostos prisiuvimą ir t.t. Jūsų užuolaida labai preliminariai galėtų kainuoti apie 35 eur.
Atsakyti