Įkraunama...
Įkraunama...

Chirologė Asta Svirkienė

QUOTE(Chiromante @ 2007 09 01, 23:23)
Saulio kelias,susikloscius aplinkybems,galimybems,siekiams ir dar visokiems kitokiems dalykams,TAI MOKYTOJO KELIAS  smile.gif Beje,tavo ankstesnis avataras tiesiog bure vien pazvelgus...

ne nu, chiro, prašau nustot nusišneket, nes jau ausys linksta.
Atsakyti
QUOTE(lietuva01 @ 2010 06 01, 08:16)
aj, jo, ten kita buria. Ir kaip? Yra tiesos?


Žinoma, kad yra.
Atsakyti
Buvau pas ja, tiesa labai senai ir nepatiko.
Iskarto paklause koks mano horoskopas ir ispudis buvo toks, kad moku pinigus uz tai, kad ji paemusi mane uz rankos pasakotu apie mano zenkla, - ka sekmingai galiu pasiskaityti knygose pati, o internete dar ir nemokamai biggrin.gif
Atsakyti
Na, as buvau tiek pas gerb. Asta, tiek pas L. Malinauska, skiriasi abieju metodai ir patikimumas labai, t.y. is Astos praktiskai buvo viskas labai tikslu, suzinojau daug apskritai stulbinanciu gyvenimo desniu bigsmile.gif bei gavau labai profesionalia visapusiska konsultacija del man rupimo pasirinkimo, manau, kad niekas niekad man tiek nebutu patare, aciu ja thumbup.gif 4u.gif i.Per tas kelias val. labai daug suzinojau, o kas del Leopoldo, tai jis puse laiko bent man vos ne apie save ar aplinkinius, globalines problemas kalbejo, galvojau, ar visiem taip cool.gif , vos sulaukiau, kol prades tas kortas delioti ax.gif lotuliukas.gif na, ir vos vos kazka pataike, bet man nepatiko tas vizitas bendrai paemus.
Atsakyti
Kaip ir daugelis galbut db prisijungusiu smile.gif) paziurejau laida,ir susidomejau jos uzsiemimu,ir "burimu" ar yra koks tikslus jos adresas,ar telefonas? idomu butu apsilankt,nes arteja darbe permainos,tai noretusi zinoti ar ta linkme einu.. o gal netiketi tuo??? is anksto aciu smile.gif
Atsakyti
Sveiki, aš taip pat žiūrėjau šią laidą taip idomu pasidarė, bet kaip pamačiau kainas tai truputi fantazija atšoko www.chiromanija.com kažkoks puslapis, ale vienas klausimas 50, profesinė analizė 100, išsami analizė 500 lt. Gal kas nesenai buvot ar verta už tuos 500lt eiti, ką ten pasako?..
Norėčiau sužinoti rekomendacijas..
Atsakyti
QUOTE(Zemuogiu_uogiene @ 2010 06 01, 10:34)
Buvau pas ja, tiesa labai senai ir nepatiko.
Iskarto paklause koks mano horoskopas ir ispudis buvo toks, kad moku pinigus uz tai, kad ji paemusi mane uz rankos pasakotu apie mano zenkla, - ka sekmingai galiu pasiskaityti knygose pati, o internete dar ir nemokamai biggrin.gif


Pritariu Zemuogiu_uogienes postui. Buvau ir as pas ja pries 3 metus. Didziaja laiko dali pasakojo apie mano horoskopo zenkla. Taip pat beziuredama delno linijas, vis uzduodavo ivairiausiu klausimu, kokius mokslus esu pabaigus, kuo gyvenime uzsiimu, drauga turiu ar neturiu ir t.t. Sumokejau tada 200 lt, bet taip ir nesupratau uz ka tokie pinigai, kad suzinociau, kas budinga mano horoskopo zenklui g.gif
Atsakyti
Buvau pas ja 2013 m. balandzio men. Sumokejau 350 lt. Brangu, bet man reikejo informacijos, kuria gavau. Vakar dar karta paklausiau CD, pazymejau tai ka negirdejau pirma karta. Tikrai verta demesio informacija, ir jei patarimus vykdyti, gyvenimas keiciasi. Man dave konkreciu patarimu del darbo, santykiu su vyru, gyvenimo kelio. Esu labai patenkinta. Svarbiausia, kad jokio vandens, viskas labai konkreciai ir praktiska. Nors daug apie save zinojau ir nujauciau, bet kai man tai pasake svetimas zmogus, isitikinau, kad esu kelyje, kuris teisingas
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2013 08 21, 09:29)
Buvau pas ja 2013 m. balandzio men. Sumokejau 350 lt. Brangu, bet man reikejo informacijos, kuria gavau. Vakar dar karta paklausiau CD, pazymejau tai ka negirdejau  pirma karta. Tikrai verta demesio informacija, ir jei patarimus vykdyti, gyvenimas keiciasi. Man dave konkreciu patarimu del darbo, santykiu su vyru, gyvenimo kelio. Esu labai patenkinta. Svarbiausia, kad jokio vandens, viskas labai konkreciai ir praktiska. Nors daug apie save zinojau ir nujauciau, bet kai man tai pasake svetimas zmogus, isitikinau, kad esu kelyje, kuris teisingas

as buvau pas knygu apie chiromantija autore Marija Gailiene. kaina nedidele, berods 30 lituku buvo pries kokius 4 metus. bet man labai nepatiko, visiskai nepatiko, nepataike nicnieko. jau jai beziurint i mano rankas norejosi pasakyt, kad nemaltu s... doh.gif bet susiturejau kazkaip. aisku niekas is jos kalbetu dalyku nebuvo tiesa ir neissipilde. tikiuosi ir tolimojoj ateity neissipildys, nes bure man visiska neigaluma, naslyste. kaip veliau paskaiciau forumose naslyste ji daug kam isburia ir megsta parodyti savo rankoje neva tokia pacia linija, nes yra nasle. schmoll.gif atsiprasau, netycia jus pacitavau. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 808: 21 rugpjūčio 2013 - 10:34
Buvau kovo menesi. Papasakojo idomiu dalyku. Primygtinai siule pasitikrinti sveikata. Tuo metu dar pagalvojau, kad nesamones kalba. Aisku, apie tai pamirsau. Liepos menesi nuejau pas gydytoja pasitikrinti profilaktiskai. Rado pakitimu. Tuomet prisiminiau, ka buvo sakiusi chiromante.
Atsakyti
Buvau visai neseniai...

Nuojauta sakė, kad patiks, taip ir buvo. Tik tas žodis patiko, neatitinka to, ką patyriau.
Nereali savo darbo meistrė, profė!!!
Esu sužavėta. smile.gif Rekomenduoju.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti