Įkraunama...
Įkraunama...

Vištienos salotos

Labai skanios salotos,jas ivertino ne vienas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

jums reikes:

1.pekino kopusto
2.marinuotu agurku
3.pomidoro
4.vistienos files
5.majonezo
6.prieskoniu
7.aliejaus
nerasiau svorio kiek ko,nes as improvizuoju,man patinka kad butu maziau kopusto daugiau agurko ir vistienos.

vistienos file supjaustyti siaudeliais ir apkepti.supjaustyti kopusta,pomidorus ir agurkus.darzoves sumaisyti su vos silta vistiena,uzbarstyti prieskoniu ir uzdeti majonezo.
greitai ir LABAI skanu,o dar ir kaip sotu drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madlena: 13 rugpjūčio 2006 - 10:58
Aš gaminu kitokias vištienos salotas
Pekino kopūstas
vištiena ( krūtinėlė , kulšelės)
ryžiai
majonezas
(dar nepamaišo pievagrybiai

vištiena gerai išvirti supjaustyti gana smulkiai, nuimti mėsyte nuo kaulų(jeigu buvo virtos kulselės), išvirti ryžius, supjaustyti pekino kopūstą, išvirti pievagrybius visą suberti į indą ir išmaišyti užpylus majonezu. druskos ir kitų prieskonių pagal skonį.
Bet čia taip pat galima improvizuoti, dar kažko įdėti
Atsakyti
As gaminu is keptos vistienos file, Pekino kopustu arba salotu, zaliuju vynuogiu be kauliuku, karnisonu, obuolio, pievagrybiu, pomidoru, agurku, raudonojo svoguno, konservuotu ananasu (nebutinai) ir majonezo. Viska supjaustau, sudedu i didele lekste, apipilu majonezu, pabarstau graikiskais riesutais. Labai skanu, gaivu ir lengva!.. smile.gif
Atsakyti
Vištienos,pjaustytos gabaliukais,galima rūkytos keptos ar virtos,žodiu nesvarbu.Apelsinai ir obuoliai,supjaustom .Graikiški riešutai ir majonezas.Skonis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano firminis receptas: rukyta vištiena, agurkai, avokadas, majonezas, kartą dar paprikos įdėjau bet jinai biški nuslopina kitų daržovių skonį.

Gal kuri žinote Cezario salotų su vieštiena receptą? essen.gif
Atsakyti
Aš darau tokias salotas:
vištiena (virta, kepta, rūkyta.. pagal skonį), sūris, obuolis, marinuoti agurkai.Galima kiaušinius virtus supjaustyti.Majonezas+žalumynai.Man skanu ax.gif

O Cezario irgi įvairiai daro kiek teko ragauti.
Mano :
Kepta vištos krūtinėlė, skrebučiai, parmezanas, pomidorai, salotų lapai, padažas.
Atsakyti
QUOTE(madlena @ 2006 08 13, 11:57)
Labai skanios salotos,jas ivertino ne vienas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

jums reikes:

1.pekino kopusto
2.marinuotu agurku
3.pomidoro
4.vistienos files
5.majonezo
6.prieskoniu
7.aliejaus
nerasiau svorio kiek ko,nes as improvizuoju,man patinka kad butu maziau kopusto daugiau agurko ir vistienos.

vistienos file supjaustyti siaudeliais ir apkepti.supjaustyti kopusta,pomidorus ir agurkus.darzoves sumaisyti su vos silta vistiena,uzbarstyti prieskoniu ir uzdeti majonezo.
greitai ir LABAI skanu,o dar ir kaip sotu drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Žinau šitas salotas- nerealiai skanios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vistienos salotos, kurias sveciai pirmas suvalgo, kokie kiti patiekalai ant stalo bestovetu:

Rukytos vistienos, konservuotu ananasu (perku smulkiais gabaliukais - pigiau, o vis tiek pjaustyti tektu), konservuoti kukuruzai, krapai, majonezas.
Vistiena pjuastom gabaliukais, ananasus nupilam ir nusausinam, taip pat nusausinam kukuruzus, supjaustom krapus. Viska sumaisom. Krapu turi buti labai nemazai. Tiesa - dar siek tiek pasudom.
Atsakyti
Aš gaminu panašiai kaip madlena,tik pekino kopūsto dedu daugiausia.
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš savo patirtimi 4u.gif .
Pekino kopūstas, rūkyta vištiena, kiaušiniai, krabų lazdelės, konservuoti kukurūzai (galima ir žirnelius), žalias agurkas, majonezas ax.gif .
Ir skanaus ok.gif
Atsakyti
Ryžiai, rukyta vištiena, konservuoti ananasai, konservuoti kukurūzai (nebūtinai), majonezas. Galima dėti graikiškų riešutų.
Skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kuri galite padeti? rolleyes.gif
Kazkada "Čarlstone" Kaune ragavau labai labai skanias salotas su vistiena. Sudetyje buvo, kiek pamenu, rukyta vistiena, konservuoti persikai, graikiniai riesutai ir pekino salotos lyg cool.gif Ir dar kazko buvo, bet ko???Gal zinot kuri tokias salotas? essen.gif:
Atsakyti